Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 14.07.2015, 22:40   #1
Erenozdenn
Acemi Yiğido

Erenozdenn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 357 Erenozdenn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Morten58 Musa Sinan'da bizim göremeyipde senin gördüğün ve Sivasspor da olması için birkaç tane artısını yazar mısın? Aslına bakacak olursan, ilk geldiğinde ben de ümitlenmiştim hızından dolayı ama gördüm ki, Hız tek başına hiç bir işe yaramıyor. Eski lada arabalara benziyor. Hızlanmaya hızlanıyor ama durmaya gelince sorun Başlıyor.
Erenozdenn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Erenozdenn'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.07.2015, 22:42   #2
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Erenozdenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Morten58 Musa Sinan'da bizim göremeyipde senin gördüğün ve Sivasspor da olması için birkaç tane artısını yazar mısın? Aslına bakacak olursan, ilk geldiğinde ben de ümitlenmiştim hızından dolayı ama gördüm ki, Hız tek başına hiç bir işe yaramıyor. Eski lada arabalara benziyor. Hızlanmaya hızlanıyor ama durmaya gelince sorun Başlıyor.
Nani bile Musa Sinan'dan top alamadi, en sonunda faul yapti, gerisini sen düsün...

Az sans bulmasina ragmen iyi oynuyor , Türkiye kupasinda verdigi katkilari gördük zaten..
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Yiğido F.Bahçe'yi ağırlıyor
Alt 14.07.2015, 22:13   #3
Nihat5858
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 348 Nihat5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiğido F.Bahçe'yi ağırlıyor

Atıf kım kardes 4 mılyonu ona kım verır satın gıtsın bi işe yaramıyor avanak gıbı gezıyor işi yok bu takımda Hakan satılmalı yazmış arkadas kım alır Hakan'ı sat hadı halı saha futbolcusu adam Macı ızledım savunma aynı hataları verıyor yıne uzatma yıne gol yeiyoruz yönetim transfer yapmıyor ilgınç arkadas burhan cıcınho batu ıyıydı dıgerlerı vasat
Nihat5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Nihat5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.07.2015, 23:19   #4
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Nihat5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Atıf kım kardes 4 mılyonu ona kım verır satın gıtsın bi işe yaramıyor avanak gıbı gezıyor işi yok bu takımda Hakan satılmalı yazmış arkadas kım alır Hakan'ı sat hadı halı saha futbolcusu adam Macı ızledım savunma aynı hataları verıyor yıne uzatma yıne gol yeiyoruz yönetim transfer yapmıyor ilgınç arkadas burhan cıcınho batu ıyıydı dıgerlerı vasat

Aatif bunu hak etmiyior. evet dogru son zamanlar kotu performans gosteriyior ama tek aatifmi? Tum takim kotu. Arkasinda kim oynuyor? Ziya , hepimiz gorduk ziya'yi gecen sene, dogru durust pas bile veremiyior.

Gelelim forvete, batuhan kimin sayesinde gecen sezon gollerini atti? Aatif ve cici sayesinde. Batuhan okadar iyi olmadi halde aatif iyi besledi.

Gelilim forvet arkasina? Orda kimler oynadi? I akin ve utaka ve bunlar olu gibilerdi.

Takim iyi olursu aatif eski gunlerine doner . Adam hemen sattiniz bir iki kurusa
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasli010'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.07.2015, 22:21   #5
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 456 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

10 günlük antremanla en iyi bu şekilde oynanaır.henüz yorum için erken ama bugün şu sonuçlar ortaya çıktı.takıma mutluka gaspar tarzı libero lazım.yaratıcılık ve oyun kurma yetersiz.hakan özmert yine en iyi çıkış yapan liberoydu yanında gaspar olursa süper olur.

setkus 3 gol yese de son gol hariç hiç bir pozisyonda hata yapmadı yedikleri de onun yapaibleceği bişey yoktu.

beykan 20 yaşında olmasına rağmen atıfa ben de varım dedi.atıftan formayı bu sezon aalırsa şaşırmayın.harika çalımlarıyla atıfı andırsada daha çabuk pas atması ve diğerlerini düşünmesi sebebiyle atıftan üstün oynadı.

atıfa gelicek olursak sahada yoktu resmen dökülüyordu.bakalım o da geç katıldı o yüzdendir.

hakan özmerti beğendim.orhanın bu kadar uzun boylu olduğunu bilmiyordum.o da çok genç daha 23 yaşında ve değerlendirilmeli.

batu kilo vermiş ve istekliydi.ama son vuruşlara biraz daha çalışması lazım.

mehdi yeni kadirmiz onu diyorum bitek siz anlayın.türkiyenin en çelimsiz oyuncusu.defansta yaptığı çalımla gol yedik.üsütüne üstlük fiziğini bastırmak için çok sert oynuyor fazla faul yapıyor.çok kart görür.gönderilemli.hakan desen 2.lig topçusu.

erkan biraz daha basit oynamalı ama kuması sağlam.o da genç.sağ kanat da daha iyi iş yaptı.sol kanat lazım.

sonuç olarak takıma 1 tane gölge forvet yani 9.5 numara 1 tane gaspar 1 tane de sol kanat lazım.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.07.2015, 23:08   #6
omer58
Yiğido

omer58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 omer58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

mehdi:ortasahada mukavemet sağlayamıyor fizik gücü zayıf olduğundan faule başvuruyor
ziya ve fatih:duygusallığa yer yok ikisi de eğer hedefimiz olacaksa bu ligde bunlar direk ilk 11 oyuncusu değil sıplinter dikine seri hızlı beklere ihtiyacımız var
karabükspordan gelenler vasatı aşamadı erkan kaş dan beklentim bir adım öndeydi beklentiyi karşılayamadı
beykan:kumaşı iyi fakat fiziksel olarak geliştirmesi lazım o zaman işimize yarayacağına inanıyorum
yeni kalecimiz fena değil ilerleyen haftalarda daha sağlıklı yorum yapılabilir
hakan arslan ibrahim akın vs gereksiz kadro siskinliği yaratan oyuncular gönderilmeli
kaliteli önlibero,sol açık forvet muhakkak alınmalı stoper sağ açık stoper transferleri de gerekebilir
omer58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda omer58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.07.2015, 23:21   #7
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1252 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Hakan Özmert, fizik olarak hazır değil ancak verimli bir oyuncu ilk 11'i zorluyacak bir oyuncu.

Beykan, yeni transferler içerisinde en çok onu beğendim, alt yapısından yetiştiği takımdan gönderilmek zorunda kaldı ve düzgün antrenman bile yapmadan maça çıktı, buna rağmen iyi oynadı ileride çok iş yapacağının sinyalini verdi.

Setkus, Petkoviç'den sonra yaşadığımız Korcan, Ertuğrul, Nihat, Kamenar, Atilla'nın defalarca yaptığı tipik Sivasspor golü yedi. Çokda eleştirmemek gerek ilk maçı, ilk defa bu defans oyuncuları ile oynuyor biraz daha beklemek gerek.

Erkan KAŞ: Fizik olarak hiç hazır değil sanki kampa dün katılmış, karabükspor ile birlikte fizik olarak da alt lige düşmüş gibiydi, yinede genç yaşı ve teknik bilekleri ile Sergen Hoca'dan şans bulacaktır.

Orhan Gülle, Tam anlamıyla kazma bir ön libero, bu kadar saçma ve gereksiz faul yapmayı nasıl beceriyor anlamıyorum, Fenerbahçe onun yüzünden 3 - 4 tane duran top şansı yakaladı, Yiğit İncedemir, Adem Koçak, Hakan, Özmert, Mehdi, Hakan Arslan ve son olarak Gaspar İniguez'de geldikten sonra Orhan Gülle'nin orta alanda değil oynamak kadroya gireceğine ihtimal dahi vermiyorum.

Ziya Erdal ve Fatih Çıplak çok savruk oyuncular o kadar dağınıklar ki bu sezon çok başımızı ağrıtacaklar. Fatih'i Ptt 1. Lig'den çok takım istiyor kiralık verip pişmesini sağlarsak mükemmel olur, ayrıca Trabzon eski milli futbolu İshak ile yolları ayırmak üzere makul bir ücrete transfer edersek duran topları kullanma daki sıkıntımız gider hemde çok faydalı olur.

Yönetime'de değinmeden geçemeyeceğim düşük bütçe ile iyi takım kurmak için çok çaba harcıyorlar buna yürekten inanıyorum ama sezonun ilk maçı ve rakip Fenerbahçe olmasına vede özellikle stada giriş ücretsiz olmasına rağmen bu tribünler dolmuyorsa, lig başladığında tribünlerde 5 - 10 bin arası bir taraftarın olacağının işareti gibi... Biraz bütçeyi sıkarak taraftarı memnun edecek 1 forvet oyuncusu alınırsa hem taraftar hemde takımın güveni artacaktır...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.07.2015, 23:26   #8
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 358 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gaspar drenthe ve birde forvet belki saglam bi sol bek
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.07.2015, 23:34   #9
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Besyo_cu abiye katiliyorum , sadece Orhan Gülle konusunda sunu eklemek istiyorum ,, Ön Libero bölgesinde bencede cok kötü ,ama Gaspar in gelmesiyle , Sergen Yalcin onu biraz önce hatta forvet arkasi oynatacagini düüsnüyorum.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.07.2015, 23:41   #10
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Izleyemedim maci cunku d-smartim yok .
Sadece soylenene gore bize daha cok transfer sart gibi.

1 sol bek, 1 sol acik, 1 sag acik, 1 santrafor.
yani kafadan rahat 4-5 iyi oyuncu sart.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ağırlıyor, değerlendirelim, fbahçeyi, maçı, yiğido