Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Mersin idmanyurdu
Alt 23.08.2014, 18:26   #21
citothehan58
Tecrübeli Yiğido

citothehan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

262 Mesajına 496 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 citothehan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Mersin idmanyurdu

Alıntı:
umitfidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kanal 58'in sitesinde ki canlı yayın yine açılmıyor, yerel kanallarla paylaştık yayın hakkını demişti dün spiker maç yayını olan bir kanal bilen var mı acaba ?
Sitenin canli yayini canlitv'ye bagli orada suan arza var burdan bak gardas.
Alt 23.08.2014, 19:47   #22
kanal58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kanal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=citothehan58;917454]Sitenin canli yayini canlitv'ye bagli orada suan arza var burdan bak www.tv58.com.tr
kanal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2014, 19:52   #23
kanal58
Yeni Yiğido

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bana bak kanal 58 misin nesin dün üye olmuşun şurda aDAM OL ,senin kanalına laf eden yok ,yazı kanalınızın yayınına yönelik değil zaten ,kanalınızıda beğenirim ,beğenmem ,teşekkür ederim etmem ben bileceğim iş ,kaçparalık adamsınki bana laf konuşuyon ,terbiyesizliğin luzumu yok adam ol,sivasa göç etmeyi düşünüyordum, sırf seningibi çapsız adamların bu şehirde çok olması yüzünden düşünmüyorum,önce sen adam olacaksınki ,yayın yaptığın kitleye sahip çıkacaksın,varsa bi eksikliğimiz ,teknik aksaklığımız düzeltmeye size daha iyin yapmaya çalışırız diyeceksin,konu başlığı kanal 58 değil,çok istiyorsanız izlememde kanalınızı ,bu saatten sonra uydudanda sileceğim ,sivasda sizin olsun ,sivassporda ,busaatten sonrada hiçbiri beni ilgilendirmiyor,bir şehri güzel yapan parkları bahçeleri değildir,içinde yaşayan insanlarıdır, senin gibi çapsız çapsız adamlarla muatap olmam bidahada bilmediğin insanlara laf atma ,böyle senin gibi insanların yüzünden bu şehirdende insanlarındanda tiksindim bidada alıntı malıntı yapma kanalın senin olsun, bana kanalmı yok,alttrafı köy pikniğini seyretmem olur biter
) 2'le... Göç edcekmış ben bunu dedım dıye göçmuycekmış
Alt 23.08.2014, 19:54   #24
kanal58
Yeni Yiğido

Alıntı:
umitfidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kanal 58'in sitesinde ki canlı yayın yine açılmıyor, yerel kanallarla paylaştık yayın hakkını demişti dün spiker maç yayını olan bir kanal bilen var mı acaba ?
Araştırırsan bulursun 4 eylül 'de ne yapcan 58 televızyon canlı yayınlıcak tek tek bakcan ozaman)
Alt 23.08.2014, 19:55   #25
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Macin su anda 27. dakikasi ve ilk onbirde yeni transferlerden tek kisi yok.Transfer ne icin yapilir takim dahada güclü olsun diye.Su anda Mersin penalti kazandi .Cicinho´nun hareketine penalti verdi ve gol.

Suanda Mersin 2-1 önde, hazirlik maclarinin önemi yok diyen cok bilmisler,bu maclarada önemli degil diyebilirmi.Forvet aliyorsunuz Ahmet Aras oynuyor.Ahmet Aras oynayacaksa o forveti neden aldiniz.

Korcan ilk golde kimildiyamadi, bu arada sahada oynanan futbol Sivasspor acisindan ilerisi icin iyi sinyaller vermiyor.Cok top kaybediyoruz.Allah sonumuzu hayra getire.Mersin amatör takim gibi oynuyor diyen bir arkadas vardi.Amatör takim bizden cok daha iyi oynuyor suanda.Sonuc önemli degil yenersin veya yenilirsin benim anlamadigim alinan transferlerden tek futbolcunun suanda sahada olmamasi.Musa Sinan isiniyor belkide ikinci yari oynayacak.Ben yeni transferleri görmek istiyorum.Kadir´i,Adem´i görsem neye yarar.

Ikinci yari yeni oyuncular oynarda bizde görmüs olur ve Sivasspor icin bir yoruma sahip olmus oluruz.

Korcan bizi ilk yari gene hayali sukuta ugratti.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2014, 20:11   #26
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 426 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kanal58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Araştırırsan bulursun 4 eylül 'de ne yapcan 58 televızyon canlı yayınlıcak tek tek bakcan ozaman)
işini yapan bir tane bulacaksak ararız ne yapalım. Ataklarda tribün izliyoruz, golleri şanslıysak tekrarda görüyoruz, sitede ki yayın bozuk (ama profesyonel işletme burası). Bunları görüp 4 Eylül'e kadar sorunlar giderilir umarım. Sivas'ın yüzü konumunda olan bir kuruluşun daha kaliteli olması lazım, diğer takım forumlarına bakarsanız yayıncı kuruluşa demedikleri kalmamış benim saydığım sebeplerle.
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2014, 20:14   #27
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kanal58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
) 2'le... Göç edcekmış ben bunu dedım dıye göçmuycekmış
arızamısın sen, adam ol bulaşma çek git dedim efendice , 2 le .. insanın canını sıkmak için ,özelmi sipariş verdiler seni buraya
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2014, 21:04   #28
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 940 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter Cevap: Sivasspor - Mersin idmanyurdu

2 gündür gördük ki "Bu takımın YEDEKLERİ ÇOK YETERSİZ ! "
Ahmet Şahbaz ve Berk tel tel döküldü.

Ayrıca Korcan'da inanılmaz formsuz !

2 maçta da çok kötü goller yedi.

Bence 2-3 adet (1 adeti kaleci - ama iyi kaleci) acil takviye lazım.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.08.2014, 21:11   #29
Murat ARICI
Tecrübeli Yiğido

Murat ARICI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 625 Murat ARICI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetici notu: Yazının ihtivası sebebi ile silinmiştir.
Alt 23.08.2014, 21:19   #30
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Şu anlaşıldı ki bize çok, çok, çok acil bir kaleci gerekiyor. Ayrıca o kadar ''çok'' ların içerisine birde orta saha lazım... Korcan miadı dolmuş yoğurt gibisüzülüp duruyor... Maalesef bir kaç tane takımı seyretme imkanı buldum, içlerinde en kötü takım biziz... İster kabul edelim ister etmeyelim bu profille lige girersek hallaç pamuğu gibi dağıtır atarlar bizi.. Başkanın ve Carlos hocanın mutlaka ve mutlaka el atması ve bu duruma seyirci kalmaması lazım. Beğenmediğimiz Nihat burun kıvırdığımız Pedrielleri bile arar duruma geliriz mazallah. Ama iş işten geçmedi. Bize Karcemarskas tipinde Vaterman tipinde bir yabancı kaleci gerekiyor. İster İsveç Norveç liginden ucuz yollu ister İspanya Hollanda İngiltereden pahalı bir yabancı kaleci mutlaka gerekiyor.

Aatıfın halide kötü. Belki maç esnasında göze hoş gelen hareketler yapsada Kadirle birlikte top kayıpları defansı zorluyor, hata yapmaya sevk ediyor. Ümit sakatmı bilmem ama Da Costaya nazar değmez inşallah. Şahbazın bir yada yarım sene daha pişmesi lazım. Pekini seyretme imkanına nail olamadık lakin daha deneyimli bir yabancı orta sahaya bu takım ''ihtiyacım var'' diye bas bas bağırıyor. O zaman Mehdi ile yollar ayrılmalı ve kontenjan varsa bir yabancı bir yerli (özellikle kaleye) acil transfer gerekmektedir. İnşallah bu takıma İbrahim Toramanın iyi hali yetişirde orta sahaya monte edilir yoksa üst tarafta da yazdığım gibi maalesef yetersiz görüntüye sahibiz...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
idmanyurdu, mersin, sivasspor