Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Fatih Kıran Sivasspor'da
Alt 23.01.2014, 10:45   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Fatih Kıran Sivasspor'da

Devre arası transfer çalışmalarını sürdüren Sivasspor, gurbetçi futbolcu 21 yaşındaki sağ bek Fatih Kıran ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

1.77 boyunda olan Fatih, München doğumlu Türk ailenin evladı olan Fatih Kıran, 4 Eylül Stadyumunda dün oynanan Ziraat Türkiye Kupası'nda Sivasspor-Akhisar Belediyespor karşılaşmasını da tribünden takip etti.

Kırmızı Beyazlı ekip Almanya'nın Bayernliga Süd liginde mücadele eden FC Ismaning takımının formasını giyen 21 yaşındaki gurbetçi Fatih Kıran ile 3 yıllık anlaşma sağladı.

Sağ bek olarak görev yapan ve her iki ayağını da kullanabilen yeteneğe sahip olduğu bildirildi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Fatih Kıran Sivasspor'da
Alt 23.01.2014, 10:48   #2
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Fatih Kıran Sivasspor'da

Sivassporumuz için hayırlı olur inşaallah diyelim..

Carlos hocamız, Ziya'ya birşeyler kattı, umarız Cicinho'da Fatih için birşeyler katar inşaallah. Abdurahman Dereli ise zaten piyasada yok...
Alt 23.01.2014, 10:56   #3
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eğer bu oyuncunun kaliteli bir kumaşı varsa Cicinho gibi bir üstaddan öğrenecek çok şeyi var kendini bir bek olarak geliştirmek istiyorsa ve gerekli kabiliyetleri varsa Carlos ve Cicinho ile beraber kendini en iyi şekilde geliştirebileceği bir kulübe geldi. Bakalım nasıl bir oyuncu çıkacak ??
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cemahmety'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2014, 10:57   #4
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Şükür bu haberimiz de doğru çıktı, yine herkesten önce biz verdik haberi...Fakat bu ve bundan önce verdiğim kesin transfer haberlerinde 1 kere bile sivasspor.com yönetiminden -nezaketen de olsa(!) - bir teşekkür görememek beni ziyadesiyle üzdü...Kaldı ki daha önce (isim vermeyeceğim) başka transfer haberi veren 1-2 arkadaşa teşekkür edilmişken bize şimdiye kadar en ufak bir teşekkür sözü gelmemesi derin yaralar açmıştır...Amacımız burada karşılık veya menfaat değil sadece ufak bir pozitif hareketttir...

NOT: AYRICA BENİM BURDA PAYLAŞTIĞIM HABERLERİ FACEBOOKTA KENDİ SAYFALARINDA KENDİ HABERLERİYMİŞ GİBİ VEREN SiVaSsPoR HaBeRLeRi SAYFASI VE YİĞİDOKENTLİ(58) ADLI ARKADAŞLARA DA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM....
Alt 23.01.2014, 11:25   #5
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şükür bu haberimiz de doğru çıktı, yine herkesten önce biz verdik haberi...Fakat bu ve bundan önce verdiğim kesin transfer haberlerinde 1 kere bile sivasspor.com yönetiminden -nezaketen de olsa(!) - bir teşekkür görememek beni ziyadesiyle üzdü...Kaldı ki daha önce (isim vermeyeceğim) başka transfer haberi veren 1-2 arkadaşa teşekkür edilmişken bize şimdiye kadar en ufak bir teşekkür sözü gelmemesi derin yaralar açmıştır...Amacımız burada karşılık veya menfaat değil sadece ufak bir pozitif hareketttir...

NOT: AYRICA BENİM BURDA PAYLAŞTIĞIM HABERLERİ FACEBOOKTA KENDİ SAYFALARINDA KENDİ HABERLERİYMİŞ GİBİ VEREN SiVaSsPoR HaBeRLeRi SAYFASI VE YİĞİDOKENTLİ(58) ADLI ARKADAŞLARA DA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM....
dünki verdiğin haberleride noktasına virgilüne dokunmadan kopyalayıp yapıştırıp koymuşlar facebookda bende bugün gördüm
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda turks'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2014, 11:45   #6
alacakaranlik58
Acemi Yiğido

alacakaranlik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 85 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 386 alacakaranlik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

Uzulmeyiniz bizlerin yurekten sagol demesi kuru bir teşekkurden daha evla dir.
alacakaranlik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alacakaranlik58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.01.2014, 12:18   #7
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:

Kardeşim sen bu sitede bi klasik oldun.taş nikin hayal kafe iken bile seni takipeder transfer hhaberlerini senden alirdik.sunu bilgi siteye giren insanin ilk isi senin transfer haberlerine bakmak.noolur bunu unutma.senden her zaman yeni transfer haberleri bekliyoruz.artik bu senin misyonun oldu.bunu unutma kardeşim
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karşıyakalı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2014, 12:19   #8
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
karşıyakalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim sen bu sitede bi klasik oldun.taş nikin hayal kafe iken bile seni takipeder transfer hhaberlerini senden alirdik.sunu bilgi siteye giren insanin ilk isi senin transfer haberlerine bakmak.noolur bunu unutma.senden her zaman yeni transfer haberleri bekliyoruz.artik bu senin misyonun oldu.bunu unutma kardeşim
sağolasın güzel abim, Allah razı olsun...
Alt 23.01.2014, 12:27   #9
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

Dogubey biz biliyoruz neyin ne oldugunu icin rahat olsun belki yazili bir tesekkur almiyorsun ama bir cok yigidoyu sen aydinlatiyorsun her yerden once bu benim gozumde cok buyuk bir tesekkuru hak ediyo
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58g0kberk58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2014, 12:55   #10
MOS-BY-58
Tecrübeli Yiğido

MOS-BY-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 163 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 744 MOS-BY-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Insallah yanilmak dilegiyle bu yaziyi yaziyorum:

Almanya'da adi sani duyulmamis bir oyuncuyu niye transfer ederler ki anlamadim. Sivasspor'da oynama ihtimali nedir merak ediyorum.

Oynadigi takim Bavyera Eyaleti-Güney Liginin acik ara sonuncusu ve adi sani bilinmez bir takim ve üstelik bu ligde de bir tane adi duyulmus alman takimi yok. benim tanidigim bir tek yanilmiyorsam 2.ligde oynamis olan Wacker Burghausen ki onun da ikinci takimi bu ligde. Asagidaki linkte puan tablosuna bakabilirsiniz:
http://www.transfermarkt.de/de/bayer...werb_OLB2.html
Bu lig Almanya'nin 5. ligi demek. Varin siz anlayin nerelerden oyuncu aliyoruz. Ayrica söz konusu oyuncu 2 ay sonra 21 yasinda. Hani daha genc olsa belki özel bir yetenektir diyelim. Yahu, illa söhretli veya kariyerli bi adam olmasi gerekmiyor ama belli doneler de olmasi lazim umut veren. Hani 18 yasinda olur, 2. veya 3. ligde az cok oynayan biri olur da anlarim.

Bu kardesimiz kusuruma bakmasin, sözüm bu kardesimize karsi degil ama Sivasspor yönetimine. Bu nasil vizyondur.

Haa insallah cok yanilirim ama pek mümkün görünmüyor.
MOS-BY-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MOS-BY-58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
fatih, kıran, sivassporda