Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeni Sezon Ürünleri
Alt 21.05.2014, 02:36   #1
AYIBOAN
Acemi Yiğido

AYIBOAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 AYIBOAN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeni Sezon Ürünleri

sivasspor.com.tr açıldığından beri bu sezonki "gri forma"nın satışa çıkmasını bekliyorum.
1-2 kerede mail attım; gelecek, olacak dediler.
Gelmeyecekse gelmeyecek deseler, hiç içime sinmese de serim bozulmasın diye beyza formayı alırdım.
Alt 21.05.2014, 16:46   #2
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Az önce baktım, birkaç yeni ürün eklenmiş:

- 4 tane yastık eklemişler. renkleri ve tasarımı güzel değil. Gerçekten hiçbir albenisi yok. Kırmızı renkli yastıkların üstüne logo falan basmışlar ama o da şöyle olmuş, dikdörtgen bir tasarım yapıp (yani duvar kağıdı benzeri) bunu doğrudan yastığın üzerine basmışlar.

- 4 tane kupa eklemişler. Bunların ikisi sihirli denilen türden, yani içine sıcak bir şey koyunca rengi açılıyor, soğuyunca siyaha dönüyor. Onların birisi baya güzel ama diğerinin tasarımı yok, sadece logo var. Düz kupa bardakların tasarımı da süper olmasa da idare eder.

- 1 tane kanvas tablo saat eklemişler. Güzel ama onda da pek tasarım falan yok.

- 1 tane mouse pad eklemişler. Pek kullanan kalmadı artık ama güzel yine de. Yalnız mouse pad'i 15 liraya satmak biraz saçma olmuş.

- 2 tane de yapboz eklemişler. Takdir ettim, değişik bir ürün özellikle çocukları arma ile tanıştırmak için güzel. Yalnız burada da gözden kaçan nokta, tasarım o kadar düz ki o yapbozu yapmak çok zor olur. Yani düşünsenize, tamamen düz kırmızı renkli bir sürü parça. Bence maçlardan önce çekilen ilk 11 fotoğrafı falan gibi daha karışık bir fotoğraf seçilse daha güzel olurdu.

Diyeceksiniz ki hep eleştirmişsin, en olumlu şeyi söyleyeyim: logomuz düzgün. Yani tüm yeni ürünlerin üzerinde olması gerektiği gibi logomuz düzgünce basılmış. Fakat bu ürünler tekstil ürünleri için beklentinin boşa yükselmemesi gerektiği anlamına mı geliyor, bunu bekleyip göreceğiz.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2014, 19:55   #3
dülger58
Tecrübeli Yiğido

dülger58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 dülger58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Taraftarlar fazla ilgi göstermediginden ve sivaslı hemşerilerimizin maddi durumlardan kaynaklı ürünlerin kaliteleri fazla iyi olmuyor.En azından sivas dışındakiler için kaliteli ve ilgi çekici ürünler bekliyoruz...
dülger58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2014, 23:33   #4
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

mecnun başkan sivasspor bütçesinin önümüzdeki sezon 50 milyon tl olacağını söylemiş. sivasspor'un birkaç yüzbin lira para bulamadığı günlerden bugün 50 milyon bütçenin konuşulduğu günlere geldik. Allah razı olsun, mecnun başkanın büyük emekleri var.

peki ey siz sivassporlular, her yıl en az birkaç yüz liralık sivasspor ürünü alsanız ve bu çorbada tuzunuz bulunsa fena mı olur?

ve siz sivasspor yönetimi, siz de bir zahmet insanlara para harcatacak ürünleri piyasaya süreseniz, ölür müsünüz?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2014, 08:48   #5
sebasteia
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

birkaç hafta evvel bu konuyu açmıştım. şimdi internet üzerinde 20 bin forma kampanyasının başlatıldığını gördüm. çok güzel bir gelişme.

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38001

ancak sivasspor yönetiminin de artık bu konudaki aksaklıkları gidermesi lazım. süper ligde 10. yılımıza giriyoruz. öyle sıradan eften püften bir takım değiliz. biz bu ligin abisi sayılırız. bunun hakkını vermemiz lazım.
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.06.2014, 08:59   #6
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 823 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

-Yurtdışına kargo başlar ve iyi bir tasarım yapılırsa seneye 40 bin gibi bir rakama ulaşabiliriz.Bu sene elde kalan formalarıda yeni formalar çıkana kadar satabildiğimiz kadar satarız.

-Diğer ürünlerde Tişört baskılarının kalitesi fena değil ama Tişört hele kışlık ürünlerin kumaş kalitesi berbat,1-2 seviye üst ürünlere baskı yapılmalı.Parça ucuza gelsin diye yapılıyor ama şahsen almaya gidiyorum ürüne elliyorum,alasım gelmiyo yırtıp yer bezi yapılır o kumaş anca.

-Formaların kaliteleri iyi ama onlarında baskıları kötü ve bedenler üzerinde yazanla alakasız,bu seneki formaların tüm bedenleri aynı uzunlukda ve aşırı uzunlar bunun orantısını iyi kurmak gerekiyor.

-Forma reklamlarını Turkcell reklamında olduğu gibi dikme olması lazım.50 ye satacağına 55'e sat o reklamları düzelt.

-Aksesuar ürünleri fena değil ama çeşit biraz daha artmalı.

-Eskiye bakarsak gelişme var ama daha iyisi lazım.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2014, 12:13   #7
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 547 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Insallah ben de geliyorum ozledigim Sivasima ve Sivassporumun yeni formasini almak isterim tabiki ve sanal alemdeki urunler magazada'da olmali cunki ben e-yigido'dan yurtsdisina siparis yapamiyorum ama hersey magazada olsa ozaman alirim mesela sihirli bardak, mesele Roberto Carlos'un giydigi polo cok guzel.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.07.2014, 10:20   #8
mdogan58
Acemi Yiğido

mdogan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mdogan58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu sene yeni forma cikmayacakmis. Gecen sezonun formalari ile devam..
mdogan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.07.2014, 12:12   #9
falcon58
Acemi Yiğido

falcon58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 falcon58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Evet yeni sezon ürünleri biran önce piyasaya çıksında Sivasa geldiğimizde alalım.gurbetçiler filan alır iyi olur kulübümüz için...
falcon58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.07.2014, 23:52   #10
sebasteia
Usta Yiğido

birkaç gündür sivas'tayım. gitmeden yeni çıkan sarı formalardan almak istiyorum. ama yine yeniden hüsran, yine yeniden hayal kırıklığı!!!!!!!!!!!!!!!!!

Etiketler
sezon, yeni, Ürünleri