Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğido F.Bahçe'yi ağırlıyor
Alt 14.07.2015, 22:21   #11
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiğido F.Bahçe'yi ağırlıyor

10 günlük antremanla en iyi bu şekilde oynanaır.henüz yorum için erken ama bugün şu sonuçlar ortaya çıktı.takıma mutluka gaspar tarzı libero lazım.yaratıcılık ve oyun kurma yetersiz.hakan özmert yine en iyi çıkış yapan liberoydu yanında gaspar olursa süper olur.

setkus 3 gol yese de son gol hariç hiç bir pozisyonda hata yapmadı yedikleri de onun yapaibleceği bişey yoktu.

beykan 20 yaşında olmasına rağmen atıfa ben de varım dedi.atıftan formayı bu sezon aalırsa şaşırmayın.harika çalımlarıyla atıfı andırsada daha çabuk pas atması ve diğerlerini düşünmesi sebebiyle atıftan üstün oynadı.

atıfa gelicek olursak sahada yoktu resmen dökülüyordu.bakalım o da geç katıldı o yüzdendir.

hakan özmerti beğendim.orhanın bu kadar uzun boylu olduğunu bilmiyordum.o da çok genç daha 23 yaşında ve değerlendirilmeli.

batu kilo vermiş ve istekliydi.ama son vuruşlara biraz daha çalışması lazım.

mehdi yeni kadirmiz onu diyorum bitek siz anlayın.türkiyenin en çelimsiz oyuncusu.defansta yaptığı çalımla gol yedik.üsütüne üstlük fiziğini bastırmak için çok sert oynuyor fazla faul yapıyor.çok kart görür.gönderilemli.hakan desen 2.lig topçusu.

erkan biraz daha basit oynamalı ama kuması sağlam.o da genç.sağ kanat da daha iyi iş yaptı.sol kanat lazım.

sonuç olarak takıma 1 tane gölge forvet yani 9.5 numara 1 tane gaspar 1 tane de sol kanat lazım.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 14.07.2015, 22:23   #12
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

10 günlük antremanla en iyi bu şekilde oynanaır.henüz yorum için erken ama bugün şu sonuçlar ortaya çıktı.takıma mutluka gaspar tarzı libero lazım.yaratıcılık ve oyun kurma yetersiz.hakan özmert yine en iyi çıkış yapan liberoydu yanında gaspar olursa süper olur.

setkus 3 gol yese de son gol hariç hiç bir pozisyonda hata yapmadı yedikleri de onun yapaibleceği bişey yoktu.

beykan 20 yaşında olmasına rağmen atıfa ben de varım dedi.atıftan formayı bu sezon aalırsa şaşırmayın.harika çalımlarıyla atıfı andırsada daha çabuk pas atması ve diğerlerini düşünmesi sebebiyle atıftan üstün oynadı.

atıfa gelicek olursak sahada yoktu resmen dökülüyordu.bakalım o da geç katıldı o yüzdendir.

hakan özmerti beğendim.orhanın bu kadar uzun boylu olduğunu bilmiyordum.o da çok genç daha 23 yaşında ve değerlendirilmeli.

batu kilo vermiş ve istekliydi.ama son vuruşlara biraz daha çalışması lazım.

mehdi yeni kadirmiz onu diyorum bitek siz anlayın.türkiyenin en çelimsiz oyuncusu.defansta yaptığı çalımla gol yedik.üsütüne üstlük fiziğini bastırmak için çok sert oynuyor fazla faul yapıyor.çok kart görür.gönderilemli.hakan desen 2.lig topçusu.

erkan biraz daha basit oynamalı ama kuması sağlam.o da genç.sağ kanat da daha iyi iş yaptı.sol kanat lazım.

sonuç olarak takıma 1 tane gölge forvet yani 9.5 numara 1 tane gaspar 1 tane de sol kanat lazım.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.07.2015, 22:28   #13
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aynı tas aynı hamam....düşmemeye devam....
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.07.2015, 22:28   #14
Erenozdenn
Acemi Yiğido

Erenozdenn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 355 Erenozdenn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence takım daha yeni antrenmanlara başladığı halde çok sırıtmadı. Ama tabi değişmesi gereken baya birşey olduğu da ortada. Öncelikle kesinlikle Hakan Arslan ve Musa Sinan'ın bu takımda yeri olmadığı çok açık. Hatta hiçbir süperlig Takım'ında bence. Acilen transfer yapılması gereken yerlerde, Adem'in yanına oyunu 2 yönüyle oynayabilen bir ön libero, Burhan'ın yerine ayaklarına hakim ve en önemlisi de orta yapmayı becerebilen bir sağ açık, defans arkasına sarkabilecek hızlı ve bitirici bir forvet ve Aatıfı oynayabilecek bir sol bek. Çünkü bence hem Ziya hem Fatih çok yetersiz. Bunlar kesinlikle transfer yapılması gereken mevkiler bence. Bu şekilde ligi iyi bir yerde bitirmemiz hayalden öteye gitmez. Artık düşme korkusu yaşamak istemiyoruz.
Kaleciye gelince de, bence kalede sağlam ama maalesef nasıl beceriyoruz bilmiyorum ama tüm top sektiren kalecileri gidip buluyoruz bir şekilde. ORHAN gülle biraz sağlam göründü Gözüme ne kadar tuhaf fauller yapsa da. Hakan özmertin iste orta sahada sadece mücadele gücünü yükseltmek için alındığını anlamayan kalmamıştır. Beykan fizik olarak kendini geliştirirse faydalı olur gibime geldi. Umarım söylediğim bölgelere, sadece transfer yapılmış gibi görünmesi için değil de, gerçekten takıma ilaç gibi gelecek halburüstü en az 4 tane futbolcu alınır. Not: Gaspar'ın Hernekadar geleceğine inanmasam da, eğer gelirse Adem'le iyi bir ikili oluşturacağını ve bize ilaç gibi geleceğini düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı.
Erenozdenn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.07.2015, 22:34   #15
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Musa Sinan'a yapilan elestireleri anlam veremiyorum... Onun disinda 10 günlül Antremandan ancak bukadar oynariz...

En az 4 yabanci gelmesi...

Sergen Batuhan'nin bukadar iyi olmasinin sorulmasinda , ne Sir denildiginde, Sergen ben oynamiyorum Batuhan oynuyor , sonucta yetenekli Cocuk , yaptigimiz test 4-5 kilo fazlalari var onlari eritirse ve performansini 90 dakikaya yayarsa bizi yani Batuhan'i kimse tutamaz dedi.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.07.2015, 22:38   #16
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Futbol bilgi ve birikimine güvendiğim ve aynı zamanda maçı canlı ve stadda izleyen site üyelerimizin yorumlarını merakla bekliyorum..
Alt 14.07.2015, 22:40   #17
Erenozdenn
Acemi Yiğido

Erenozdenn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 355 Erenozdenn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Morten58 Musa Sinan'da bizim göremeyipde senin gördüğün ve Sivasspor da olması için birkaç tane artısını yazar mısın? Aslına bakacak olursan, ilk geldiğinde ben de ümitlenmiştim hızından dolayı ama gördüm ki, Hız tek başına hiç bir işe yaramıyor. Eski lada arabalara benziyor. Hızlanmaya hızlanıyor ama durmaya gelince sorun Başlıyor.
Erenozdenn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Erenozdenn'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.07.2015, 22:42   #18
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Erenozdenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Morten58 Musa Sinan'da bizim göremeyipde senin gördüğün ve Sivasspor da olması için birkaç tane artısını yazar mısın? Aslına bakacak olursan, ilk geldiğinde ben de ümitlenmiştim hızından dolayı ama gördüm ki, Hız tek başına hiç bir işe yaramıyor. Eski lada arabalara benziyor. Hızlanmaya hızlanıyor ama durmaya gelince sorun Başlıyor.
Nani bile Musa Sinan'dan top alamadi, en sonunda faul yapti, gerisini sen düsün...

Az sans bulmasina ragmen iyi oynuyor , Türkiye kupasinda verdigi katkilari gördük zaten..
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.07.2015, 23:08   #19
omer58
Yiğido

omer58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 omer58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

mehdi:ortasahada mukavemet sağlayamıyor fizik gücü zayıf olduğundan faule başvuruyor
ziya ve fatih:duygusallığa yer yok ikisi de eğer hedefimiz olacaksa bu ligde bunlar direk ilk 11 oyuncusu değil sıplinter dikine seri hızlı beklere ihtiyacımız var
karabükspordan gelenler vasatı aşamadı erkan kaş dan beklentim bir adım öndeydi beklentiyi karşılayamadı
beykan:kumaşı iyi fakat fiziksel olarak geliştirmesi lazım o zaman işimize yarayacağına inanıyorum
yeni kalecimiz fena değil ilerleyen haftalarda daha sağlıklı yorum yapılabilir
hakan arslan ibrahim akın vs gereksiz kadro siskinliği yaratan oyuncular gönderilmeli
kaliteli önlibero,sol açık forvet muhakkak alınmalı stoper sağ açık stoper transferleri de gerekebilir
omer58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda omer58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Yiğido F.Bahçe'yi ağırlıyor
Alt 14.07.2015, 23:19   #20
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiğido F.Bahçe'yi ağırlıyor

Alıntı:
Nihat5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Atıf kım kardes 4 mılyonu ona kım verır satın gıtsın bi işe yaramıyor avanak gıbı gezıyor işi yok bu takımda Hakan satılmalı yazmış arkadas kım alır Hakan'ı sat hadı halı saha futbolcusu adam Macı ızledım savunma aynı hataları verıyor yıne uzatma yıne gol yeiyoruz yönetim transfer yapmıyor ilgınç arkadas burhan cıcınho batu ıyıydı dıgerlerı vasat

Aatif bunu hak etmiyior. evet dogru son zamanlar kotu performans gosteriyior ama tek aatifmi? Tum takim kotu. Arkasinda kim oynuyor? Ziya , hepimiz gorduk ziya'yi gecen sene, dogru durust pas bile veremiyior.

Gelelim forvete, batuhan kimin sayesinde gecen sezon gollerini atti? Aatif ve cici sayesinde. Batuhan okadar iyi olmadi halde aatif iyi besledi.

Gelilim forvet arkasina? Orda kimler oynadi? I akin ve utaka ve bunlar olu gibilerdi.

Takim iyi olursu aatif eski gunlerine doner . Adam hemen sattiniz bir iki kurusa
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasli010'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ağırlıyor, değerlendirelim, fbahçeyi, maçı, yiğido