Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > PTT 1. Lig Takımları

PTT 1. Lig Takımları PTT (1.Lig) takımları hakkında yorumlar bilgiler

Seçenekler Arama Stil

Destek Yok, Uşakspor Ne Yapsın..
Alt 15.02.2008, 13:58   #1
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1118 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI
Pfeil Destek Yok, Uşakspor Ne Yapsın..

Mali kriz nedeniyle takım kuramayan Aşigolar, eksik kadroyla onur mücadelesi verdi. Fethiye'nin gollerini Murat (2), Sezer ve Seçkin attı.

FAKİRLİĞİN GÖZÜ KÖR OLSUN
TFF 2. Lig 3. Grup'ta Fethiyespor, Uşakspor'u 4-0 yenerek puan farkını açtı. Uşakspor'da bazı futbolcuların paralarını alamadıkları gerekçesiyle kafileye katılmamaları yüzünden misafir takım sahaya 9 kişi ile çıkmak zorunda kaldı. Oyuna Fethiyespor hızlı başladı. 30 ve 32'de Murat attığı gollerle durumu
2-0 yaptı. Murat Deniz ayrıca bir fırsatı da harcadı. Karşılaşmanın ilk yarısı bu skorla sona erdi.

ANTRENMAN GİBİ MAÇ
İkinci yarı da da rahat bir oyun sergileyen ev sahibi Fethiyespor, ikinci 45 dakikada kendini fazla yormadı. Uşaksporlu futbolcular ise Fethiyeli taraftarlardan bol bol alkış aldı. 52'de Sezer'in sert şutu Uşak filelerine gitti: 3-0, 62'de de Seçkin defansın arkasına atılan topu iyi takip etti ve plase bir vuruşla durumu 4-0 yaptı. Karşılaşma he iki yarıda atılan 2'şer golle 4-0 sona erdi.

Arkadaşlar benim bu duruma çok içim yandı Lütfen valiliğe mesaj atalım...

UŞAK VALİLİĞİ

UŞAK BELEDİYESİ

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK

Konu yigidomustafa58 tarafından (15.02.2008 Saat 14:12 ) değiştirilmiştir..
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı yigidomustafa58'a Teşekkür Ediyor...
--->: Destek Yok, Uşakspor Ne Yapsın..
Alt 15.02.2008, 14:02   #2
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1195 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: Destek Yok, Uşakspor Ne Yapsın..

paylaşım için teşekkürler kardeşim.

Bu habere çok üzüldüm olmaz böyle bişey yazık çok yazık. bundan 10 sene once orda bir mac izlemiştim 3 ligdeyken uşakspor mac günü hayat duruyordu o çoşku şimdi kavak yelleri esiyor:( allah sabır versin. taraftarına.
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2008, 14:04   #3
yigidomustafa58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1118 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI
Pfeil --->: Destek Yok, Uşakspor Ne Yapsın..

Alıntı:
puar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
paylaşım için teşekkürler kardeşim.

Bu habere çok üzüldüm olmaz böyle bişey yazık çok yazık. bundan 10 sene once orda bir mac izlemiştim 3 ligdeyken uşakspor mac günü hayat duruyordu o çoşku şimdi kavak yelleri esiyor:( allah sabır versin. taraftarına.
evet abi çok üzücü bir durum destek yok takımda bir zamanlar Göztepe de buna örnek şimdi amatör kümede ama onun nedeni neydi onu bilmiyorum..

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
Alt 15.02.2008, 14:15   #4
svs_çapkın_58
Yiğido

svs_çapkın_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 svs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISIsvs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISIsvs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISI

beyler bu durum çok kötü ve üzücü bir olay allah sabır versin futbolculara ve yönetime.nerede bu uşaklı vatandaşlar takımlarına niye destek çıkmıyorlar.çok garip bir olay allah kimseyi,hiç bir takımı bu duruma düşürmesin.uşakspora destek verilirse belki daha ii yerlere gelir.
svs_çapkın_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2008, 14:19   #5
zaralım 58
Usta Yiğido

zaralım 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 195 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 zaralım 58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

valla önce UŞAK halkını daha sonra VALİ ve BELEDİYE BAŞKANI'nı KINIYORUM gerçekten çok ayıp yazıklar olsun
zaralım 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2008, 14:27   #6
yigidomustafa58
Usta Yiğido

Pfeil --->: Destek Yok, Uşakspor Ne Yapsın..

Alıntı:
zaralım 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
valla önce UŞAK halkını daha sonra VALİ ve BELEDİYE BAŞKANI'nı KINIYORUM gerçekten çok ayıp yazıklar olsun
abi kınamayı yazılı olarak yaparsan sevinirim

UŞAK VALİLİĞİ

UŞAK BELEDİYESİ

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
-->: Destek Yok, Uşakspor Ne Yapsın..
Alt 15.02.2008, 15:10   #7
HaYaLL58
Yiğido

HaYaLL58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 HaYaLL58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: Destek Yok, Uşakspor Ne Yapsın..

arkadaşlar ben uşakta üniversite okuyorum ve bu durum beni yakından ilgilendiriyor.biz bundan 2 sene önce uşakspor maçlarına gidiyorduk ozamanlar çok iyi gidiyordu ama ne olduysa bu sene çok kötü gidiyor.bu konuyla ilgili uşak kanallarında çok program seyrettim ordan anladığım kadarıyla halk takımına sahip çıkmıyor sahip çıkmayıncada biryerden geliri olmayan bir takım nereye kadar gidebilir.

benim sınıfımda uşaklı arkadaşlar var biri çok iyi top oynuyor uşakspora gidip başvurduk hatta bir televizyon programındada dile getirdi arkadaş ama nedense kabul etmediler.çocuk ne para istedi ne başka bişey sadece oynamak ve kendi takımı için bişeyler yapmak istedi ama izin vermediler.

bu örneği bizim iyi irdelememiz gerekiyo arkdaşlar.takıma halkın desteği çok önemli bizler sivassporumuzdan desteğimizi çekmeyelim..

http://img150.imageshack.us/img150/9516/bayrakqm0.gif

HaYaLL58

SiVaSLıYaM GaRDaŞ BeN DeRtLeRe OrTaĞaM BeN DoSTLaRa SeLaM OlSuN ÖlMeMiŞeM SaĞıM BeN!..
HaYaLL58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: -->: Destek Yok, Uşakspor Ne Yapsın..
Alt 15.02.2008, 17:29   #8
yigidomustafa58
Usta Yiğido

Pfeil --->: -->: Destek Yok, Uşakspor Ne Yapsın..

Alıntı:
HaYaLL58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar ben uşakta üniversite okuyorum ve bu durum beni yakından ilgilendiriyor.biz bundan 2 sene önce uşakspor maçlarına gidiyorduk ozamanlar çok iyi gidiyordu ama ne olduysa bu sene çok kötü gidiyor.bu konuyla ilgili uşak kanallarında çok program seyrettim ordan anladığım kadarıyla halk takımına sahip çıkmıyor sahip çıkmayıncada biryerden geliri olmayan bir takım nereye kadar gidebilir.

benim sınıfımda uşaklı arkadaşlar var biri çok iyi top oynuyor uşakspora gidip başvurduk hatta bir televizyon programındada dile getirdi arkadaş ama nedense kabul etmediler.çocuk ne para istedi ne başka bişey sadece oynamak ve kendi takımı için bişeyler yapmak istedi ama izin vermediler.

bu örneği bizim iyi irdelememiz gerekiyo arkdaşlar.takıma halkın desteği çok önemli bizler sivassporumuzdan desteğimizi çekmeyelim..
arkadaşım o zaman bu Uşakspor kendi yolunu kendimi çizdi diyorsun...

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
Alt 15.02.2008, 17:43   #9
cem
Tecrübeli Yiğido

cem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 cem isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Çok yazık.. inanın bu habere çok üzüldüm.. ikinci ligde oynayan bi takımın bu hale düşmesi içler acısı...(ligden çekılseler bundan iyi) insaallah en kısa zamanda toparlanır ve eski günlerine dönerler...
cem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2008, 18:38   #10
sivas_kangallı
Usta Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

509 Mesajına 806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 932 sivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

çok üzücü bir durum inş hak ettiği yerde olurlar.

Etiketler
destek, uşakspor, yapsın