Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeni Stad icin Imza Kampanyasi
Alt 07.11.2010, 00:15   #41
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Yeni Stad icin Imza Kampanyasi

ya birakin dolmasini, hangi klüb stadini her macta full dolduruyormus arkadas? eger hepimiz bir olupda bu (!!!) milletvekilleri olsun yönetim olsun belediye olsun sikistirmazsak, ozaman iste bunlar bizi daha cok uyutur. arkadaslar birlik olma zamani toplyalaim imzalari gönderelim basbakanliga bakin görsünler. bu günlerde herkez cikar derdinde. ya ben anlamiyorum almanyada pforzheim sehrinde kaliyorum nüfüs 100bin adamlar yeni stad yapiyorlar 35bin kisilik. hemde takimlar 1ci lige bile oynamiyor. düsünün yani. bizim m*larda ne yapiyor yok stad dolmazmis yok zirt yok pirt. s*k*r et orasini sana soranmi oldu. sehre her yönden katkisi olucaktir. verin tokiye 55 milliona gerisinide belediye tamamlasin olsun bittsin sanki hepsini ayni anda vercek degilsina. tabi bukadar basit degil biliyorum ama belediye artik uyanmali böyle devam giderse bbp felan kalmaz sivasta. cifte minareyi tamirini 1.5 senede bitirin den ne beklersin. muhsinsiz bbp olmuyor arkadas herkez kendi cikarinin pesinde resmen. biraz kayseriden örnek alin.
kiNgSiZe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kiNgSiZe58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.11.2010, 00:21   #42
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Genç arkadaşların stat konusunda yorum yapmaları çok güzel ve ümit verici;ben olaya biraz başka açıdan yaklaşacağım..Çünkü bu başlıkla ilgili 3 senedir sayısız mesaj yazdım;hatta konuyu ilk gündeme getiren kişilerden biriyim..3 senedir bu konuda sayısız kere statyum konusunun gündeme gelmesini hep istedim hala da isteyeceğim...Mesaj yazan arkadaşların çoğunluğu genç ve heyecanlı arkadaşlar;yapılan yorumlarda bazı arkadaşlar mevcut stadı hala doldurabildik mi ki yeni stat istiyoruz lafları ediyorlar...Dedikleri söz doğru da olsa acaba ben de diyorum ki diğer iller mevcut statlarının ne kadarını dolduruyorlar ki ...Lafımı biraz daha açayım:Ülkemizde şu anda bu konu Trabzon,Bursa,Eskişehir,Malaty a,Afyon,Erzurum,Konya,Ankara,E lazığ,D.bakır,Denizli,Karabük ,Adana,Antalya,SAmsun ve de SİVAS gibi illerin gündeminde.. Her il şu anda moda oldu ya eski statlarını Toki ye verip yerine daha modern ve kapasitesi daha fazla olan yeni statlar yaptırmanın peşinde..İlk olrak Kayseri'ye daha sonra Rize'ye bu yolla modern statlar yapıldı..Aynı yolu kullanrak Sivas halkı da stat yapılmasını talep ediyor..İşn ilginç yanı bu talebi Sivas halkının beynine sokan da siyasiler oldu..Aslında Başbakan 3 yıl önce Sivas'a seçim propagadandası için gelip Sivas'a 30 bin kişilik stat ve 7500 kişilik spor salonu sözü vermese belki de çoğumuzun bu konudan haberi bile olmayacaktı...O günden bu güne çok zaman geçti;ama verilen söz bir türlü tutulamadı..Tabi ki neden tutulmadığı tam bir sır gibi...Ama ortada bir şey var o da Toki ile yapılan
pazarlıkların tıkandığı...Seçim öncesi bu konu tekrar ısıtılıp Sivas halkının önüne konulacak ..Geçen hafta Sivas Gençlik Spor İl Müdürü Salim KILIÇ canlı yayında bu konu ile ilgili yaklaşık 1 saat konuştu...Salim K. gelinen durumu özetledi ve artık Toki ile görüşme yapılmadığını çünkü TOKİ ni kararında ısrarcı olduğunu söyledi..Artık diğer alternatifleri de değerlendireceğiz dedi..Diğer alternatifler sözüyle özel sekör ve Belediye ile anlaşrak da yeni stadımızı yapabiliriz dedi..Çünkü hiç acele etmiyoruz şu anki stadımızı yenileyerek Uefa kriterlerine uygun Hale getirdik dedi..Bundan 3-4 gün önce Sivas gazetelerinde valimizin bu konuda açıklamalarıda yayınlandı..Valimiz bile tokinin Sivas'a karşı haksızlık ettiğini stat yapımı için artık acele etmediklerini ve gelecekte belediye ve özel sektör veya yabancı şirketlerle anlaşılarak bu projenin yapılacağını düşündüklerini söyledi....SONUÇ:Sivas'ın yeni stada şu anda değil gelecek için ihtiyacı var...Trabzon'a gelince muslukları açan Toki malesef iş Sivas'a gelince çok cimri davranıyor...150 Trilyonluk stat arazisini 55 Trilyona kapatmaya çalışan Toki konusunda son karar BAŞBAKANIN...Sivas gerekirse özel sektör veya yabancı uluslararası şirketlerle işbirliği yaparak bu projeyi kesinlikle gerçekleştirir...Sivas halkı herşeye layık...Bu stat öyle yada böyle birgün yapılacak..Umarım yapılacak proje en az Kayseri ve Trabzon stat projeleri kadar iyi olur...HER ŞEY SİVAS İÇİN...

bence de en uygun çözüm hiç toki'ye bulaşmadan sivasspor kulübü - valilik - belediye - gençlik spor il müdürlüğü elele verecek, bu araziyi yabancı firmalara pazarlayacak. iyi bir anlaşma ile bu arazi gerçek değeri ile değerlenecek!

kazanan toki değil sivas olacak!

aptal olmayalım, toki de neymiş, canavar gibi yabancı firmalar var! türkiye'nin bir çok şehrinde büyük projelere imza atıyorlar, sivaslı malını pazarlamasını bilirse elbette değerini bulacaktır.

bu arazi bize çok rahatlıkla 35-40 bin kişilik mükemmel bir futbol stadı kazandıracak kadar değerli, şimdilik bunu kafamıza kazıyalım yeter!!!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.11.2010, 02:19   #43
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI
Böse Cevap: Yeni Stad icin Imza Kampanyasi

Alıntı:
kiNgSiZe58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaslar yeni stadimiza birtürlü baslanmadi, konya spor taraftarida yeni stad istiyor onlar imza kampanyasi düzenlemisler. bizde yapalim mi böyle birsey?
http://www.konyastadyumistiyor.com/index.php
Başbakan bu sözü başka bir yerde vermiş olsaydı eminim şimdi o stat çoooktaaannn bitmişti.
Başbakana doğrudan ulaştırılmak koşuluyla imza kampanyasını sonuna kadar destekliyorum ve bu süreçte bende bütün gücümle görev almaya ve çalışmaya hazırım.
Ancak! emin olun başbakanın bu mevcut durumdan haberi olduğunu sanmıyorum,eğer öyle olsa ne TOKİ kalır ne de TOKİ dekiler.Bu tamamen Sivas'lı bürokratların kifayetsiz,beceriksiz,vurdum duymaz,kişiliksiz,umursamaz... ..insanlar oluşundan kaynaklanıyor.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda muhsin koçak'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.11.2010, 18:16   #44
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

takim böyle devam giderse birak stadi ligede bile kalmamiz zor. düsersek hic yapmazlar
kiNgSiZe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kiNgSiZe58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.11.2010, 18:54   #45
YuNuSPaSa58
Usta Yiğido

YuNuSPaSa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

344 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 YuNuSPaSa58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

daha 10000 kişilik Stadı dolduramıyoruz.. yeni yapılıcak stadı nasıL dolduracaz.. eğer böyle skorlar alıcaksak bence yapılmaması daha hayırlı..
Alt 07.11.2010, 21:06   #46
dülger58
Tecrübeli Yiğido

dülger58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 dülger58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

ARKADAŞLAR STAD OLAYINI BIRAKALIM ŞİMDİ.İLK BAŞTA TAKIM BİR KÜMEDE KALSIN.

TAKIM SÜPERLİGDE OLMADIKTAN SONRA STAD OLSA NE OLUR...
dülger58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
icin, imza, kampanyasi, stad, yeni