Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yurtdışındaki Yiğidolar

Yurtdışındaki Yiğidolar Burada Yurtdışındaki Yiğidoları tanıyalım

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 15.01.2006, 17:37   #11
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadaşlar internet adresi bu http://www.buyukproje2006.org/ adamların. Biraz araştırdım yapanları. Rauf Denktaş'ın katılacağı bir etkinlik olacakmış. İşçi Partisi yapıyormuş. Ben şahsım adına pek hoşlaşmam onlarla ama miting tek bir parti ya da zümreye ait değil onu biliyorum yani Sadece Avrupadaki Türkleri oraya toplamaya çalışıyolar. Ermenilerin her sene Fransa da yaptıkları miting'in yaklaşık 10 katı büyüklüğünde (Yani 1,5 milyonluk) birşey yapmak istiyorlar. Ben o partiden olmamama rağmen elimden gelen desteği Türklük adına yapacağım. Saygılar.
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.01.2006, 17:48   #12
agca58
Tecrübeli Yiğido

agca58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agca58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Onur Büyükdere Nickli Üyeden Alıntı
bunlar iyice azıttılar..bu kadar büyük bir rezalet olmaz..kendi yaptıklarını sümen altı yapıyorlar bizi karalıyorlar...
bizim devlet büyükleri(sözde büyük) neden acaba CEZAYİR yasa yasarısı(fransaya inat) yada KIZILDERELİ yasa tasarısı (amerikaya inat) yada almanlara inat ve tüm sömürge yapan ülkeler için neden yasa tasarısı çıkarmıyo..seslerini keserler ozman...ama bunu yapacak büyük adam yok devlette malesef...
Alt 15.01.2006, 17:51   #13
agca58
Tecrübeli Yiğido

agca58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agca58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar internet adresi bu http://www.buyukproje2006.org/ adamların. Biraz araştırdım yapanları. Rauf Denktaş'ın katılacağı bir etkinlik olacakmış. İşçi Partisi yapıyormuş. Ben şahsım adına pek hoşlaşmam onlarla ama miting tek bir parti ya da zümreye ait değil onu biliyorum yani Sadece Avrupadaki Türkleri oraya toplamaya çalışıyolar. Ermenilerin her sene Fransa da yaptıkları miting'in yaklaşık 10 katı büyüklüğünde (Yani 1,5 milyonluk) birşey yapmak istiyorlar. Ben o partiden olmamama rağmen elimden gelen desteği Türklük adına yapacağım. Saygılar.
tabiki destek vereceğiz..işçi partisi de kim oluyormuş..amaç siyasi bir olay değil milli bir olaydır..işçi partiside önce kendileri adam olsunlar sonra bu tür eylemlere katılsınlar...
siyasal bi yazı oldu ama kusura bakmayın..
Alt 15.01.2006, 18:05   #14
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ağca kardeşim bende İP'ten pek hoşlanmam. İnandırıcı g,elmiyolar ama bişeyler yapıyorlar... Neyse bunlardan konuşmayalım. Diğer konuda doğrusun ABD'nin kızılderililerini, Fransanın Cezayirlileri hakkında bide Kıbrıstaki Soykırım Türk soykırımı bunu unutmamak lazım.
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.01.2006, 18:28   #15
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1266 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Alıntı
İP BİR KANAL ALDIĞINDAN BERİ ÇEŞİTLİ ORGANİZELER YAPIYOR AMA ÇOK TA İNANDIRICI GELMEDİ..BANA GÖRE BİR ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR..ALNIMIZA SÜRÜLEN KARA LEKEYİ TEMİZLEMELİYİZ..
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.01.2006, 19:50   #16
gercek58li
Usta Yiğido

gercek58li - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gercek58li ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

HER KIM YAPIYORSA BAKMAKSIZIN NE ICIN YAPILDIGINA BAKMAK GEREKIR!
BANA COK UZAK AMA YETERLI KISI BULURSAK NEDEN OLMASIN!