Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Abdulkadir Sivasspor'da
Alt 04.12.2012, 13:30   #151
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Abdulkadir Sivasspor'da

Alıntı:
FirtinaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Napim gardas bu kadar haksizliga dayanamiyorum.

Gerci sen haklisin ama o arkadas futbolcumuza karsi ölcüyü kacirmamis mi? Bende ayni onun ölcüsünden ayar yaptim.
Dün Nail bey ve yorumcu genc kardesimiz Kaan´in yorumlarina göre Abdülkadir ilk onbirde oynayacak düzeyde degilmis.Bu sartlarda Riza hocayi suclu olarak göstermek ,onu bezdirir ve Sivasspor´u terkeder.Biz elimizdeki degerleri tepersek gelecek olan kisi Sivasspor´u ,Riza hoca´dan daha iyimi düsünecek.Hic sanmiyorum.Bir küme düsersek süperlig´in yüzün yüzünü bir daha göremeyiz,bunu herkes aciklikla bilmesi lazim.Riza hoca´nin dedigi su;Abdülkadir süperlig antremanlarini kaldiracak düzeyde degil diyor.Neden yalan söylesin.FirtinaK SENI DAHA SAKIN OLMAYA DAVET EDIYORUM.Sunu bilesinki bu takim bir defa küme düserse,buna sende üzülürsün herkes gibi.Riza hocaya karsi herkesin saygili olmasi lazim gerektigine inaniyorum.Riza hoca gibi samimiyetle davranan dürüst bir teknik direktör göster deseler belkide söyleyemem.Bu yönetimin yaptigi en hayirli is onu takimin basina getirmeleri olmustur.Su anda Sivasspor´a ara transferde monte edilmesi gerekli 5-6 futbolcu var.Dua edelim bu alinacak futbolcular eskileriyle en kisa zamanda uyum icinde oynarlar.Bu uyum saglanamazsa vay halimize.Sivasspor´da orta sahada topu ayaginda tutacak futbolcu yok,bu yüzden Sivasspor orta sahayi uzun toplarla geciyor.Defans S.O.S veriyor.Riza hoca bile bu kadroyla topliyacagimiz max. puanlari toplayip,ara transferde oyuncu alip yolumuza devam edecegiz diyor.Sezon basinda Riza hoca yönetime bir transfer listesi sundu.Yönetim o transferleri gerceklestiremedi.Transfer sezonunda ne isimler duyduk ama bir türlü hic biri gerceklesmedi.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.12.2012, 13:58   #152
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün Nail bey ve yorumcu genc kardesimiz Kaan´in yorumlarina göre Abdülkadir ilk onbirde oynayacak düzeyde degilmis.Bu sartlarda Riza hocayi suclu olarak göstermek ,onu bezdirir ve Sivasspor´u terkeder.Biz elimizdeki degerleri tepersek gelecek olan kisi Sivasspor´u ,Riza hoca´dan daha iyimi düsünecek.Hic sanmiyorum.Bir küme düsersek süperlig´in yüzün yüzünü bir daha göremeyiz,bunu herkes aciklikla bilmesi lazim.Riza hoca´nin dedigi su;Abdülkadir süperlig antremanlarini kaldiracak düzeyde degil diyor.Neden yalan söylesin.FirtinaK SENI DAHA SAKIN OLMAYA DAVET EDIYORUM.Sunu bilesinki bu takim bir defa küme düserse,buna sende üzülürsün herkes gibi.Riza hocaya karsi herkesin saygili olmasi lazim gerektigine inaniyorum.Riza hoca gibi samimiyetle davranan dürüst bir teknik direktör göster deseler belkide söyleyemem.Bu yönetimin yaptigi en hayirli is onu takimin basina getirmeleri olmustur.Su anda Sivasspor´a ara transferde monte edilmesi gerekli 5-6 futbolcu var.Dua edelim bu alinacak futbolcular eskileriyle en kisa zamanda uyum icinde oynarlar.Bu uyum saglanamazsa vay halimize.Sivasspor´da orta sahada topu ayaginda tutacak futbolcu yok,bu yüzden Sivasspor orta sahayi uzun toplarla geciyor.Defans S.O.S veriyor.Riza hoca bile bu kadroyla topliyacagimiz max. puanlari toplayip,ara transferde oyuncu alip yolumuza devam edecegiz diyor.Sezon basinda Riza hoca yönetime bir transfer listesi sundu.Yönetim o transferleri gerceklestiremedi.Transfer sezonunda ne isimler duyduk ama bir türlü hic biri gerceklesmedi.
Iste bende bunu dogru bulmuyorum. Nail bey diyorsun yorumcu Kaan diyorsun. Onlar zaten mütemadiyen Riza hoca´nin agzindan konusuyorlar. Asla Riza hocayla örtüsmeyen düsünceleri yok. Ben onlarin konustuklarina bakipta karar vermem. Kendileri idmanlari izlemiyorlar.

Sen beni sakin olmaya davet ediyorsun iyi güzel hosta. Ben senin konustugun kelimelerin hic disina cikmadim. Önce igneyi ondan sonra cuvaldizi baskasina batir güzel kardesim.

Not: Riza hoca giderse bu takimin önü acilacaktir. Onun icin hic endiselenme...
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda FirtinaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.12.2012, 14:25   #153
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
FirtinaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Iste bende bunu dogru bulmuyorum. Nail bey diyorsun yorumcu Kaan diyorsun. Onlar zaten mütemadiyen Riza hoca´nin agzindan konusuyorlar. Asla Riza hocayla örtüsmeyen düsünceleri yok. Ben onlarin konustuklarina bakipta karar vermem. Kendileri idmanlari izlemiyorlar.

Sen beni sakin olmaya davet ediyorsun iyi güzel hosta. Ben senin konustugun kelimelerin hic disina cikmadim. Önce igneyi ondan sonra cuvaldizi baskasina batir güzel kardesim.

Not: Riza hoca giderse bu takimin önü acilacaktir. Onun icin hic endiselenme...
Ben yakinda 54 yasina basacagim.Beni kardesin olarak tanimlamana sevindim.Belkide ben senin baban yasindayim.Herseye ragmen kardes kelimesi kulaga hos geliyor.Bende sana diyorumki kardes,biraz sabirli ol.Riza hoca üc mac sonra ligler bittigi zaman konusacak.Su anda susuyor.Bu takimla bu kadar futbol oynaniyor buna inan.Futboldan anlamiyor,oyuna müdahale edemiyor gibi sözler onu incitir.Riza hoca giderse bu takim kaosa girer.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.12.2012, 14:50   #154
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben yakinda 54 yasina basacagim.Beni kardesin olarak tanimlamana sevindim.Belkide ben senin baban yasindayim.Herseye ragmen kardes kelimesi kulaga hos geliyor.Bende sana diyorumki kardes,biraz sabirli ol.Riza hoca üc mac sonra ligler bittigi zaman konusacak.Su anda susuyor.Bu takimla bu kadar futbol oynaniyor buna inan.Futboldan anlamiyor,oyuna müdahale edemiyor gibi sözler onu incitir.Riza hoca giderse bu takim kaosa girer.
Riza hoca konusunda düsüncelerine katilmamakla birlikte kardesim dedigim icin bana bir serzeniste bulundugunu hisseder gibi oldum. Eger seni kirdiysam özür dilerim abi Abim yasinda oldugunu bilmiyordum.

Ama Eneramo konusuna deginmeden gecemiyecegim. Yüzde 30 kapasityle oynayan (bunu Riza hoca kendisi söylüyor) bir futbolcuyu nasil oynatir aklim almiyor. Haydi Abdulkadir´den gectim, herhangi bir oyuncuyu oynatabilir veya PAF takimdan oynatabilir. Inan bana bundan daha kötü olmaz. Gerekirse 10 kisi oynarim böyle laubali bir oyuncuyu sahaya sürmem (Eneramon´nun hazirlik dönemini plajda gecirdigini biliyormuy dunuz? Zaten Riza hoca Besiktasa gidebilseydi ilk transfer edecegi isim Eneromo idi, bunu kendisi söyledi). Bu kadar taviz niye?
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.12.2012, 15:17   #155
ilyasbaba_58
Acemi Yiğido

ilyasbaba_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ilyasbaba_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

inşallah hayırlı olur. selam ve dua ile.
ilyasbaba_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.12.2012, 18:21   #156
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

bol keseden sallayanlar acaba kaç kere izlediler..ben bu adamı canlı gözle izlediğim kadarıya konuşayım..özverisi yeter..oyuna girdikten sonra dk. kaç olursa olsun farketmez gerek futbol zekası gerekse özverisi ile bu formayı hakediyor..
sahada oldugu sürece savunmaya yardım ediyor , orta sahaya geliyor , rahatlatıyor..en son İBB maçında ortada oyuna girdikten 5 dk. sonra penaltı pozisyonunu yarattı..söylenecek birşey yok..

Etiketler
abdulkadir, abdülkadir, golleri, sivassporda, tüm, Özgen