Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hacıosmanoğlu'nu Kınıyoruz..
Alt 09.09.2013, 22:30   #41
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Hacıosmanoğlu'nu Kınıyoruz..

2004 yerel seçimlerinde Akp'nin Trabzon'da yaşadığı bozgunun tekrarlanmaması adına Devlet Bakanı Özak'ın Trabzonspor seçimlerine müdahil olarak uzun süre kendisinin de yönetiminde görev aldığı ve 1996 yılına kadar 2.5 yıl başkanlığını da yaptığı Trabzonspor'un başına Akp çizgisine yakın bir başkan seçilmesini sağladığı ve aynı zamanda Trabzonspor'a Başbakanlığın örtülü ödeneğinden karşılanarak futbolcu alımında kullanılmak üzere milyonlarca dolar ayırıldığı ifade edilen wikileaks'ın cevabını veremediniz hortumcular...
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.09.2013, 22:58   #42
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2004 yerel seçimlerinde Akp'nin Trabzon'da yaşadığı bozgunun tekrarlanmaması adına Devlet Bakanı Özak'ın Trabzonspor seçimlerine müdahil olarak uzun süre kendisinin de yönetiminde görev aldığı ve 1996 yılına kadar 2.5 yıl başkanlığını da yaptığı Trabzonspor'un başına Akp çizgisine yakın bir başkan seçilmesini sağladığı ve aynı zamanda Trabzonspor'a Başbakanlığın örtülü ödeneğinden karşılanarak futbolcu alımında kullanılmak üzere milyonlarca dolar ayırıldığı ifade edilen wikileaks'ın cevabını veremediniz hortumcular...
İşte olayın odak noktası bu abi... Trabzonsporun siyaset-spor-entrika üçgeninin en büyük göstergesi yani. Hep takdir etmişimdir Trabzon camiası, yanlış anlaşılmasın Hacıosmanbilmem neyin tabiri ile bende kendilerinden şiddetli bir derecede nefret ediyorum ama takdir de ediyorum. Şunun için, bu üçgeni en iyi bir şekilde kullandıkları için. Hatırlarsınız bir zamanlar siyasette malum partiye kızgınlıklarından anti bir partiye topyekün yıkılmışlar ve bu blöflükden çıkmış reele dökülmüş ve adeta '' biz istersek sporu siyasete alet eder istediğimizi yaptırırz'' durumuna düşmüştür.. Bunun üzerine bu Çernobil mağdurlarına o sizin bahsettiğiniz durum devreye girmiş ve Faruk Özak vasıtası ile milyonlarca Türk Lirası örtülü ödenek vasıtası ile seçim yatırımı Trabzonsporu kurtarma vaadi ile aktarılmıştır. Ne varki Allahın tokadı yok; hep yanlış yönetimlerle politikalarla bu paralar havaya uçmuş ve malum takım borç batağına düşmüştür. O kadar yüklüdür ki bu borç, transfer bile yapamayacak duruma gelmişlerdir. Bu mevzu çok uzun. Diyeceksiniz ki Malouda Bosingwa nasıl alındı. İşte uzun mesele bu... Her ne hikmetse Trabzonspor tarihine baktığımızda 7 yada 8 şampiyonluğunun ikinci devrelerindeki topladıkları puanlar sayısı şike operasyonunun başladığı o senedeki topladığı puanlardan azdır. İnceleme yapması serbest buyrun bakın.. Şimdi ne oldu da şimdi bunlar yok kupaydı yok şampiyonluktu ötüp duruyorlar. Sebebi gayet basit. Trabzonsporun pasif eski yönetimi bunu beceremedi akılları sıra daha aktif olacağanı zannettikleri bu tutarsız ne konuştuğu belli olmayan, ve medyada adı geçen ''üçüncü sınıf mafya'' yı seçerek daha kuvvetli ses getireceğini zannettikleri bu uşağı getirdiler. O kadar kuvvetli söylemleri varki, ''yaptım olacak yada yapacağım olacak'' gibi cesaretli söylemlere sahip bu uşağı seçtirdiler!!!! Radar meselesi de var tabi bu söylemlerinde... Bak sen Allahın işine bu kadar hengamenin içinde ve 8 şampiyonluğu yaşayıp kaybettiği şampiyonlukdaki en fazla puanı toplayan!!! bu takım nasıl oluyorda bu radara giremiyor!!! anlaşılmayan bir durum... Nedir bunların bu kadar bıdbıd ettiren cesaret soru işareti.... Şşşt susun siz geri çekilin aradan denmediği sürece kim bu radara girmez yada girdirilmez... Bence birileri!!!!!

Türk sporunda her yönetici kirli işe girmiştir. Fener 5 yapmıştır Galatasaray 7 yapmıştır Trabzon 8 yapmıştır. Bu bir şekilde yapılmıştırda nasıl olmuşta bu radar sadece bir iki takım üzerinde çalışmıştır. İşin enteresan boyutuda hem tutarsızlık hemde Sivas halkının pısırıklığıdır. Buna bende sende dahilsin... Elalem spor-siyaset - entrika üçgenini babalar gibi kullanırken, sen, ben, o, biz, siz, onlar hep mızmız yaşadık. Yaşa varol edebiyatına girdik, ve bu elimizdeki nüfus gücünü kullanamadık. O zaman bak bakalım o radar hangi cihete çevriliyordu, kimler o cenderenin içine giriyordu.

Kısaca ben Trabzonu günahım kadar sevmem ama adamlar ellerindeki kozu çok güzel oynuyorlar. Taaki nufusumuz pısırıklığı bırakana kadar ve gücümüzün farkına varana kadar...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.09.2013, 23:12   #43
5858SS5858
Acemi Yiğido

12 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 419 5858SS5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

katrani ezsen olur mu seker, cinsine tükürdügümün cinsine ceker
5858SS5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 5858SS5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.09.2013, 00:00   #44
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

trabzonlunun biri sevinçle kahveye girmiş ula uşaklar şöförü kandırdım istanbula gidiyorum gidiş dönüş bileti aldım gideceğim ama dönmeyeceğim eh işte nede olsa trabzonlu ha o trabzonlu ha hacısalih
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.09.2013, 01:45   #45
5sekız
Yiğido

86 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 448 5sekız FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gerızekalı 9 puan ondeydın o sene .herseyı kendınde ara
5sekız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2013, 06:45   #46
58megayigido
Tecrübeli Yiğido

58megayigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 516 58megayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Daha dune kadar bizim baskani ovuyordu simdi soglediklerine bak ..
Demekki cikarlari uyusmadi istedigi destegi alamadi
Alt 10.09.2013, 07:10   #47
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben suçlamasında haklı buluyorum.evet fenerbahçeninde diğer kuluplerinde taraftar olarak arka bahçesiyiz,fenerbahçeye yönetim olarakda yakınız bunu kimse inkar edemez aksini söyleyemez.
hukumete yalakalık yapması ne seni nede beni ilgilendirir o kendi görüşüdür.taraftarlarınında başkanı istifaya davet edip etmemeleri bizle hiç alakası yok.benim hangi takımı tuttuğumu sorgulamak istersen yahyabey caddesinde efdal inşaat malzemeleri iş yerim gel bir çayımı iç ben sana göstereyim hangi takımı tuttuğumu.hayatta sivasspordan başka takım tutmadım istanbul yalakalarınıda hiç sevmem.bir kayseriyi bir trabzonu onlardan daha çok severim.
Murat abi sende böyle düşünürsen diyecek bir şey yok.Burada ima edilen şey taraftar olarak arka bahçesi olması değil bu zaten tüm şehirlerde var buradaki suçlama adam ofspor bize neyse Sivasspor fenere o diyor, yani diyor ki kulüp anlamında sportif anlamda siz fenerin alt yapısısınız diyor yani diyor ki siz şike yaptınız biz temiziz diyor, bu söylemlerinden daha çok manalar çıkar ama sen bu suçlamaları kabul ediyorsan kendi adına konuş çünkü bunu kabul etmek Sivasspora ihanettir bunu bilmen gerek...
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YiğidoGençlik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.09.2013, 07:38   #48
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Al birini vur ötekine birisi gitti birisi geldi işte çakm mafyalar d...k herifler.
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.09.2013, 08:49   #49
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Editörün Notu : Sitemizde büyük harflerle yazılan yorumlar silinmektedir.

Lütfen küçük harfler kullanınız...
Alt 10.09.2013, 09:10   #50
58hayati
Tecrübeli Yiğido

58hayati - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58hayati isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

of spor diyor demekki akcaabat ta aynı zamanında size niye maçları veriyordu .kendi ağzınızla söylüyorsunuz..andolu diye milleti kandırmayın ŞİKECİTRABZONSPOR....
58hayati isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hacıosmanoğlunu, kınıyoruz