Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Küçük Bir Değerlendirme
Alt 27.09.2009, 21:15   #1
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1227 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart Küçük Bir Değerlendirme

Michael Petkovic: Çok formsuz bir sezon geçiriyor. Hani takımların kötü gittiği bir yerde kaleciler ayakta kalır ya oda takıma tam tersini yaptı. İlk önce kalemiz düştü çok hatalı goller yiyerek başladı sezona ve milli takımdan da dopingli geldi.

Akın Vardar: Bir çoğumuzun Petkoviç'den dahi çok güvendiği bir isimdi. Gerek hazırlık dönemi olsun gerekse lig dönemi olsun çok hatalı goller yemeye başladı. Bana göre biraz kendine güven ve biraz da şımarmak bu görüntüsünün en büyük sebebi

Abdurrahman Dereli: Sakatlanana kadar takımın en formda ismiydi. Ah be Abdurrahman keşke sakatlanmasa idin belki de takımı ayakta tutabilirdin.. Bir an önce gel artık..

Sedat Bayrak: Geçen sene ve daha önceki senelerde gösterdiği başarılı performans ile milli takıma kadar gitmişti. Ama bu sezon nedense özellikle hakemle çok uğraşır. Kartsız geçirdiği bir maçı hatırlamıyorum ve kademe hatalarıda üst düzeyde. Hakemle uğraşacağına kendini oyuna vermelisin bence

Yasin Çakmak: Büyük ümitler ile transfer oldun. Ama nedense ümitlerimize çare olmaktan çok uzak göründü. Çok hırslı ve bu hırsının kurbanı olup çok çabuk kademe anlayışından kayboluyor.

Hayrettin Yerlikaya:
Çok formsuz. Gollerimizi özellikle bu kanattan yiyoruz. Ama son maçlarda kendine geliyorum dedi.

Murat Sözgelmez: Bana göre bu takıma giremeyecek bir futbolcu ama nedense Bülent hocanın defanstaki jokeri konumunda. Pas tekniği olmayan ama fiziki üstünlüğü ile bu zaafını gideren bir futbolcu.

Ferhat Bıkmaz: Oynadığı maçlarda ben bu takımda banko oynarım dedi. Fakat Bülent hoca hiç onu ilk on birde oynatma gereği duymadı. Şans ver hocam bu çocuğa iş var bu çocukta

Pieter Mbemba: Çok gereksiz bir transfer. Diallo bu adamda 10 gömlek üstün bir futbolcu.

Uğur Kavuk: Soyadı gibi futboluda aynı ona vereceğimiz parayı altyapıya veya Anadolu Üsküdara futbolcu alarak değerlendirseydik daha hayırlı olurdu.

Musa Aydın:
Geçen senenin ikinci yarısından itibaren yaşadığı formsuzluğu daha yeni yeni atıyor üzerinden. Düzelme yolunda. Ama son vuruşları üzerinde mutlaka özel antrenman yapmalı.

Cihan Yılmaz:
Bu adamı çok tuttum ben ama hoca onu mevkisinin dışında oynatmayı çok seviyor. Buda onu olumsuz etkiliyor elinden geleni yapmaya çalışıyor. Kaliteli bir kumaşı var.

Sezer Badur: Mehmet Yıldız ve Sezerin sakatlığını hocamız ve tüm kamuoyu bundan yakındı. Daha yeni forma giymeye başladı. Sezer geldin el at artık bu takıma.

Erman Kılıç:
Çok yetenekli fakat iki önemli oyuncumuza karşılık verildiğinden dolayı inanılmaz bir baskı var üzerinde. Eğer o baskıyı atarsa kendine ve takıma büyük katkısı olur.

Onur Tuncer: Fiziki gücünü geliştirememsi onun oyundan çok çabuk kopmasına neden oluyor. Eğer sen ne zaman fiziki gücünü geliştirirsen işte o zaman çok önemli işler yaparsın

Kadir Pekmezci:
Hacettepeden geldi. Altyapısı sağlam bir futbolcu. Fakat orta sahada yalnız kalıyor ve verimliliği düşüyor.

Bruno Zita: Transferinden önce akıllarda bir çok soru işareti vardı fakat oynadığı futbol ile bu takımda orta sahayı toplayacak önemli bir isim oldupunu gösterdi.

Yannick Kamanan: Sen başka bir Anadolu takımında oynasan eminiz şimdi tüm ülke adından çokca bahsetmiş dört büyütülmüşlerle adın anılmaya başlamıştı bile. Sezona çok formda girdin. Fakat ne olduysa kadroya giremez oldun. Harcanıyorsun bu takımda Kamanan. Elimizden kaçmasan iyidir.

Ersen Martin: Geldiği günden bu yana olumlu bir hareketini göremedik. Uğur Kavuk gibi boşuna yapılmış bir transfer.

İbrahim Şahin: Neden sezon başında alınmadı bu oyuncu. Uzun yıllar bu kulube hizmet edecektir. Mehmet Yıldız ile iyi bir ikili oluşturacaklardır.

Akem Agbetu: Sıradan bir üçüncü lig futbolcusu. Paftan bir oyuncu yerine oynasa daha faydalı olurdu.

Mehmet Yıldız: Kaptan artık geri dön. Sensiz çok şey kaybettik. Bu takımı diriltecek tek futbolcusun....
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Küçük Bir Değerlendirme
Alt 27.09.2009, 21:39   #2
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Küçük Bir Değerlendirme

hepsine katiliyorum cok güzel takip etmissin
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karahisarli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.09.2009, 21:45   #3
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 611 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

aynen bende katiliyorum----------
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2009, 21:47   #4
hakansahin
Yeni Yiğido

hakansahin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hakansahin isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

evet cok dogru yazmisin yapilan transferler hepsi bos cikti icinde sadece cihan iyi 2 devrede hepsi yolanmali ve altyapida oynayan istekli genc oyuncular gelmeli
Alt 27.09.2009, 21:53   #5
YiĞiDo YiĞiDo
Acemi Yiğido

YiĞiDo YiĞiDo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 YiĞiDo YiĞiDo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hepsine katılıyorum sivasspor seni seviyorum
YiĞiDo YiĞiDo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2009, 22:15   #6
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
yerliturkuaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Michael Petkovic: Çok formsuz bir sezon geçiriyor. Hani takımların kötü gittiği bir yerde kaleciler ayakta kalır ya oda takıma tam tersini yaptı. İlk önce kalemiz düştü çok hatalı goller yiyerek başladı sezona ve milli takımdan da dopingli geldi.

Akın Vardar: Bir çoğumuzun Petkoviç'den dahi çok güvendiği bir isimdi. Gerek hazırlık dönemi olsun gerekse lig dönemi olsun çok hatalı goller yemeye başladı. Bana göre biraz kendine güven ve biraz da şımarmak bu görüntüsünün en büyük sebebi

Abdurrahman Dereli: Sakatlanana kadar takımın en formda ismiydi. Ah be Abdurrahman keşke sakatlanmasa idin belki de takımı ayakta tutabilirdin.. Bir an önce gel artık..

Sedat Bayrak: Geçen sene ve daha önceki senelerde gösterdiği başarılı performans ile milli takıma kadar gitmişti. Ama bu sezon nedense özellikle hakemle çok uğraşır. Kartsız geçirdiği bir maçı hatırlamıyorum ve kademe hatalarıda üst düzeyde. Hakemle uğraşacağına kendini oyuna vermelisin bence

Yasin Çakmak: Büyük ümitler ile transfer oldun. Ama nedense ümitlerimize çare olmaktan çok uzak göründü. Çok hırslı ve bu hırsının kurbanı olup çok çabuk kademe anlayışından kayboluyor.

Hayrettin Yerlikaya:
Çok formsuz. Gollerimizi özellikle bu kanattan yiyoruz. Ama son maçlarda kendine geliyorum dedi.

Murat Sözgelmez: Bana göre bu takıma giremeyecek bir futbolcu ama nedense Bülent hocanın defanstaki jokeri konumunda. Pas tekniği olmayan ama fiziki üstünlüğü ile bu zaafını gideren bir futbolcu.

Ferhat Bıkmaz: Oynadığı maçlarda ben bu takımda banko oynarım dedi. Fakat Bülent hoca hiç onu ilk on birde oynatma gereği duymadı. Şans ver hocam bu çocuğa iş var bu çocukta

Pieter Mbemba: Çok gereksiz bir transfer. Diallo bu adamda 10 gömlek üstün bir futbolcu.

Uğur Kavuk: Soyadı gibi futboluda aynı ona vereceğimiz parayı altyapıya veya Anadolu Üsküdara futbolcu alarak değerlendirseydik daha hayırlı olurdu.

Musa Aydın:
Geçen senenin ikinci yarısından itibaren yaşadığı formsuzluğu daha yeni yeni atıyor üzerinden. Düzelme yolunda. Ama son vuruşları üzerinde mutlaka özel antrenman yapmalı.

Cihan Yılmaz:
Bu adamı çok tuttum ben ama hoca onu mevkisinin dışında oynatmayı çok seviyor. Buda onu olumsuz etkiliyor elinden geleni yapmaya çalışıyor. Kaliteli bir kumaşı var.

Sezer Badur: Mehmet Yıldız ve Sezerin sakatlığını hocamız ve tüm kamuoyu bundan yakındı. Daha yeni forma giymeye başladı. Sezer geldin el at artık bu takıma.

Erman Kılıç:
Çok yetenekli fakat iki önemli oyuncumuza karşılık verildiğinden dolayı inanılmaz bir baskı var üzerinde. Eğer o baskıyı atarsa kendine ve takıma büyük katkısı olur.

Onur Tuncer: Fiziki gücünü geliştirememsi onun oyundan çok çabuk kopmasına neden oluyor. Eğer sen ne zaman fiziki gücünü geliştirirsen işte o zaman çok önemli işler yaparsın

Kadir Pekmezci:
Hacettepeden geldi. Altyapısı sağlam bir futbolcu. Fakat orta sahada yalnız kalıyor ve verimliliği düşüyor.

Bruno Zita: Transferinden önce akıllarda bir çok soru işareti vardı fakat oynadığı futbol ile bu takımda orta sahayı toplayacak önemli bir isim oldupunu gösterdi.

Yannick Kamanan: Sen başka bir Anadolu takımında oynasan eminiz şimdi tüm ülke adından çokca bahsetmiş dört büyütülmüşlerle adın anılmaya başlamıştı bile. Sezona çok formda girdin. Fakat ne olduysa kadroya giremez oldun. Harcanıyorsun bu takımda Kamanan. Elimizden kaçmasan iyidir.

Ersen Martin: Geldiği günden bu yana olumlu bir hareketini göremedik. Uğur Kavuk gibi boşuna yapılmış bir transfer.

İbrahim Şahin: Neden sezon başında alınmadı bu oyuncu. Uzun yıllar bu kulube hizmet edecektir. Mehmet Yıldız ile iyi bir ikili oluşturacaklardır.

Akem Agbetu: Sıradan bir üçüncü lig futbolcusu. Paftan bir oyuncu yerine oynasa daha faydalı olurdu.

Mehmet Yıldız: Kaptan artık geri dön. Sensiz çok şey kaybettik. Bu takımı diriltecek tek futbolcusun....
burdaki yorumlara katilmamak mümkün degil
alinan oyuncular kötü degiller ama biz bizim icin gerekli oyunculari alamadik.
bunlara ibrahim dagasani eklemyi unuttun galiba gecen senenin en iyi yer tutan müthis oynayan ibrahiminden bu sene eser yok
sadece murat sözgelmez konusunda itirazim var keske her futbolcumuz murat sözgelmez gibi her zaman hazir olsa.

ama ben ibrenin bize antalya maciyla kesin dönecegini düsünüyorum.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2009, 22:25   #7
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Agbetu haricinde katılıyorum agbetu 21 yaşında kontra atak oyuncusu geçen sene kocaelinin beşiktaş ile galatasaray ile oynadığı maçlarda çok iyi oynamıştı açık defanslara karşı oynatmak lazımdı misal fener maçı misal denizlispor maçı bu adam youla gibi kapalı defansa karşı bir şey yapamaz zaten hoca oynatmıyor ersen martinle kontra atak deniyor bence oynatılıp kazanılması lazım mbemba konusunda tam ters görüştüyüm çünkü adam çok ağır çevik değil kendi etrafında bile 5-10 saniyede dönüyor 2.ligde bile oynamaz gelişmeye müsait değil
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2009, 22:29   #8
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

murat ve agbetu bölümlerine katılmıyorum.ama diğer tesbitlerin doğru.

murat;aslında bilicadan önce bizim defansımızın belkemiğiydi.bence oynaması gereken yer sağ kanat değil,çünkü o bir kanat futbolcusu değil.sedat veya yasin denilen bu iki kazma futbolcudan birisinin yerinde oynamalı mutlaka.hatta bence mbembayla çok iyi anlaşmışlardı.ve sadece 1 maç oynayabildiler.

agbetu;bu adamı kocaelinde hiç izlememişsin anlaşılan,üçüncü sınıf topçu olsa olsa hayrettin olur.bu adama üçüncü sınıf topçu diyeni birisi kusura bakma ama futboldan anlamıyo demektir hiç 90 dakika izleme şansı bulamadığın insanlar için nasıl böyle bir değerlendirme yapabildin anlayabilmiş değilim.bide şu kadroya bak istersen;

akın
abdurrahman sedat
murat
ferhat
kadir
ibrahim
zita
erman
kamanan
agbetu
ibrahim şahin
ve cihan bide bu kadroyu dene istersen.tabi mehmet yıldız gelince daha farklı olacak
Alt 27.09.2009, 22:30   #9
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

iki isim fazladan yazmışım.bu kadrodan ibrahim şahini çıkaralaım ve tabi agbetuyuda.bide öyle bakın duruma

Etiketler
değerlendirme, kÜÇÜk