Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

Cevap: KARŞILAMA VE MAÇ RESİMLERİ
Alt 01.06.2009, 21:39   #51
SivasLady
Gast

Standart Cevap: KARŞILAMA VE MAÇ RESİMLERİ

takimi yalniz birakmayan bütün taraftara cok tesekkürler
her deplasmana ellerinden geldigi kadar organize yapip giden
ISTDER e ayriyeten cok tesekkürler

resimler cok güzel eline saglik recep abi

Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.06.2009, 21:55   #52
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt

Alıntı:
SivasLady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
takimi yalniz birakmayan bütün taraftara cok tesekkürler
her deplasmana ellerinden geldigi kadar organize yapip giden
ISTDER e ayriyeten cok tesekkürler

resimler cok güzel eline saglik recep abi
Kardeş tesekkür ederim resimleri Ömer COSKUN cekti ona tesekkür et ben sadece ekliyorum resimlerin devamı gelcek
Alt 01.06.2009, 22:01   #53
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1047 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş tesekkür ederim resimleri Ömer COSKUN cekti ona tesekkür et ben sadece ekliyorum resimlerin devamı gelcek
abi az once tv 58 de izledik masallah siz yakisikli delikanlilari

emeklerinizi bilincli taraftar takdir ediyor bunlar asla unutulmayacak emin olabilirsiniz..

koca sezonda taraftar olarak sezona damgasini istanbul sivasspor taraftar dernegi vurdu!

herkese tek tek tesekkur ediyorum...
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.06.2009, 22:17   #54
canimfeda58
Yiğido

canimfeda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 canimfeda58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yenemedik ama saglik olsun .........

YIGIDOLAR ADIMIZ SIVASSPOR CANIMIZ !!!

canimfeda58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.06.2009, 06:22   #55
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

çok güzel görüntüler emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürler ellerinize sağlık
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.06.2009, 09:21   #56
serrkann58
Tecrübeli Yiğido

serrkann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serrkann58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Resimler için çok teşekkürler emeği geçen herkesin emeğine saglık ..
Bende maça girmeden önce o fb li kızı gördüm yanında kapalı bir bayan ve 1 kız 1 erkek küçük çocukta vardı küçük kıza forma aldılar erkek çocukta bayrak aldı içeri girerken ben kızı uyardım bu şekilde küfür ederler ve çok hoş olmaz dedim keşke böyle gelmeseydiniz dedim. O da bana edelerse etsinler ben sivaslıyım ve fb formasının arkasında 58 numara yazıyor dedi..
Alt 02.06.2009, 09:24   #57
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ben Sivasspor maçlarına başka takımların atkıları ve formaları ile gelenlere sonuna kadar karşıyım. Bundan sonra da Sami Yen'de yaptığım gibi gördüğüme de tepkimi gösteririm... Ne demek kardeşim gelsinde isterse başka takımın forması ile gelsin... Bizim renklerimiz kırmızı beyaz sarı rengin işin yok o tribünlerde.
Dernekten cacık olur mu olmaz mı bilmem. Ben bir ara çok tuttum iyiydi tribün, zaman zaman sustu ama oralarda bende sustum, moral bozukluğundan, bu başka atkı mıhabbetinde derneğin bir etkisi yoktur sanırım ama yine aynı dernektekiler burada bu durumu savunmasınlar... Formalılara bişey diyemedik zira altlarında bişey yoktu ama nerde görsem atkılıyı çıkart derim. Bırakın tribünü Sivas'ta yolda FB-GS-BJK formalı adam görsem ters ters bakar bir laf demesini beklerim. Bu kültürü oturtmadan birşey yapamayız. Takım şampiyonluğa gidiyor kimse farkında değil, burda kampanya başlatılmasa kimsenin aklına bayrak asmak gelmeyecek. Yani ben arkadaşı cacık muhabbeti konusu dışında destekliyorum. O tribünlerde 1 tek başka takım atkısı kalmayana kadarda mücadelem devam edecek. Dışarda GS lilerin "Küçük FB" demesi "FB Yalakaları" demesi hoşunuza mı gidiyor??? GS seyircisi neden bu kadar tepkiliydi bize sanıyorsunuz??? Burası 4 Eylül, Burası Sivasspor tribünleri, ANTİ-İstanbul, ben yine sözle uyardım ama böyle devam ederse çok takımın tepkisini alırız. FB formalı adamın işi yok o tribünlerde.

Ayrıca Efes Pilsene çalışmanın anlamını bilmiyorum ama tribünde taşkınlık çıkartılmadığı sürece kimse karışamaz buna.
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Kibrisli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.06.2009, 09:58   #58
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 884 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Daumen hoch Cevap: KARŞILAMA VE MAÇ RESİMLERİ

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben Sivasspor maçlarına başka takımların atkıları ve formaları ile gelenlere sonuna kadar karşıyım. Bundan sonra da Sami Yen'de yaptığım gibi gördüğüme de tepkimi gösteririm... Ne demek kardeşim gelsinde isterse başka takımın forması ile gelsin... Bizim renklerimiz kırmızı beyaz sarı rengin işin yok o tribünlerde.
Dernekten cacık olur mu olmaz mı bilmem. Ben bir ara çok tuttum iyiydi tribün, zaman zaman sustu ama oralarda bende sustum, moral bozukluğundan, bu başka atkı mıhabbetinde derneğin bir etkisi yoktur sanırım ama yine aynı dernektekiler burada bu durumu savunmasınlar... Formalılara bişey diyemedik zira altlarında bişey yoktu ama nerde görsem atkılıyı çıkart derim. Bırakın tribünü Sivas'ta yolda FB-GS-BJK formalı adam görsem ters ters bakar bir laf demesini beklerim. Bu kültürü oturtmadan birşey yapamayız. Takım şampiyonluğa gidiyor kimse farkında değil, burda kampanya başlatılmasa kimsenin aklına bayrak asmak gelmeyecek. Yani ben arkadaşı cacık muhabbeti konusu dışında destekliyorum. O tribünlerde 1 tek başka takım atkısı kalmayana kadarda mücadelem devam edecek. Dışarda GS lilerin "Küçük FB" demesi "FB Yalakaları" demesi hoşunuza mı gidiyor??? GS seyircisi neden bu kadar tepkiliydi bize sanıyorsunuz??? Burası 4 Eylül, Burası Sivasspor tribünleri, ANTİ-İstanbul, ben yine sözle uyardım ama böyle devam ederse çok takımın tepkisini alırız. FB formalı adamın işi yok o tribünlerde.

Ayrıca Efes Pilsene çalışmanın anlamını bilmiyorum ama tribünde taşkınlık çıkartılmadığı sürece kimse karışamaz buna.

[B]“Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim”

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/B]
Alt 02.06.2009, 10:45   #59
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
[B]“Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim”

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/B]
Yani abi??? Anlamadım konu ile bağlantısını... Sivasspor tribünlerine FB atkısı ile gelenlerden bahsediyorsan evet haklısın bencede...
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.06.2009, 11:20   #60
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

Daumen hoch Cevap: KARŞILAMA VE MAÇ RESİMLERİ

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yani abi??? Anlamadım konu ile bağlantısını... Sivasspor tribünlerine FB atkısı ile gelenlerden bahsediyorsan evet haklısın bencede...

Yani bütün güzellikleri aldın yok ettin kim neyle gelmiş mevzusuna getirdiniz ben ona kızıyorum

Burda kafese koyulduğumuzu karanfillerin atılamadığını pankartlarımızın alınmadığını hatta bir gün önce saha sorumlusundan izin alındığı halde alınmadığını

Bunları ve edilen küfürlerin Bülent hocanın 5 yeriz ama 6 yemeyiz 7 yeriz ama sekiz yemeyiz 8 yeriz ama 9 yemeyiz dediği için edildiğini bunu bilmediğin için daha ne diyeyim sana kardeş
Şunu da unutma bu güne kadar süper lige çıktığından beri en renkli İstanbul tribünüydü KIRMIZI ve BEYAZIN Muhteşem olduğu bir tribündü Bunları konuşalım biraz
.

bunlarıda görün

Etiketler
karŞilama, maÇ, recep yüksel, resİmlerİ