Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'da Transfer Çalışmaları
Alt 31.12.2010, 07:44   #141
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1580 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivasspor'da Transfer Çalışmaları

“Futbolcu önce Sivas'ı isteyecek”

Antalya-Side kampına dün ara veren Teknik Direktör Rıza Çalımbay,Hürdoğan'ın sorularını büyük bir içtenlikle cevapladı.
Polonyalı futbolcu ve Tabata'nın transferleriyle ilgili açıklama yapan Çalımbay “ Bu iki futbolcuyla ve kulübüyle yöneticilerimiz görüşüp belirli bir noktaya geldiler. Şimdi onların vereceği kararı bekliyoruz. Şunu da açıkça belirtmek istiyorum,hiç kimse vazgeçilmez değil.Bizim transfer edeceğimiz futbolcu önce Sivas'ı ve Sivasspor'u isteyip sevecek,zorla gelirse ondan faydalanmak imkansız olur”dedi.
Yönetime verdiği transfer listesinde çok sayıda kaliteli futbolcu olduğunun da altını çizen Çalımbay “ Ben alternatifli bir listeyi yönetime sundum,yönetim bu futbolcularla ve kulüpleriyle görüşüyor. İnşallah en kısa zamanda istenilen sonucu alıp,yeni ve eski futbolcularla iyi bir kamp dönemi geçiririz.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.12.2010, 08:31   #142
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

anlaşılır değil hayretki ne hayret takımında başarsız olmuş sakatlanmış haftalardır oynamamış bir futbolcu biz bunlarlamı ligde kalacağız elalem tabata gökhan unalları alırkenbiz hiç
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.12.2010, 08:32   #143
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben yeni transferlerin( ki olabileceğine pek ihtimal vermiyorum en azından 35 yaş altında ) 10 ocaktan önce takıma katılacağını sanmıyorum .. çünkü ne yönetim paraya kıyıyor ne de oyuncu sivasa gelmek istiyor..
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.12.2010, 11:58   #144
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kayseri ve yönetımını tebrik ediyorum...!

Adamlar her sezon 7 8 tane futbolcu gönderıyorlar ve bı okadarda futbolcu alıyorlar ve her yaptıkları transfer tutuyor adamların helal olsun yönetımlerıne. Bizimkıler tum balili bılıca muratı gönderdı kümeye oynadı ve yerıne 2 sezondur futbolcu alınmıyor.yönetımı hala çözemedım.sedat saido ceyhun a verılen parayla adam gıbı bır futbolcu alınsa suan boyle olunmazdı..ceyhuna 750.000 euro para verdıler.saido sedat vss de hariçç yazık gıden paralara. İbrahim şahin 2 sezondur ne yaptı hiç bişeyy...!!! akıllanmadılar geçen seneden bu sene gene aynı yoldalar.bu Ligden düşücek 3 takım varsa onlardan bırıde SİVASSPOR dur. artık bızı bu dusuncelere getırdıler yaa daha bırsey soylemıcem.....
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.01.2011, 20:31   #145
sinansakru
Yiğido

sinansakru - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 136 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 sinansakru Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Nerde eski yigidolar
sinansakru isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.01.2011, 21:15   #146
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
sinansakru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nerde eski yigidolar
Evet eski Sivassporu özlüyoruz ama burada bazı arkadaşlar ipin ucunu biraz kaçırıyorlar. Örneğin Kallayı Wooter i istiyoruz, Balili ve Tum geri gelsin gibi alaycı kelimelerde bulunmaları hem kendi kalitelerinin düşürülmesine hemde haber kirliliğine yol açmasına neden oluyor.

Adı üstünde onlar mazi oldu. Bazı hatalar yapıldı bunu kabul ediyorum. Bu hatalar defalarcada konuşuldu. Ama futbolda özellikle dün yoktur. Dünü çocuklarımıza torunlarımıza anlatacağız. Önümüze bakmalıyız. Şu anda bir çok kişinin ismi geçmekte. Tshabalala için yeni teklif sunulmuşmu, Eneramo için görüşülüyormu, Grosicki için vazgeçme söz konusumu, Uruguaylı genç oyuncu için görüşmeler hangi safhada, Türkiyeden Doğa transferi gerçekleşecekmi bunları araştırıp paylaşmalıyız. Kaynaksız asparagas atmalar değil. Kaynağı sağlam, site ve haber portallarından bulup paylaşmalıyız. Yoksa alaycı ifadelerle mazideki futbolcularla oyalanmak yukarda belirttiğim bozulmalara neden olabilir.

Unutmayalımki bu yazılan yazıları sadece biz değil yüzlerce ve belli periyotlarda binlerce kişi okuyor.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.01.2011, 21:42   #147
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Enaramo nun G.Antep'e transferi olmamış..G.Antep taraftar sitesinin yönetim kaynaklı haberine göre Enaramo G.Antep Transfer Komitesi tarafından izlenmiş ve beğenilmemiş diyor haber..Bu haber bazı arkadaşların söylediği gibi Enaramo G.antep e gelip antremana çıkıp denenmiş tezini de çürütmüş oldu..Kim ne derse desin Enaramo kaliteli bir futbolcu..Oyuncuyu bir kez canlı izlemek oyuncu hakkında yeterli bilgi vermez..Onun için bir oyuncunun yılın belli zamanlarında peryodik olarak maçlarının izlenmesiyle karar verilmelidir...Eğer bu oyuncu gelirse yanın mutlaka bu oyuncuyu besleyecek ona gollük paslar atacak iyi bir 10 numaranın da transfer edilmesi gerekiyor..Sivassporda şu anda böyle bir 10 numaranın eksikliği var....Yarın sivassporda tarsfer çalışmaları ile ilgili daha detaylı bilgi verileceğini düşünüyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Çalışmaları, doğa, hareket, konusunda, ortak, sivas, sivassporda, transfer, yolunda