Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kılıç'tan Yalanlama
Alt 23.05.2013, 08:00   #61
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Kılıç'tan Yalanlama

Bende aynı fikirdeyim. "Gideceğim diye ayağa kalkan insana otur diye ısrar etmek olmaz". Kendi kıymetini ispat edeceği bir kulüpte oynamak istediğini 1 yıl öncesinden söylemiş, bu sene de takımda ikilik çıkartmış ve daha lig biter bitmez eyvallah gidiyorum diyen 30 yaşında ki bir futbolcudan ne hayır gelebilir ki?

Helalleşelim, vedalaşalım, uğurlayalım gitsin. KAMİL GROSİCKİ'ye pas atmadıkları konusunda bende hemfikirim. Zira maçlarda görüyorduk. Bile bile, göre göre pas atmıyordu.

Takımda ikiliğe değil, birliğe destek verenlere ihtiyaç var. Geçen seneye kadar güzel şeyler yaptı. Ama bu sene verimli değildi. Herşey için teşekkürler Erman. Gidersen güle güle, kalırsan da eski çizginde olmayacaksan çok çalışman çook !..

.

Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2013, 13:59   #62
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.05.2013, 14:16   #63
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 502 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
erman kılıcın gs'ye gideceğini lig bitmeden kaç hafta önce söyledim inanmamıştınız yüksek ihtimal büyük takımlardan birine gidicek bu gs olabilir.
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.05.2013, 14:18   #64
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
bigacti0n58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
erman kılıcın gs'ye gideceğini lig bitmeden kaç hafta önce söyledim inanmamıştınız yüksek ihtimal büyük takımlardan birine gidicek bu gs olabilir.
Ben Bjk olur diye tahmin ediyordum ama Alper Potuk transferi yattiktan sonra fikrimi degistirdim: Eger olursa ya Bjk ya da Gs olur.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.05.2013, 14:26   #65
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
bigacti0n58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ellerinde Engin Baytar, Emre çolak, Aydın yılmaz varken G.Saray'ın.. Olcay Şahan, Oguzhan Özyakup, Necip Uysal gibi potansiyeli Erman'dan daha iyi futbolcuları varken Erman'a ne ordan ne diğer taraftan teklif aldığını zannetmiyorum.. Bu transfer döneminde menajerlerin piyasaya sunduğu piyasa haberleri..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...
ÜÇ BÜYÜKLER DIŞINDA ASLA
Alt 30.05.2013, 22:53   #66
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 741 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart ÜÇ BÜYÜKLER DIŞINDA ASLA

Son günlerde adı Galatasaray ile anılan Sivasspor’un istikrarlı futbolcusu Erman Kılıç, çıkan transfer haberlerine açıklık getirerek, henüz kimseyle net bir anlaşma yapmadığını ifade etti.

Sivasspor forması giymekten her daim mutluluk duyduğunu sözlerine ekleyen Kılıç, 3 büyüklerin herhangi birinden teklif gelmediği takdirde, Sivasspor ile yola devam edeceğini belirtti.

- KAAN KARAGUŞ - Sivasirade

Sivasspor'da forma giydiği süre zarfında gerek saha içerisindeki performansıyla, gerekse attığı gollerle kırmızı-beyazlı taraftarların gönlüne taht kurmayı başaran 'Yiğidoların Messi'si' lakaplı Erman Kılıç, son günlerde spor kamuoyunda çıkan transfer dedikodularına açıklık getirdi.

Bu sezon Yiğidolarla sözleşmesi sona eren ve yaklaşık bir haftadır adı Galatasaray ile anılan golcü oyuncu, transferle ilgili olarak şuana kadar kimseyle anlaşmadığını belirtti. Kırmızı-beyazlı kulüpte forma giymekten her daim onur duyduğunu ifade eden Kılıç, 3 büyüklerin herhangi birinden teklif gelmediği takdirde, Sivasspor ile yola devam edebileceğinin sinyallerini verdi.

Ligde 2012-2013 futbol sezonunun sona ermesinin ardından verilen arayı İzmir'de geçiren deneyimli oyuncu; “Sivasspor'da kaptanlık pazı bandını taşımaktan her daim büyük onur duydum ve bu kulüpte forma giydiğim süre zarfında elimden ne gerekiyorsa yaptım.

Son 10 gün içerisinde birçok takımla anlaştığım yönünde haberler çıktı. Ancak şuan için beklemedeyim ve 3 büyüklerden biriyle anlaşamadığım takdirde, asla başka bir kulübe gitmem" şeklinde konuştu.

Öte yandan geçtiğimiz sezon kırmızı-beyazlı forma ile çıktığı 33 maçta toplam 2714 dakika sahada kalarak takımın en istikrarlı oyuncusu olma unvanını elinde bulunduran Kılıç, bu durumun kendisi açısından mutluluk verici olduğunu söyledi.

Gerek ligde, gerekse kupada elinden gelenin en iyisini sahaya yansıtmak için uğraştığını belirten deneyimli golcü; "Zaman zaman herkesin hataları olabiliyor. Benimde 4 yıldır görev aldığım maçlarda illaki hatalarım olmuştur. Ancak takımın menfaatleri doğrultusunda ne gerekiyorsa var gücümle çalıştım, bu doğrultuda bana inanan, güvenen, Sivasspor yönetimine, teknik heyete, arkadaşlarıma ve en önemlisi Sivasspor taraftarına sonsuz şükranlarımı sunuyorum" dedi.

TARAFTAR NE DİYOR?
Sözleşmesi sona eren Erman Kılıç ile ilgili kırmızı-beyazlı taraftarlar ise adeta kenetlenmiş durumda.

Golcü futbolcunun Sivasspor’a özellikle son 2 sezonda büyük katkıları olduğunu belirten 12. adam, Kılıç’ın yeni sezonda mutlaka kadroda bulunması gerektiğini bildirdi.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: ÜÇ BÜYÜKLER DIŞINDA ASLA
Alt 30.05.2013, 22:55   #67
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 436 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ÜÇ BÜYÜKLER DIŞINDA ASLA

bu da kendini messi zannediyor herhalde sivasspor gibi kulüp varsa git koş durma
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda tfd5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.05.2013, 22:55   #68
SivasliMuhammed
Yiğido

SivasliMuhammed - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

127 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 480 SivasliMuhammed FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Erman sen git.Bize Aatif ve grosicki ile güzel oynabilen bi oyuncu lazim.ozaman maclarimiz daha zevkli olur
SivasliMuhammed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda SivasliMuhammed'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.05.2013, 23:01   #69
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

geldiğinden beri biraz geçen sezon varlık gösterdi bu sezonda pek ortada görünmesede takımın asist kralı ,kalmasının sivasspora zararı olmaz ,groseçkiye pas atmaması takımın gücünü kırıyor ben sivasda kalacağına inanıyorum
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.05.2013, 23:08   #70
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 963 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Erman'ın kalması bizim için kesinlikle olumlu olur. Oynadığı 220 resmi maçta 39 gol atıp 53 asist yapmış bir isimden bahsediyoruz. Yaşı itibariyle de Sivasspor'a en az üç dört yıl daha katkı sağlayabilir. Ancak ben açıklamadaki "üç büyük" lafına takıldım. Malum bizim için tek büyük var da...

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
açıklaması, asla, büyükler, diŞinda, ermandan, galatasaray, kılıçtan, sivasspor, sİvas, sözüm, tercihim, yalanlama, İlk