Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Nihayet Temel Atılıyor
Alt 25.05.2013, 10:48   #61
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Nihayet Temel Atılıyor

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nüfus var 4 Eylül abey nüfus var... Ama yanında koskocaman Soru işareti ve ünlem işaretleri ile dolu Nüfus var....

Meeeeeee Meeeeeee!!!!!!?????
kısaca özetlemişin başka ne diyebilirin gardaş içimiz acıyor
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 4eylül'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2013, 10:57   #62
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Protesto felan geçin o ayakları lütfen.Sivas'ta iktidar karşıtı hiçbir şey yapamazsınız.Sabah saatlerinde bakanları karşılamak için meydandan kaç tane otobüs kalktı haberiniz var mı sizin ?
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58_SEMİH_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2013, 10:59   #63
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
58_SEMİH_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Protesto felan geçin o ayakları lütfen.Sivas'ta iktidar karşıtı hiçbir şey yapamazsınız.Sabah saatlerinde bakanları karşılamak için meydandan kaç tane otobüs kalktı haberiniz var mı sizin ?
Bu işin genel özeti bu işte...

Yala yala bitmez...

Devam Sivasımmmmmm devammmm.....

Deh deh düldül deh deh düldül.....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2013, 11:27   #64
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Stadın adını 4 eylül arena değil de sizi nasıl kandırdık arena koymaları lazım. Sivasa herşeyin azını layık gören zihniyet stadın adını ne koyarsa koysun bendeki adı sizi nasıl kandırdık arena dır. Bayram edin Sayın Sivasspor başkanı, bayram edin sayın çok değerli sivasın bakanı ve milletvekilleri, bayram edin 2 kere 2 kaç eder dendiğinde kaç etmesi lazım ki diye soran yalaka sivas medyası... Bugün sizin bayram gününüz. Sizi nasıl kandırdık arenanın temelini atacaksınız bugün!
Alt 25.05.2013, 11:53   #65
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

bügün temel atma töreninde sayın ismet yılmaz bakanımız ey sivaslı hemsehrilerim size 33 dedik 25 yapıyoruz kusura bakmayın söz verdik tutamadık kandırmaya çalıştık ama biz kendimizi kandırdık dese bari
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2013, 12:09   #66
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

musti kardeş medyadaki iyileri tenzih ederim. her yerde elbette iyi ve kötüler vardır. sivas medyasından ünlü bir spor yazarı suç bizde maça taraftar gitmiyor 25.000 bize yeter diye bas bas bağırdı ki biz her yerde kapasite düşmesin diye çırpınırken. Burdaki çoğu arkadaş sivas medyasına telefon açtı mail gönderdi ki bu olaya tepki verin diye. Bir tane gazete ve medya bunu gündeme bile getirmedi. Benim yalakalardan kastım bu işe tepkisiz kalanlar. Üzerine alması gerekenler alsın sen değil
Alt 25.05.2013, 12:18   #67
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

benim tepkimi yada benim gibi düşünenlerin tepkisini anlamak için ,kişilerin hertürlü siyasi yalakçılıktan,şakşakçılıktan sahibine köpeklik bağıyla bağlı olmaktan arınmış olarak ,sadece ve sadece sivası düşünmesi gerekir ,ancak öyle nedemek istediğimizi anlıyabilirsiniz ,mesele AKP KKP meselesi değildir ,istesem buraya bu zihniyetin sivasa attığı kazıkları koca şehrin 10 yılda nasıl köye dönüştüğünü de yazarımda ozaman gerçekten siyaset yapmış olurum ,bizi burda ilgilendiren sivasa atılan kazığın sportif tarafıdır ,diğer kazıkları sivaslılar nette defalarca yazdımda okuyacak adam yok orda siyaset yapılıyor diyenlerinde hangi zihniyetin dalkavuğu olduklarıda aşikardır ,yalamalık ,yalakalık,yobazlık ,bağnazlık nasıl bir duygu ömrümde tatmadığım için onları anlamam mümkün değil ,mesele stadın 33 bin 30 bin 25 kişi kapasite stad yapılıp yapılmamasıda değil ,mesele sivasın sivaslının üvey evlat ,hatta veledizina muamelesi görüyor olması meselesidir ,burda kimse 25 bin kişilik stad bize yetmez demiyor, hükümet heryöreye dünyanın parasını harcıyor sivasa gelince parasının kıymetini düşünüyor,80 bin nüfuslu rizeye 20 bin kişilik stad yapıyor,trabzona gençlik olimpiyatı yapılıyor 500 trilyon para aktarılıyor, deniz doldurularak sivasa harcanaCAK paranın 10 katına 40 bin kişilik stad yapılıyor ,erzuruma kış olimpiyatı yapılıyor ,30 bin kişilik stad yapılıyor ,500 trilyon para harcanıyor,tasıma karları samanların üstüne yığıp kayak pisti yapılıyor,seyirci ortalaması 1000 olan konyaya 42 bin kişilik stad yapılıyor,hangi ligde olduğunu bilmediğimiz malatyaya, kocaeline,sakaryaya 33 bin kişilk stad yapılıyor şimdi soruyorum tüm yalakçılara bu şehirlere gelince şapur şupur sivasa gelince yarabbi şükür öylemii?bunun adı düpedüz kalleşliktir,sivası sivaslıları ,insan yerine adam yerine koymamaktır,açık açık üvey evlat yerine konulmaktır,benim kanım bunu kaldırmaz ,bu stadyum meselesinde eziklik ,büzüklük içinde olan ,yalakalık gereği bu stad neyimize yetmiyor ,boşverin herkese 33 bin kişilik yapsınlar biz istemiyoruz diyenler,yaw hangi maçta stadı fulledinizki diyenlere soruyorum konya hangi maçta 5 bin kişiyi buldu,diğer saydığım malatya ,samsun,kocaeli ,sak<arya hangi maçta 5000 kişiye oynadı ?mesele stad doldurup doldurmamak değil şehirler içinde negatif ayrımcılık yapılması buna çanak tutanlarda kurtuluş savaşında ingiliz askerlerinin aç sefil perişan osmanlı halkının bazılarını sucukla salamla ,konserveyle tav edip gambazlık yaptırdığı hainlerdir ,şu unutulmasınki bu ülkede dinini ,mezhebibi ,karakterini,şerefini ,haysiyetini,1 paket makarnaya bulgura,100 gr kahveye,2 torba kömüre satmıyan milyonlarca delikanlı türk vardır,son sözüm bu stadyum davasında bu kalleşliklere çanak tutan tüm sivassporlu taraftar bozuntuları ,milletvekili,,STK ,sivasspor yönetimi ,sivas medyası ,sizlerle istemedende olsa bağlı olan hemşehrilik hakkımı kıyamete kadar helal etmiyorum ve sizin gibi insanlarla aynı şehrin insanı olmaktan çok büyük utanç duyuyorum
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2013, 12:29   #68
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
benim tepkimi yada benim gibi düşünenlerin tepkisini anlamak için ,kişilerin hertürlü siyasi yalakçılıktan,şakşakçılıktan sahibine köpeklik bağıyla bağlı olmaktan arınmış olarak ,sadece ve sadece sivası düşünmesi gerekir ,ancak öyle nedemek istediğimizi anlıyabilirsiniz ,mesele AKP KKP meselesi değildir ,istesem buraya bu zihniyetin sivasa attığı kazıkları koca şehrin 10 yılda nasıl köye dönüştüğünü de yazarımda ozaman gerçekten siyaset yapmış olurum ,bizi burda ilgilendiren sivasa atılan kazığın sportif tarafıdır ,diğer kazıkları sivaslılar nette defalarca yazdımda okuyacak adam yok orda siyaset yapılıyor diyenlerinde hangi zihniyetin dalkavuğu olduklarıda aşikardır ,yalamalık ,yalakalık,yobazlık ,bağnazlık nasıl bir duygu ömrümde tatmadığım için onları anlamam mümkün değil ,mesele stadın 33 bin 30 bin 25 kişi kapasite stad yapılıp yapılmamasıda değil ,mesele sivasın sivaslının üvey evlat ,hatta veledizina muamelesi görüyor olması meselesidir ,burda kimse 25 bin kişilik stad bize yetmez demiyor, hükümet heryöreye dünyanın parasını harcıyor sivasa gelince parasının kıymetini düşünüyor,80 bin nüfuslu rizeye 20 bin kişilik stad yapıyor,trabzona gençlik olimpiyatı yapılıyor 500 trilyon para aktarılıyor, deniz doldurularak sivasa harcanaCAK paranın 10 katına 40 bin kişilik stad yapılıyor ,erzuruma kış olimpiyatı yapılıyor ,30 bin kişilik stad yapılıyor ,500 trilyon para harcanıyor,tasıma karları samanların üstüne yığıp kayak pisti yapılıyor,seyirci ortalaması 1000 olan konyaya 42 bin kişilik stad yapılıyor,hangi ligde olduğunu bilmediğimiz malatyaya, kocaeline,sakaryaya 33 bin kişilk stad yapılıyor şimdi soruyorum tüm yalakçılara bu şehirlere gelince şapur şupur sivasa gelince yarabbi şükür öylemii?bunun adı düpedüz kalleşliktir,sivası sivaslıları ,insan yerine adam yerine koymamaktır,açık açık üvey evlat yerine konulmaktır,benim kanım bunu kaldırmaz ,bu stadyum meselesinde eziklik ,büzüklük içinde olan ,yalakalık gereği bu stad neyimize yetmiyor ,boşverin herkese 33 bin kişilik yapsınlar biz istemiyoruz diyenler,yaw hangi maçta stadı fulledinizki diyenlere soruyorum konya hangi maçta 5 bin kişiyi buldu,diğer saydığım malatya ,samsun,kocaeli ,sak<arya hangi maçta 5000 kişiye oynadı ?mesele stad doldurup doldurmamak değil şehirler içinde negatif ayrımcılık yapılması buna çanak tutanlarda kurtuluş savaşında ingiliz askerlerinin aç sefil perişan osmanlı halkının bazılarını sucukla salamla ,konserveyle tav edip gambazlık yaptırdığı hainlerdir ,şu unutulmasınki bu ülkede dinini ,mezhebibi ,karakterini,şerefini ,haysiyetini,1 paket makarnaya bulgura,100 gr kahveye,2 torba kömüre satmıyan milyonlarca delikanlı türk vardır,son sözüm bu stadyum davasında bu kalleşliklere çanak tutan tüm sivassporlu taraftar bozuntuları ,milletvekili,,STK ,sivasspor yönetimi ,sivas medyası ,sizlerle istemedende olsa bağlı olan hemşehrilik hakkımı kıyamete kadar helal etmiyorum ve sizin gibi insanlarla aynı şehrin insanı olmaktan çok büyük utanç duyuyorum
Ağzına, yüreğine, bileğine sağlık kardeşim. Bence söylenecek çok şey bırakmamışsın. Durumun farkında olmayanlar iyi okusun.

.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2013, 12:33   #69
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2013, 12:52   #70
ahmetsahin05858
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 ahmetsahin05858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı
benim tepkimi yada benim gibi düşünenlerin tepkisini anlamak için ,kişilerin hertürlü siyasi yalakçılıktan,şakşakçılıktan sahibine köpeklik bağıyla bağlı olmaktan arınmış olarak ,sadece ve sadece sivası düşünmesi gerekir ,ancak öyle nedemek istediğimizi anlıyabilirsiniz ,mesele AKP KKP meselesi değildir ,istesem buraya bu zihniyetin sivasa attığı kazıkları koca şehrin 10 yılda nasıl köye dönüştüğünü de yazarımda ozaman gerçekten siyaset yapmış olurum ,bizi burda ilgilendiren sivasa atılan kazığın sportif tarafıdır ,diğer kazıkları sivaslılar nette defalarca yazdımda okuyacak adam yok orda siyaset yapılıyor diyenlerinde hangi zihniyetin dalkavuğu olduklarıda aşikardır ,yalamalık ,yalakalık,yobazlık ,bağnazlık nasıl bir duygu ömrümde tatmadığım için onları anlamam mümkün değil ,mesele stadın 33 bin 30 bin 25 kişi kapasite stad yapılıp yapılmamasıda değil ,mesele sivasın sivaslının üvey evlat ,hatta veledizina muamelesi görüyor olması meselesidir ,burda kimse 25 bin kişilik stad bize yetmez demiyor, hükümet heryöreye dünyanın parasını harcıyor sivasa gelince parasının kıymetini düşünüyor,80 bin nüfuslu rizeye 20 bin kişilik stad yapıyor,trabzona gençlik olimpiyatı yapılıyor 500 trilyon para aktarılıyor, deniz doldurularak sivasa harcanaCAK paranın 10 katına 40 bin kişilik stad yapılıyor ,erzuruma kış olimpiyatı yapılıyor ,30 bin kişilik stad yapılıyor ,500 trilyon para harcanıyor,tasıma karları samanların üstüne yığıp kayak pisti yapılıyor,seyirci ortalaması 1000 olan konyaya 42 bin kişilik stad yapılıyor,hangi ligde olduğunu bilmediğimiz malatyaya, kocaeline,sakaryaya 33 bin kişilk stad yapılıyor şimdi soruyorum tüm yalakçılara bu şehirlere gelince şapur şupur sivasa gelince yarabbi şükür öylemii?bunun adı düpedüz kalleşliktir,sivası sivaslıları ,insan yerine adam yerine koymamaktır,açık açık üvey evlat yerine konulmaktır,benim kanım bunu kaldırmaz ,bu stadyum meselesinde eziklik ,büzüklük içinde olan ,yalakalık gereği bu stad neyimize yetmiyor ,boşverin herkese 33 bin kişilik yapsınlar biz istemiyoruz diyenler,yaw hangi maçta stadı fulledinizki diyenlere soruyorum konya hangi maçta 5 bin kişiyi buldu,diğer saydığım malatya ,samsun,kocaeli ,sakbuna çanak tutanlarda kurtuluş savaşında ingiliz askerlerinin aç sefil perişan osmanlı halkının bazılarını sucukla salamla ,konserveyle tav edip gambazlık yaptırdığı hainlerdir ,şu unutulmasınki bu ülkede dinini ,mezhebibi ,karakterini,şerefini ,haysiyetini,1 paket makarnaya bulgura,100 gr kahveye,2 torba kömüre satmıyan milyonlarca delikanlı türk vardır,son sözüm bu stadyum davasında bu kalleşliklere çanak tutan tüm sivassporlu taraftar bozuntuları ,milletvekili,,STK ,sivasspor yönetimi ,sivas medyası ,sizlerle istemedende olsa bağlı olan hemşehrilik hakkımı kıyamete kadar helal etmiyorum ve sizin gibi insanlarla aynı şehrin insanı olmaktan çok büyük utanç duyuyorum
ahmetsahin05858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ahmetsahin05858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
atılıyor, nihayet, temel