Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gelin Tribünde Bir Kalp Açalım Adı ANADOLU
Alt 08.11.2013, 11:06   #51
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 438 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gelin Tribünde Bir Kalp Açalım Adı ANADOLU

Alıntı:
YiğidoGençlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ağzı olan konuşuyor...

Ayrıca Bursaspora gelince onlara böyle bir şey yapılmasını isteyen arkadaşım kaç maçtır tüm stadanız tek ağızdan Sivasın küfür etmedik bir yerini bırakmıyor biz bunu tv lerden duyuyoruz münferit olsa duyamayız galiba, önce bunun cevabını ver ondan sonra ne istiyorsan yapalım..
güzel konuşuyorsun da arkadaşım. onlar küfrediyorsa sen de etmek zorundamısın. sen de onlar gibi küfredersen onlardan ne farkın kalır. kem söz sahibine aittir.

senden tek bir cevap istiyorum. küfretmek delikanlılığa, yiğitliğe sığar mı?
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poyrazer5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.11.2013, 13:03   #52
EsEnTePeLi
Acemi Yiğido

EsEnTePeLi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 EsEnTePeLi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben 23 Kasımda Arenadaki maç için İstanbuldaki Sivaslılara duyarlılık çağrısında bulunduğumda bana denilmeyen kalmadı yok biletler kaç paraymıs yok yolmuş yok trafikmiş yok klavyeden sallıyormuşum zaten bunların hepsi birtek Sivasspr maçlarında var ve birtek Sivaslılar için geçerli kimse kendini kandırmasın Sivassporluyum diyenlerin çoğunda Sivasspor aşkı gerçekten yok sadece eleştirmekten haz duyuyoruz.
Kesinlikle katılıyorum. Sivas'tan geçen yıl kadıköye deplasmana geldiğimde takımın taraftarın sahipsizliğini bizzat gördüm. Lafta Sivaslılar fener forması giymiş bana hoşgeldin hemşerim diyor ve ben neden Sivasspor forması giymediğini soruyorum aldığım cevap şu fener aşk Sivas ise memleketim. Fenerin maçı olunca 100 lira az geliyor adamlara Sivas'ın maçı olunca 50 tl kim verecek, o kadar yolu kim gidecek bilmem ne bilmem ne.. İstanbul'daki Sivaslıların yüzde 10'u sahiplense Sivasspor'u Türkiye'de ses getiren taraftaların arasında üst sıralardan,gündemden hiç inmeyiz. Mesele bu değildi ama istanbuldan konu açılınca değinmek istedim. Ve sizin gibi İstanbulda olup Sivasspor'umuzu yağmur çamur açlık susuzluk gözetmeden hiç bir zaman yalnız bırakmayan abilerimle,kardeşlerimle gurur duyuyorum.
EsEnTePeLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı EsEnTePeLi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.11.2013, 13:05   #53
EsEnTePeLi
Acemi Yiğido

EsEnTePeLi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 EsEnTePeLi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kardeşlik konusuna gelince ise dediğim gibi artık Bursaspor taraftarına grupların ısınması çok zor.Böyle olmasaydı keşke ama elden bişey gelmez.

Buyrun;
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
EsEnTePeLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2013, 14:06   #54
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bursa seyircisinin bir kısmı maça alkollü gelmesin yani o günde içmesin. bizim seyircilerde sizi kendi tribününde misafir etsin. maç sonu da kim yenerse yensin sarılıp öpüşüp ayrılalım. olmazmı.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58svs58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.11.2013, 14:14   #55
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

özmen58nadim Nickli Üyeden Alıntı
site yetkilisi arkadaşlarımdan ricam lütfen içimizdeki çürük elmarı ayıklayalım burada yazdıklarıyla provakatörlük yapan nifak tohumları serpen ve bütün amaçları kulübümüze zarar vermek olanların siteye girişlerini engelleyin lütfen Allah nazarlardan saklasın takım iyi günler geçirmekte ama bu tür provakatörler burada yazdıklarını statda filiyite dökmekte bundan hem takım hem külüb doğal olarak biz yiğidolar zarar görmekteyiz tekrar rica ediyorum bu tür provakatörleri hem buradan hem tirübünden ayıklayım ülke olarak şehir olarak ve taraftar olarak sakinliğe ve hoş görüye çok ihtiyacımız var saygılarımla

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mantalite olarak çok doğru ama uygulamada çok zor bir durum bu ayıklama işi... Yani Pirincin beyaz taşını ayıklamadan da zor. Çünkü internet dünyasında bunu bilemiyorsunuz pek fazla.. Binlerce üyenin aktif olduğu sitemizde elimizden geldiği kadarı ile kontrol mekanizmasını iyi değerlendirmeye çalışıyoruz tüm yönetici arkadaşlarla... Size bir örnek vermek istiyorum. Ne kadar doğru olur bilmem ama adını vermek istemediğim sitenin birisinde devamlı Sivasspor yorumları yapan bir kişi o kadar etkili yorumlar yapıyorki adımızı adeta yerler altında çiğnediğinin farkında değil. Bu bazen bizim siteyede sirayet ediyor. İğrenç yorumlar antipatik ve aşağılayıcı tutumları sergilemesi ve bunun aktif sayısı da baz alındığında tüm spor taraftarları tarafından bakış açımızı olumsuz etkilediğini düşünüyorum. O kişiyi çok kişi iyi tanıyor maalesef bizde aramızda bu tarz kişileri barındırmamaya çalışıyoruz. Eğer bu kişileri aramızda eritip nötr duruma getirebilirsek hiç değilse ibreyi aşağıya çekmiş oluruz. Buda kolay bir şey değil. Çünkü taraftar ortamında uygulaması çok zor. Adam hafta içi bütün stresi ile maça geliyor ve kıvılcım olduğu anda çirkin şeyler ağzından çıkabiliyor. Durdan sustan anlamıyor anlayacağınız. Ama özetle herkese iş düşüyor bu anlamda. Bazen kişinin kendini frenlemesi bile yetiyor.
burası forum sitesi eleştirenler silinirse, üyelikleri yasaklanırsa, ne bilem kaba tabirle ayıklanırsa, geriye kalanlar şak şakcı olmuş olur mazallah
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.11.2013, 21:18   #56
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
YiğidoGençlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ağzı olan konuşuyor...

Gruplar ne yaptı ki zaten Sivasspor için, maçlarda sadece 90 dakika küfür edip gidiyorlar değil mi..?

Gerçek taraftarınız maratonda çekirdek çıtlatıp kendi futbolcusuna ana avrat küfür edenler öyle değil mi..?

Burada yazılanaları okuyan birisi bu laflara gerçekten inanır be acıyorum onca yıl çektiğimiz çilelere cefalara ne şartlar altında gittiğimiz deplasmanlara ama helali hoş olsun Sivassporuma..

Ne var sizin gruplarla alıp veremediğiniz arkadaşlar.Biz diğer tribün grupları gibi yönetimden bir tane bile bilet almadan gidip karşılıksız takımımızı destekliyoruz zaman zaman küfürde oluyor kabul ama biz en azından Yiğido Gençlik olarak bunu minimuma indirmeye çalışıyoruz ve içimizde küfürlü tezahurat başlatanlara engel oluyoruz, küfüre her zaman karşıyız bir Müslüman ve Türk evladının küfürü onaylamasının imkanı yoktur.Benim anlamadığım şu bu kadar eleştri yapan arkadaşlarımız neden hiç bir şey yapmayıp sadece yorum yapıyor ve çoğu stada bile gelmiyor gelenler ise belli dakikalar hariç takımını hep yalnız bırakıyor asıl sorgulanması gereken budur..

Şunu bir daha belirtiyorum gruplar yönetimden tek bir bilet dahi almıyor, buna rağmen gelip takımını 90 dk destekliyor, grubun içine gelip bağırmak için herhangi bir şartımız yok gelip bizimle olan herkese kapımız açıktır.Eleştri yaparken biraz gerçekleri bilip öyle yorum yapmakta fayda var.

Ayrıca Bursaspora gelince onlara böyle bir şey yapılmasını isteyen arkadaşım kaç maçtır tüm stadanız tek ağızdan Sivasın küfür etmedik bir yerini bırakmıyor biz bunu tv lerden duyuyoruz münferit olsa duyamayız galiba, önce bunun cevabını ver ondan sonra ne istiyorsan yapalım..
Amacım polimik yaşamak değil...Hiç kimseyi suçlamadan çok net bir şey yazdım..Kim ne ettiyse ettiğiyle kalsın...Sanırım siz taraftardan ziyade tribünün içerisinde deplasman cefaları yaşayan kardeşlerimden birisiniz. Belirtmekte fayda görüyorum bende tribünün tam içerisindeyim..Hiç kimseyi suçlamıyor eden ettiğiyle kalsın derken ben bu küfür olayının ortada hiç bir sebep yok iken Sivasta başladığını söylemedim..Suçlu aramadım..Bursaspor tribünlerinin her zaman Sivası desteklediğini çok yazdım ..Sivasspor bayrağını açtığımızı yazdım..Bunları yazmak istemiyorum ..Benim tek bir amacım var Türkiyede aşık olduğum takım Bursasporum ..Şampiyonluğunu görmek istediğim tek takım ise Sivasspordur..Bakınız bizim için her şey demek olan Ankaragücü yazmadım..Sivasspor yazdım..Bu söylem tabiki Bursaspor taraftarının söylemi değil benim sözlerim ve beni bağlar..Tekrar yazıyorum suçlu aramıyorum o veya bu demiyorum..Sivasspor ve Bursaspor arasında kin nefret küfür veya kötü olan ne var ise bunun bitmesini koşulsuz arzuluyorum...Peki bunu neden Sivaslı kardeşlerimden istedim..Çünkü burada olduğum süre içerisinde tanıma fırsatı yakaladığım siz yiğidolar yiğitliğinizi defalarca efendiliklerinizle gösterdiniz Bir yiğitten yiğitlik beklemek kadar normal bir şey olamaz..
Alt 08.11.2013, 22:26   #57
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

dolu tribünler, tek kelime küfürün olmadığı ama coşkunun son seviye olduğu bir bursa maçı diliyorum. bursa'ya ve şampiyon bursaspor'a selamlar...

yiğit sivas halkı ortamın gerilmesine müsaade etmemeli.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.11.2013, 22:33   #58
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 977 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bursa seyircisinin bir kısmı maça alkollü gelmesin yani o günde içmesin. bizim seyircilerde sizi kendi tribününde misafir etsin. maç sonu da kim yenerse yensin sarılıp öpüşüp ayrılalım. olmazmı.
Alkollu taraftarlar stada alınıyormu sivasta
Alt 09.11.2013, 10:02   #59
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

bizim anadolu olarak gürdümüz takımlar ve kardeş imiz olanlar elazıg spor ankaragücü balikesir gerisinin canı cehenneme ,,,,,,,,,,başka dost yok zaten önemide yok

Konu Rallim58 tarafından (09.11.2013 Saat 13:45 ) değiştirilmiştir.. Sebep: senin canın cehenneme :))))))))
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2013, 10:54   #60
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Bugün günlerden sivasspor... Bugün günlerden dostluk... Biletler çok az kalmış diye internetten bir ibare okudum. İnşallah doğrudur. Hadi Yiğido bugün zirveye bir adım daha demek için alın bu maçı...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açalım, adı, anadolu, gelin, kalp, olsun, tribünde