Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

"Sivasi tercih ettim cunku.."
Alt 18.08.2014, 18:04   #1
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart "Sivasi tercih ettim cunku.."

Beşiktaş’tan, Sivasspor'a bir yıllığına kiralanan İbrahim Toraman, hedefleri olan bir takıma geldiğini vurguladı.
Beşiktaş’tan, Sivasspor'a bir yıllığına kiralık olan gelen 32 yaşındaki İbrahim Toraman hedefleri olan bir takıma geldiğini söyledi.
Beşiktaş’ta kadro dışı kalan ve teknik direktör Slaven Bilic tarafından bir türlü affedilmeyen İbrahim Toraman, siyah-beyazlı takım ile sözleşmesinin uzatılmasının ardından Sivasspor’a kiralanmıştı. Kırmızı-beyazlı ekibin Hollanda kampına katılarak hazırlık maçlarında görev alan Toraman, Hollanda kampı sonrası Sivasspor tesislerinde toplanan takımın yeni sezon hazırlıklarına katıldı.
Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İbrahim Toraman, Beşiktaş’ta yaşadığı sürecin ardından hedefleri olan bir takıma geldiğini söyledi.
Toraman, memleketi Sivas'a geldiğini belirterek, "Transferim hayırlı olsun. Kendi takımımda belli bir süreç yaşadım. Daha sonrasında bir takım gelişmeler ve benim tercihim doğrultusunda Sivasspor'a geldim. Sivasspor'u tercih ederek burada yeni bir başlangıç yapmak istedim. Bunun nedeni de Sivas’ın memleketim olması, ailemin burada olması, burada doğup büyümüş olmam ve en önemlisi Sivasspor’un hedefleri olan bir takım olmasıdır. Çünkü Sivasspor dışarıdan bakıldığı zaman iyi bir takım, iyi bir ekip görüntüsü veren bir takım. Her zaman Sivasspor’un ve Sivas’ın bir hedefi var. Yukarılara oynamak, böyle bir takımda olmak, böyle bir ekibin içerisinde olmak için Sivasspor’u tercih ettim. İnşallah hepimiz için hayırlısı olsun" dedi.
En iyi şekilde takıma katkı sağlamak istediğini belirten Toraman, "Takıma katkı sağlamak, yararlı olmak hedefleri doğrultusunda arkadaşlarımızla beraber, teknik ekibimizle beraber kendi tecrübelerimi, kendi bilgi birikimimi saha içerisinde ve dışarısında göstereceğim. Davranışlarla beraber takımımıza katkı yapmak istiyorum. İnşallah bu tecrübemi Sivasspor’a yansıtırım diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.
Toraman, daha sonra teknik direktör Roberto Carlos ile basın mensuplarına poz verdi.
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: "Sivasi tercih ettim cunku.."
Alt 18.08.2014, 18:21   #2
citothehan58
Tecrübeli Yiğido

citothehan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

262 Mesajına 496 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 citothehan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: "Sivasi tercih ettim cunku.."

Ibrahim Toraman gercek sivasli oldugunu gösterdi. Ona inanmayanlari teker teker pisman edecektir ve bu sezon patlama yapacaktir.
Alt 18.08.2014, 18:26   #3
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Haydi Toraman dosta dusmana goster ne kadar Sivasli oldugunu
Alt 18.08.2014, 18:52   #4
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bana göre İbrahime bir Sivaslı olarak sahip çıkılmalı. Bak Hayettine 10 yıllık emeğini bir çırpıda yuhlayarak harcadık gitti. Peki Hayrettinin yerinde yede bekleyen Abdurrahaman dereli hayrettinden çokmu verimli oldu? Yattığı yerde parasını kazanıyor.İnanıyorumkii İbrahim Torama elinden geleni yapacakttır bir Sivaslı olarak
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: "Sivasi tercih ettim cunku.."
Alt 18.08.2014, 19:22   #5
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Ahwettt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bana göre İbrahime bir Sivaslı olarak sahip çıkılmalı. Bak Hayettine 10 yıllık emeğini bir çırpıda yuhlayarak harcadık gitti. Peki Hayrettinin yerinde yede bekleyen Abdurrahaman dereli hayrettinden çokmu verimli oldu? Yattığı yerde parasını kazanıyor.İnanıyorumkii İbrahim Torama elinden geleni yapacakttır bir Sivaslı olarak
Hayrettini kim yuhlamis? Gercek Sivasspor Taraftari hicbir zaman klübe emegi gecen futbolculari yuhlamaz. Ibrahim Toramana Basarilar.

Etiketler
sivasi tercih ettim cunku