Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

--->: Uygun Büyükanıt ile görüşecek!
Alt 17.11.2007, 11:07   #21
musakaya58
Yeni Yiğido

musakaya58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 musakaya58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Uygun Büyükanıt ile görüşecek!

eli öpülecek adam bülent hoca helal olsun
musakaya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.11.2007, 11:24   #22
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burda Muhsin Yazıcıoğlu'nu veya başka bir milletvekilini savunmak bana düşmez ancak ben sadece iktidar partisi milletvekillerinin birinci dereceden sorumlu olduklarını söyledim.

Ayrıca Sayın Yazıcıoğlu'na bu kadar takmanın nedenini ben bilemiyorum ancak önyargılı olduğun ifadelerindeki yanlış iddialardan anlaşılıyor. Mesela kendine göre akıl yürütüp dikimevinin taşınmasından haberleri bile olmadığı yalanını uydurmuşsun. Ancak bilmiyorsun ki Sayın Yazıcıoğlu dün mecliste basın toplantısı düzenleyerek bu konuda Sivas'ın hakkını savunmaya çalıştı ve ben kendisini takdir ettim çünkü adam elinden gelen neyse onu yaptı. Benim asıl beklentim Milli Savunma Bakanı fabrikanın kesinlikle kapatılacağını söylerken bizim Sivas iktidar partisi milletvekillerinin mücadele etmesi yönündeydi fakat bu yönde ne yazık ki en ufak bir çaba dahi göremedim! Lütfen konuşurken yanlış ve iftiraya kaçan temelsiz iddialardan uzak duralım...
Arkadaşım ben muhsin yazıcıoğlunu örnek gösterirken onun sivasta büyük oy potansiyeliyle seçilmesinden dolayı söyledim. Gerçekleri görmemek için ne kadarda kendimizi zorluyoruz. Yaww halla anlayamadınızmı, yıllardır muhsin yazıcıoğşuyla yatıp muhsin yazıcıoğluyla kalkıyor sivas ama reel olarak sivas için şunu yaptı deyin ben kellemi vereyim. yıllardır sivaslılar uyutularak ekmeği elinden alınıyor,işyerleri taşını9yor ama belli insanlar çıkıp vay bu böyle olmaz yok böyle gitmez diyorlar ama icraat yok,çünkü icraat yapacak kapasiteleri yok bunu halaa anlayamadınızmı. bir denizli bir konya bir kayseri sanaayide ilerlerken gelişirken gel görki türküyenin göbeğindeki konum olarak en önemli şehir oln sivas hallaa geri kalmış ve bu milletvekili bu yöneticiler sayesinde ilerleme kaydedilmemiş. işsizlik hat safhada. sadece reel olarak muhsin yazıcıoğlu sivasa bunu yaptı deyin ben kellemi vereyim.Birde güreşci birini milletvekili olarak ankaraya gönderdi bu sivas halkı. kafayı yiyecem yaa bu insanı hangi kriterlere göre gönderdi,sosyal potansiyeli,kültürel potansiyeli,siyasii potansiyeli nedir bu güreşcinin. sadece sivaslı olmasımı. işte biz objektif düşünceden yoksun tutucu yaklaşımla hep geri kalacağız ve bu kaçınılmaz.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.11.2007, 11:37   #23
1967_DERNEK_NAİL
Yiğido

1967_DERNEK_NAİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 1967_DERNEK_NAİL isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşım ben muhsin yazıcıoğlunu örnek gösterirken onun sivasta büyük oy potansiyeliyle seçilmesinden dolayı söyledim. Gerçekleri görmemek için ne kadarda kendimizi zorluyoruz. Yaww halla anlayamadınızmı, yıllardır muhsin yazıcıoğşuyla yatıp muhsin yazıcıoğluyla kalkıyor sivas ama reel olarak sivas için şunu yaptı deyin ben kellemi vereyim. yıllardır sivaslılar uyutularak ekmeği elinden alınıyor,işyerleri taşını9yor ama belli insanlar çıkıp vay bu böyle olmaz yok böyle gitmez diyorlar ama icraat yok,çünkü icraat yapacak kapasiteleri yok bunu halaa anlayamadınızmı. bir denizli bir konya bir kayseri sanaayide ilerlerken gelişirken gel görki türküyenin göbeğindeki konum olarak en önemli şehir oln sivas hallaa geri kalmış ve bu milletvekili bu yöneticiler sayesinde ilerleme kaydedilmemiş. işsizlik hat safhada. sadece reel olarak muhsin yazıcıoğlu sivasa bunu yaptı deyin ben kellemi vereyim.Birde güreşci birini milletvekili olarak ankaraya gönderdi bu sivas halkı. kafayı yiyecem yaa bu insanı hangi kriterlere göre gönderdi,sosyal potansiyeli,kültürel potansiyeli,siyasii potansiyeli nedir bu güreşcinin. sadece sivaslı olmasımı. işte biz objektif düşünceden yoksun tutucu yaklaşımla hep geri kalacağız ve bu kaçınılmaz.
kardeş iyi sölüyorsun güzel sölüyorsunda hangisine yapmışda burda muhsin başkanı sölüyorsun bırakın artık nebiliyorsun siyasilerin bukonuda girişim yapmadıklarını buraya A VEYA B şöledir böledir muhabetini yapmayalım
1967_DERNEK_NAİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.11.2007, 11:48   #24
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
1967_DERNEK_NAİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş iyi sölüyorsun güzel sölüyorsunda hangisine yapmışda burda muhsin başkanı sölüyorsun bırakın artık nebiliyorsun siyasilerin bukonuda girişim yapmadıklarını buraya A VEYA B şöledir böledir muhabetini yapmayalım
Yaa kardeşşşşş anlamadınız sanırım. sorun sadece muhsin yazıcıoğlu sorunu değil. Abdüllatif şener bey den başka sivasa şu kişi şunu yaptı diyebiliyormusunuz. bana deyin yaa. muhsin yazıcı oğlu sivas halkı için şunu yaptı deyin. lütfrn 1 örnek verin. sivas yararı için sivas halkı için şunu yaptı deyin. Ve ben sadece bir kişiyi konuşmuyorum genel olarak konuşuyorum. Muhsin yazıcıoğlu büyük oy potansiyeliyle seçildiği için onu örnek gösterdim. Sende bana de ki evet muhsin yazıcı oğlu sivas için şunu yaptı de .
Alt 17.11.2007, 11:53   #25
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
1967_DERNEK_NAİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kaedeşş şunu düşün yeterr. Ankaraya gönderdiğiniz kişilermi daha çok saygı görüyor,istekleri karşılanıyor, söylemleri dikkate alınıyor,S.vassporun hocası sivaslı olmayan bülent uygun mu daha çok saygı görüyor,söylemleri dikkate alınıyor. Bunu irdele yeter. kimleri gönderdiğinizin hesabını kendi kendinize yapın.
Alt 17.11.2007, 12:30   #26
1967_DERNEK_NAİL
Yiğido

Alıntı:
Kaedeşş şunu düşün yeterr. Ankaraya gönderdiğiniz kişilermi daha çok saygı görüyor,istekleri karşılanıyor, söylemleri dikkate alınıyor,S.vassporun hocası sivaslı olmayan bülent uygun mu daha çok saygı görüyor,söylemleri dikkate alınıyor. Bunu irdele yeter. kimleri gönderdiğinizin hesabını kendi kendinize yapın.
demeki bu sivashalkı muhsin başkanın sadece kaşına gözüne aldanıpda oyveriyor bunusadece sivasta sen algılıyorsnda sivasta başka kim sebilmiyor valla bıravosana
Alt 17.11.2007, 13:00   #27
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

yawww demogoji yapmayı bırak. ben sana sadece şunu sordum. bana 1 tane örnek ver. muhsin yazıcıoğlu sivas ve sivaslılar için şunu yaptı de.
Alt 17.11.2007, 13:46   #28
1967_DERNEK_NAİL
Yiğido

Alıntı:
yawww demogoji yapmayı bırak. ben sana sadece şunu sordum. bana 1 tane örnek ver. muhsin yazıcıoğlu sivas ve sivaslılar için şunu yaptı de.
nedemogojisiyapacagım sana demeki bişiler yapıyorki bumemeleket için halkda onu seçiyor hala neden anlamak istemiyorsun bunu anlamışdegilim bukonuda kapansın istersen
Alt 17.11.2007, 17:31   #29
İ_N_F_İ_A_L
Yiğido

İ_N_F_İ_A_L - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 İ_N_F_İ_A_L FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

6 tane vekil var onları ilgilendirmiyor mu bu konu sadece hocamız bu işin peşine düşüyor.sivasımız zaten kendi yağıyla kavrulan bir şehir herkesin taşım altına elini koyması lazım.
Alt 17.11.2007, 17:48   #30
emresengul58
Yiğido

emresengul58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 emresengul58 FAZLA SÖZE GEREK YOKemresengul58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: Uygun Büyükanıt ile görüşecek!

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haydi BÜLENT hoca yap şu güzelliği sivasımıza bağla şu işi eğer bu proje gercekleşirse sivasın 15 sene üst üste şampiyon olması kadar kıymetli olacak 4 bin kişinin calıştığı bir dikim evinin Sivasa gelmesi demek sivassın gercektende makuz talihini yenmesi demek bu işi hala yola koyarsan senin altından heykelini dikeriz bütün dualarımız seninle olacak allahın izniyle hayırlı haberle dönmenizi sabırsızlıkla bekleyeceğiz seni seviyoruz sen bizim sadece hocamız değil hamimizde olacaksın iyiki varsın
BÜLENT UYGUN
ALTINA İMZAMI ATARIM...
BİR İT OĞLU İT
UYUMA TÜRK EVLADI
UYUMA UYAN
30 KUPONA ALINMADI BU VATAN...

KAHROLSUN pkk
emresengul58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla