Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Artık Herkesin Desteği Lazım
Alt 03.06.2013, 21:23   #41
hüso58
Yiğido

hüso58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 hüso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Artık Herkesin Desteği Lazım

bnde çok olumsuz düşünüyodum ama salaklığımın farkına vardım
carlos gibi adam gelmiş beenmemezlik olmaz
hüso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.06.2013, 21:24   #42
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar Carlos'un takıma geçmesi belki de en fazla benim futbol anlayışıma uymuyor. Kaptann58 arkadaşımız tarafından daha kimsenin haberi yokken ilk kez sitede Carlos adı verildiğinden itibaren bu kararın büyük riskler taşıdığını söyledim. Benim gibi düşünen arkadaşlar da oldu. Ama artık olayın resmileşmesi ile birlikte kabul etmek gerekirki ; Carlos artık bu takımın hocası ve başarılı olması için ona zaman tanımalıyız ve herkesin kendisine yardımcı olması lazım. Eleştiri yapan arkadaşlar da yapıcı tavır takınmalılar. Umarım reklamın yanı sıra takımın sempatisini ve diğer camialarla iyi ilişkilerini de geliştirir bu hamle ve güzel bir heyecanla yeni bir atak yaparız.

Bu arada Çılgın Türk arkadaşımızın da siteye gelmesini isterim. Farklı düşünceler ne kadar çok olursa ve farklı fikirler saygıyla karşılanıyorsa orada doğru daha çabuk bulunur diyorum.

kaptann58'e de bu haberi ilk kez kimse duymadan sitede duyurduğu için teşekkür etmek lazım. Yeni haberleri de bekler sanırım üyeler
Farklı düşünceler elbette olmalı sitemizde.
Ama gerek futbolcu gerekse hoca transferlerinde olumsuz eleştirilerde bulunanlarda ben şu 2 kritere bakarım.

1- Gerçekten Sivasspor'un başarısını düşündüğü için mi ?
2- Yoksa bukalemun gibi renkten renge giren, asıl tuttuğu İst. takımlarından dolayı, eskiden duydukları kin ve nefretten dolayımı?

Ne yazıkki ben bir kaç üyede bu 2. şıktan dolayı itiraz edenlerin olduğunu düşünüyorum.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Roberto Carlos Sivasspor'da
Alt 03.06.2013, 21:29   #43
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Roberto Carlos Sivasspor'da

***öncelikle SİVASIMIZA hayırlı olsun başkan röportajından çok he canlıydı ,tahmin ediyorumki kafaya oynadıığımız ilk 3 yılı gene bu sene yaşayabiliriz, bu sezon kaliteli oyuncular alınacak gibi .murat ERDOĞAN ın gelişine cok sevindim,kadirin gidişine o kadar üzüldüm.takımın iskelesini bozmamız gerekir yoksa toparlamamız zora girebilir.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.06.2013, 22:43   #44
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Kim derdi ilk kafa golünü attığı takıma hoca olarak geleceğini
Alt 03.06.2013, 23:09   #45
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hoşgeldin yiğido (carlos) işallah ilk teknik direktör deneyimin başarılı olur
allah utandırmasın
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.06.2013, 23:10   #46
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

artık yönetimin elini cebine etme zamanı gelmiştir
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.06.2013, 23:12   #47
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu saatten.sonra sadece destek verilmeli ve beklenmeli. Biz ustumuze duseni yapalim da ilerde birilerini suclarsak bizi suclayacak birsey.bulamasin
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.06.2013, 23:27   #48
GurbetciYigidom
Yiğido

GurbetciYigidom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 GurbetciYigidom ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Külhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biz gurbetcileri unutmayan yigidolara sonsuz selam larimizi sunar basarili bir sivasspor dileriz ve yeni hocamiz Roberto Carlosa hosgeldin diyoruz yeni sezonda nkendisine Üstün basarilar temenni ediyoruz insallah Üstün ve güzel bir sezon gecirmemizi diliyoruz .
yigidom yazmis ayni düsünceleri temenni ediyorum
Efsane Sivas’da,Sivaslı’lar nerede?
Alt 04.06.2013, 01:38   #50
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Efsane Sivas’da,Sivaslı’lar nerede?

Öncelikle,dün 4 Eylül stadına gelen ve coşkulu bir şekilde imza törenini izleyen herkese teşekkür etmek lazım. Roberto Carlos gibi bir ismin Sivasspor’a teknik direktör olarak imza atacağı statta en 10 bin kişi filan olacağı söyleniyorda,ama bizim Sivaslı’lar yine yapacağını yaptı!

Yani çok konuşup,icraat yapmadı! Ama yinede ben gelenlere,az fakat öz coşku yapan Yiğidolara bir kez daha teşekkür ediyorum. İmza töreninde dikkatimi çeken bir diğer olayda,şeref tribününün boş olmasıydı. Maçlarda (helede Fener,Galatasaray ve Beşiktaş) adım atacak yer kalmayan şeref (protoko) tribününde,maalesef bir-iki kişi gözüme çarptı. Deftardar Salih Dursunoğlu,diğeride Ak Parti İl Başkanı Burhanettin Kuru.Herhalde dün Sivas’ta Carlos’un gelişinden daha önemli işleri vardı ve o yüzden gelemediler diye düşünüyorum!

Bunlar işin can sıkan taraflarıydı. Birde,Sivas’ı yeniden heyecanladıran,Sivas’a hareket getiren gelişmeler yaşandı. Tabiki Carlos’un Sivasspor’a gelmesi başlı başına bir hareketlilik. Ama asıl hareketlilik bundan sonra olacak. İmza töreninden önce Carlos’un menajeriyle uzun süre sohbet ettik. Eto ve Anelka gibi Dünya stadı isimlerin dolaştığını sordum ve bana aynen şu cevabı verdi “ Bunlar yok,ama şunu söyleyebilirim,bu hafta içinde en az bu isimler kadar ünlü birileri gelebilir”dedi.
Sağolsun menajer Özkan kardeşim,birde jest yaparak imza öncesinde Carlos’la bizi bir araya getirip,çok ama çok özel röportaj yapmama vesile oldu. Bütün Yiğidoların çok merak ettiği önemli konuları sordum,oda içtenlikle cevapladı. İnşallah bu röportajı yarın okuyacaksınız.

ASIL ALKIŞLANMASI GEREKEN BAŞKAN VE YÖNETİMİ
Dün imza töreninde önce otelden çıkmadan lig tv muhabiri Atakan ve diğer gazeteci arkadaşlarla Carlos’un gelişini konuşurken,bana çok önemli bir şey söylediler. Dediler ki “ Biz Carlos’un hoca olarak Sivasspor’a geleceğini ilk duyduğumuzda “Hadi canım sende” diyerek burun kıvırmıştık,ama şu anda Carlos Sivas’ta bu çok önemli. İmza atana kadar inanmak istemiyoruz”
Evet,Roberto Carlos şu anda Sivasspor’un resmi Teknik Dirktörü,Dünya basınıda haberi böyle geçti.

Sivas’a ve Sivasspor’a ayrı bir heyecan getiren başta Sivasspor Başkanı sayın Mecnun Otyakmaz’a ve yönetimine bir Sivaslı olarak binlerce teşekkür ediyorum. Onlar bunu fazlasıyla hak etti.

Abdullah YİĞİT
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
artık, carlos, desteği, herkesin, lazım, roberto, sivassporda