Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'dan Rıza Çalımbay'a Veda Yemeği
Alt 21.05.2013, 08:07   #11
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivasspor'dan Rıza Çalımbay'a Veda Yemeği

Güzel bir veda yemeği olmuştu bu anlamlı ve güzel veda yemeğine Sivastan katılımın yoğun olmasıda bir okadar güzel ve anlamlıydı.Böyle bir ayrılık belkide Türkiyede bir ilkti, bu ve benzeri çalışmalara herzaman öncülük eden Sivasspor yönetimine diyer kulüpler baksınlarda biraz örnek alsınler.

Sivasspora hizmet eden emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Yemek sonrasında yapılan kısa röpörtajda başkanımız birçok konuya değindi ama benim en çok dikkatimi çeken şu sözleri oldu.

Son Elazığ örneğini vererek bağzı şehirlerde bizlere karşı bu ve benzeri sıcak karşılaşmalar yapılıyor ama bağzı yerlerdede bizlere şikeci diye hitap ediyorlar, şu mahkkeme süreci bir bitsin o bizleri şikeyle suçlayıp açıktan şike yapanlara en güzel cevabı vereceğim diyerek neler anlatmak istediğini ben anladım eminim birçok kişide anlamıştır.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.05.2013, 08:30   #12
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

teşekkürler hoca
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2013, 08:41   #13
kızılelmalım
Yiğido

kızılelmalım - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 kızılelmalım Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Daumen hoch Cevap: Sivasspor'dan Rıza Çalımbay'a Veda Yemeği

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor Yönetim Kurulu, yeni sezonda görev almayacağını açıklayan ve takımla yollarını ayıran teknik direktör Rıza Çalımbay ve teknik ekibi için veda yemeği düzenledi.

Kentteki bir otelde düzenlenen veda yemeğine; Garnizon ve 5'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Mustafa İlter, BBP'li Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Cumhuriyet Başsavcısıs Hasan Aydın, İl Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay, İl Jandarma Komutanı Ali Taş, Sivas vali yardımcıları ve çok sayıda il protokol üyesi ile birlikte Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

MECNUN OTYAKMAZ: TEKRAR GÖREV ALMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ

Yemekte konuşma yapan başkan Mecnun Otyakmaz, şöyle konuştu:

"Rıza Hoca Sivas'ın öz evladı. Belkide Rıza Çalımbay ve teknik heyetiyle ilk birlikteliğimize son verme akşamı, buruk bir akşam. Ama değerli hocamın Sivasspor'a verdiği hizmetlerin bununla bitmeyeceğine bütün kalbimle inanıyorum. 3 yıl önce Rıza hocamızla çok mutlu bir şekilde bir araya geldik. Rıza hoca her ne kadar tek forma altında Beşiktaş'ta hizmet etmiş olsada, Sivasspor hocamızın çocukluğunun takımıydı. Geldi takımımızı o girdabın içerisinden çıkardı. Bizler camia olarak kendisine elimizden gelen desteği verdik. Daha sonraki sene Türk futbolu için olağanüstü bir dönemdi.

Sivasspor'da bu iddiaların ortasında çok ciddi bir şekilde yer almıştı. İnşallah bu konuları yargı süreci sonrasında gündeme getireceğiz. O yıl takımımız çok başarılı bir sezon geçirererek ligi 5'inci olarak tamamlamayı başardı. Yine bu sezon inişili çıkış bir grafiğimiz olmasına rağmen hakem hatalarıyla birlikte çok başarılı bir sezon geçirdik ve Türkiye kupasında yarı finali oynadık. Hocamız, yapılacak bir değişikliğin hem teknik heyet hemde kulüp üzerinde olumlu etki yaratacağını söyleyerek ayrılmak istediğini ifade etti. Hocamın söylediklerini değerlendirdikten sonra belkide hiç yaşanmamış bir teknik direktör ayrılığına gittik. Böyle bir teknik direktör ayrılığı hiç bir kulüpte yaşanmamıştır.

Görüyorsunuz bu ortamı. Sivas'ın önde gelen kişileriyle birlikte bir veda yemeği yiyoruz. Tabi bu tam anlamıyla bir veda yemeği değil, bu son dönemde yaşamış olduğumuz birlikteliğin ayrılık yemeği. Hocamla önümüzdeki senelerde tekrar görev almaktan mutluluk duyarız. Umarın bu tür ayrılıklar bütün kulüplere örnek olur. Böyle dostça kardeşçe ayrılmak diğer kulüplerde de olur. Şimdiye kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı hocamıza çok çok teşekkür ediyoruz. İnşallah tekrar Sivas'ımızı Türk futbolunda en iyi şekilde temsil etmeye devam eder."

ÇALIMBAY: KENDİ EVİME GELMİŞ GİBİ HİSSETTİM
3 yıllık görev süresince Sivasspor'un çok sıkıntılı süreçlerden geçtiğini ifade eden teknik direktör Rıza Çalımbay ise, "Benim için burdaki görev farklı bir görevdi. Ben burda göreve başladığımda bir takıma değil kendi evime gelmiş gibi hissettim. Sivaslı olduğum için her zaman gurur duydum ve Sivas'ı yüceltmek içinde elimden geleni yaptım. İlk sezon çok sıkıntılı geçti ama her şeye rağmen kazanıp iyi bir yerlere geldik. İkinci sene yine çok sıkıntılı günlerde oynadık. Hatta bir maça giderken alt yazı geçiyor; 'Sivasspor küme düşürülüyor' diye. Böyle günlerde inanılmaz şekilde kenetlendik ve o seneki hedefimiz olan play-off'a girdik biz. Bu seneki hedemiz kupaydı ama ligde giderken sıkıntılar yaşadık. Ama ben iki tarafıda götürdüğümüz için takımımla gurur duydum." diye konuştu.

"SİVAS İÇİN HERKESLE MÜCADELE ETTİK"
Bu sene ligde hakem hatalarına maruz kaldıklarını belirterek Sivasspor için herkesle mücadele ettiklerini ifade eden Çalımbay, "Eğer bir hatamız olduysa ben yönetimden, taraftardan ve basından özür diliyorum. Ama şunu bilin, Sivas'ın kötü olmasını istemediğimiz için herkesle mücadele ettik. Başta da bu sene hakemlerle. Maçlara baktığımız zaman kaç puanımızın gittiğini görebilirsiniz. Ben ve ekibim ayrıldığımız her kulüpte beyaz bir sayfa bıraktık. Bize bir yaklaşana biz 5 yaklaşırız. Onun için ben ekibimede çok teşekkür ediyorum. Onlarda benimle birlikte çok sıkıntılı günler geçirdiler, uyumadığımız geceler oldu. Neticede Sivasspor'u iyi bir şekilde bıraktık. Tabiki başkanımım dediği gibi biz hep buralardayız. Sivaslıyız, her zaman geleceğimiz gideceğimz yer burası. Ben bize destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra görev alacak arkadaşımızda finale kadar çıkarır, kupayıda alır." dedi.

Konuşmalar sonrasında Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve bazı protokol üyeleri teknik direktör Rıza Çalımbay ile ekibine plaket hediye etti
Zaman ne gösterecek şimdiden kimse bilemez,Rıza Hocamıza Bu zamana kadar Sivassporumuza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkürler,Mecnun Başkanımada Bu zamana kadar yaşanmamış bir teknik direktör değişikliğini Hocamızı hizmetlerinden dolayı onere ederek gönül alması,Sivasa yakışan bir duruştu,Ayrıca kişinin ne iş yaparsa yapsın arkasında bir açık kapı bırakması da Rıza hocama yakışan bir durumdur.Teşekkürler Rıza Hocam Ve Mecnun Başkanım ,Sivasspor camiam...
kızılelmalım isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kızılelmalım'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2013, 09:15   #14
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Rıza kardeş sana şunu bütün samimiyetimle söylüyorum ki;şimdiye kadar yaptığın en doğru iş takımdan ayrılmak oldu.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Turan 59'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2013, 09:18   #15
Rallim58
Gast

Çalışkanlığı ile adına "atom karınca" ismini verdiren Rıza Çalımbay hocamızın uğurlanması da ancak böyle olurdu.

Kulüp başkanımız Mecnun bey ve ekibine de bu yakışırdı.

İlimiz protokolünün ilgi göstermesi de son derece nazik bir davranışdı.

Sözüm ona profesyonel olduklarını söyleyen, yıllardır Süper ligden nemalanan, spor ahlakından yoksunların bu fotoğraftan ders çıkarmaları ümidiyle,

Mecnun başkan nezdinde Sivasspor yönetimini ve Sivas protokolünü tebrik ve takdirle alkışlıyorum.
Alt 21.05.2013, 10:02   #16
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

emeklerin için teşekkürler hocam ,umarım daha iyi şartlarda ve inatlarından ,takıntılarından arınmış olarak ilerde tekrar sivassporun başında görürüz seni ,gideceğin takımda sana ve ekibine başarılar diliyorum
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2013, 11:35   #17
AmiRaLL
Yiğido

104 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 AmiRaLL Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Buyuk adam Buyuk baskansin Adam gibi adam Mecnun Baskan Tesekkurler hersey icin iyiki varsin iyiki baskanimizsin sen olmassan simdi nerelerdeydik kim bililir..var ollll
AmiRaLL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2013, 13:10   #18
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yolun açık olsun ama hakemlere gelene kadar sen rakiplerimize okadar çok puanlar verdinki yanlış taktik anlayışın ve yanlış oyuncu seçimlerinle yinede tşk ederiz ligde kaldıkya gerisi boş
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2013, 13:11   #19
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun başkan seni çok seviyoruz heykeli dikilecek adamsın
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2013, 13:44   #20
hatzivrettas
Yiğido

43 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 hatzivrettas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çalıştığın süre zarfı içinde takım için harcadığın emeğe teşekkürler rıza hoca.
hatzivrettas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Çalımbaya, rıza, sivasspordan, veda, yemeği