Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Kulübü Açıklama Yaptı
Alt 03.07.2011, 23:37   #1
KaNgAlLıYiGiDoO
Acemi Yiğido

41 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 KaNgAlLıYiGiDoO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Kulübü Açıklama Yaptı

Baskana yazik olmus. Ama baskanda sivas'a yazik etti.
Benim Mecnun Otyakmaz ismine saygim var ama Sivasspor ismine sevdam var. Bu konuda mecnun baskan sucsuz cikabilir yalnız arastirilmasi gereken baska seylerde var.
Basta bu yeni 2. Baskan Husnu Eken'i is adamlari icinde taniyan yok. Soyle taniyan var Aziz Yildirimin bir sirketinde genel mudur olarak calisiyormus. Ve su andaki sahip oldugu sirketinde asil sahibi aziz yildirim ve bu adam sivassporumuzda 2 baskan.
Mecnun Baskan degisime gitti ama bu degisim sivas'tan sivaslidan yana olmadi fenerbahce ve aziz yildirimdan yana oldu. Haberlerin hepsini dinledim ve mecnun baskanla ilgili tek bir sey duydum sivas fener macindan once bir aracla 2,5 milyon dolar aziz yildirim tarafindan gonderilmis buyuk ihtimal stadi komple sattigimiz icin bunun parasidir bisey cikmaz. Ancak aydin olgun peker, apdullah, bulent, ali kiratli ve bir cok isim mecnun otyakmazin etrafinda olan kisiler bunlara bulent uygun mehmet yildiz ve korcanida eklersek mecnun baskanin basi agriyacak gibi.
Ayrica fotograftaki hareketini macin sonucu olarak dusunmuyrum.
Yanliz mecnun baskan basini iki elinin arasina koyup dusunmeli. Bu olaylarda sivassporun sivaslinin zerre jadar sucu yoktur. Tamamen mecnun baskanin ikili iliskilerinden kaynaklanan bir durum.
Sivas 2 temmuz lekesini sivassporla silmeyi basardi.
Bu lekeyi sucsuzlugumuzla sileriz ama izi mutlaka kalacak.
Fenerbahcenin arka bahcesi demek istemiyorum ancak gercekten arka bahcesi olduk.
Bundan sonra mecnun baskanla olan butun fener bahce maclarimiz sahibeli olacaktir.
Sivasspor'u artik yeni bir donem bekliyyor.
KaNgAlLıYiGiDoO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açıklama, kulübü, sivasspor, yaptı