Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivaslıyım Diyen Maça..
Alt 15.04.2012, 11:55   #30
58ToPraK58
Yiğido

111 Mesajına 216 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58ToPraK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivaslıyım Diyen Maça..

Bursaspor ve taraftarları İstanbul'daki maçta kendilerine yakışanı ve zihniyetlerini çok güzel ortaya koydular. Süren bir dava ve hüküm verilmemiş bir olayda o kadar insanları şikeci diye adlandırmak hangi zihniyette yatar cevabı basit Bursa zihniyetinde. Biz şimdi çıkıp onlara küfür etsek başkalarının desteğiyle şikeyle şampiyon oldunuz desek olnlardan hiçbir farkımız kalmaz. Bana kimse çıkıp da Bursaspor'un şike yapmadan şampiyon olduğunu ispatlayamaz. Buna ben inanmam. Biz Bursa gibi değiliz biz Yiğidoyuz önümüze gelene şikeci veya kümeye diye bağırmayız, küfretmeyiz. Boşuna Yiğido dememişler. Kötü söz sahibine yakışır ya o küfürler de Bursa'ya çok güzel yakışmış. Kendilerinden bekleneni yapmışlar. Ben Bursa'ya hiçbir olumsuz düşünce beslemiyorum çünkü bana ve benim gibi Yiğidolara yakışmaz. 1 maç yenmeyle Bursa bu kadar seviniyorsa bu da bizim büyüklüğümüzü gösteririr....
58ToPraK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
akıyoruz, bursa, diyen, maça, maçına, sivaslıyım