Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > PTT 1. Lig Takımları

PTT 1. Lig Takımları PTT (1.Lig) takımları hakkında yorumlar bilgiler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: SS ve Kırmızı-Beyaz Hoşgeldin Samsun
Alt 05.05.2011, 13:40   #31
YARALI_AŞIK
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YARALI_AŞIK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: SS ve Kırmızı-Beyaz Hoşgeldin Samsun

Sadece tebrikler..
YARALI_AŞIK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2011, 18:42   #32
delaguarda55
Yeni Yiğido

4 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 delaguarda55 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Trabzonspor'la olan ilişkimizi bilen bilir, bilmeyen için de en kısa şekilde özetleyeyim: En hafif tabiriyle nefret ediyoruz onlardan! Biz Karadeniz'in diğer takımlarına da benzemeyiz, onlara bekledikleri yalakalığı yapmayız, bu yüzden de bizi İstanbul uşağı olmakla suçlarlar. Her neyse; Güzel dilekleriniz için teşekkürler... Bu arada sitede yeniyim; Selamun aleyküm
delaguarda55 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı delaguarda55'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.05.2011, 19:24   #33
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Boyabatli57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Selamun Aleykum, arkadaslar !

Öncelikle ilerlemis bir Site sehip oldugunuz icin sizi tebrik ederim.

Sitenize Samsunspor basligina msj atip size tsk etmek icin üye oldum.

Umarim iki takim taraftari arasindaki iyi düsünceler maclar oynadiktan sonra'da dvm eder, insAllah bidahaki sene itibari ile Sivasspor'da Samsunspor'da eskisi gibi Sampiyonluk yarisinda var olurlar.

Neyse Lafimi uzatmayim. Site'de üye olan taraftar'a tekrardan tsk edip, sizi Allah'a emanet ediyorum =)
Haydi kalin saglicakla.
Alıntı:
delaguarda55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Trabzonspor'la olan ilişkimizi bilen bilir, bilmeyen için de en kısa şekilde özetleyeyim: En hafif tabiriyle nefret ediyoruz onlardan! Biz Karadeniz'in diğer takımlarına da benzemeyiz, onlara bekledikleri yalakalığı yapmayız, bu yüzden de bizi İstanbul uşağı olmakla suçlarlar. Her neyse; Güzel dilekleriniz için teşekkürler... Bu arada sitede yeniyim; Selamun aleyküm

Ve aleyküm selam hoşgeldiniz. Sivas - Samsun arası 5 saat falan. Birkaç defa geldim. İnanın birbirimize birçok anlamda çok yakınız. Aramız da hep iyi olmuştur. Ülkemiz ortak paydamız. Herkese centilmence yaklaşırız. Birçok yönden benziyoruz. Vatanseverliğimiz huyumuz çok benzer.

Futbolda Samsunspor ekolü gerçekten çok önemlidir. Süper ligde sanıyorum 2 maç yapmıştık daha önce.

Kırmızı veyaz renklerimiz, yakınlığımız, takım isimlerinin SS olması bile Sivas - Samsun arasında güçlü bir dayanışmaya örnek.

Bu sene bizde Mehmet Nas oynadı. Geçen yıl Musa oynadı.
Sizde de eski oyuncularımız Hakan Bayraktar ve Agbetu oynadı. Aramızdaki diyalog burdan bile belli.

Hatta Ertuğrul Sağlam Samsunspor'un hocası iken eski oyuncumuz ve hemşehrimiz Muhammet Şeker'e devamlı şans veriyordu.

Eminim ikili ilişkilerimiz hep daha iyi ilerleyecektir.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.05.2011, 21:45   #34
delaguarda55
Yeni Yiğido

4 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 delaguarda55 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben arada en ufak sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum zaten. İnşallah önümüzdeki sezon Sivas'a geleceğim. Sizleri de bekleriz, en güzel şekilde ağırlarız
delaguarda55 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı delaguarda55'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2011, 00:00   #35
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:

Alıntı:
Ben arada en ufak sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum zaten. İnşallah önümüzdeki sezon Sivas'a geleceğim. Sizleri de bekleriz, en güzel şekilde ağırlarız

slm sevgili kardeşim sizleri ve bizleri bilen bilir, Yiğidolar olarak ve renktaşımız olarak sizleri seviyoruz, 4.büyütülmüş tsnin karşısında Karadenizin sadece tsden ibaret olmadığını hep söyledğiniz için sizi seviyoruz, orda da Sivassporun sevildiğini ve desteklendiğini biliyoruz. İnşallah tekrar döndüğünüz süper ligde kalıcı olursunuz tsye haddini birlikte bildirmeye devam ederiz ... Yeniden hoş geldiniz kardeş ve renktaş takım Samsunspor...(Karadeniz'de Samsun ve Tokat dışındaki takımlar hikayedir, bu böyle biline...)
Alt 06.05.2011, 04:06   #36
gangster
Acemi Yiğido

gangster - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 gangster Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
sivasdergi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ve aleyküm selam hoşgeldiniz. Sivas - Samsun arası 5 saat falan. Birkaç defa geldim. İnanın birbirimize birçok anlamda çok yakınız. Aramız da hep iyi olmuştur. Ülkemiz ortak paydamız. Herkese centilmence yaklaşırız. Birçok yönden benziyoruz. Vatanseverliğimiz huyumuz çok benzer.

Futbolda Samsunspor ekolü gerçekten çok önemlidir. Süper ligde sanıyorum 2 maç yapmıştık daha önce.

Kırmızı veyaz renklerimiz, yakınlığımız, takım isimlerinin SS olması bile Sivas - Samsun arasında güçlü bir dayanışmaya örnek.

Bu sene bizde Mehmet Nas oynadı. Geçen yıl Musa oynadı.
Sizde de eski oyuncularımız Hakan Bayraktar ve Agbetu oynadı. Aramızdaki diyalog burdan bile belli.

Hatta Ertuğrul Sağlam Samsunspor'un hocası iken eski oyuncumuz ve hemşehrimiz Muhammet Şeker'e devamlı şans veriyordu.

Eminim ikili ilişkilerimiz hep daha iyi ilerleyecektir.
Size ilave olarak Samsun'da bir Sivaslılar köyü olduğunu da belirtmek isterim.

Samsun son sekiz sene içerisinde şehir olarak göstermiş olduğu gelişmeyle,birbirleriyle olan kısır çekişmeleri bir yana bırakarak es-es i bile gölgede bırakan taraftarıyla,1980'lere damga vuran marka değeriyle,en önemlisi kırmızı-beyaz-(siyah) renkleri ve SS kısaltmasıyla,hüseyin kalpar ve trabzon yavşağı başkanına rağmen bu ligde olmayı ne kadar hakkettiğini kanıtlayan takım..
Süper lige hoş geldin.

Samsunspor ile iyi ilişkiler kuracağımız ve yürüteceğimiz konusunda benimde herhangi bir şüphem yok.Ancak zamanla siteye gelecek olan bazı Samsunspor taraftarı kisvesi altında kişiler hakkında da sizleri uyarmak isterim.Samsun Karadenizin en büyük şehri ve zamanında çok göç almıştır.Mübalağa olursa Samsunlu arkadaşlar uyarsın lütfen neredeyse şehrin dörtte biride trabzonludur.Bunlar doğal olarak trabzonu destekleyen,Sivas'a öfke ve kin duyan,"ikinci takımım Samsun" diyen gruptur.Bu tiplerin ilişkilerimizi zedelemesine izin vermemeliyiz diye düşünüyorum.(İstisna her zaman olabilir)

Şarkışla58 abimin şüphe duyması gayet normaldir.İlk bakışta Samsunspor bir Karadeniz takımıdır ve 1970 ve 1980'lerde olduğu gibi bir Karadeniz dayanışması beklentiler içerisinde olabilir.Ancak Samsun biraz istisna teşkil etmektedir.Daha öncede belirttiğim gibi Samsun'da çok fazla trabzon kökenli insan yaşamakta ve bunlar zamanla şehrin ekonomik hayatında fazlasıyla yer edinmişlerdir.Bu ve benzeri nedenler ile trabzonun her Anadolu takımına karşı takınmış olduğu ekabir tavırları Samsun'a karşıda göstermesi ve cevaben Samsunun her 61. dakikada trabzonu yad! etmesi şu an için iplerin çok gerginleşmesine sebep olmuştur.

Son olarak bir SivaSamsun ortak bestesiyle usame bin ladini anmak istiyorum.

Nasıl uzattın o mübarek sakalı
Nasıl vurdun amerikayı
Usame baba bize kıyak yapsana
Şu trabzonu bombalasana..
Alt 06.05.2011, 05:08   #37
burakpaşa
Yiğido

burakpaşa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 burakpaşa COK SEVILEN BIR KISIburakpaşa COK SEVILEN BIR KISIburakpaşa COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
58CeZa58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
olurmu ya
samsun sivasi Ts den dahada cok sever

Trabzonspor seneler önce
hem samsunu birkerede rizesporu düsüren takim sayilir
trabzonspora puan gerekmezken son haftalarda trabzon onlari yenip ligden düsüren takim oldu
sen sanmaki bu karadeniz takimlari kardes
tam tersi rizeyle samsun trabzonu sevmez
ben başta senin düşündüğünün aksini düşünüp işte bir laz takımı daha süper lige yükseldi deyip hayıflanmıştım fakat burdaki yorumları okuyunca , bilhassa ts ye karşı olmaları hasebiyle, fikrimi değiştiren takımdır.

hoşgelmiş sefa gelmiş
burakpaşa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2011, 07:56   #38
skep06
Yiğido

skep06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 196 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 skep06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
1989-1992 arası Samsundaydım.Çok güzel anılarım var Samsunda.O dönemde birkaç maçına gitmiştim.Hatta Serkanlı,Celilli,Yetkinli kadrosuyla 19 Mayıs Lisesine 9-0 yenildiğimiz bir maç bile yapmıştık.Burada bazı önyargılı arkadaşlara şunu söylemek isterim.Bu husus çok önemli değil ama Samsunun lazlıkla hiçbir alakası yoktur.Ayrıca Trabzon nefretlerine canlı şahidim.Her Trabzon maçından önce eşeğe bordo mavi forma giydirip çiftlik caddesinde gezdirirlerdi.
Tekrardan süper lige hoşgeldin renkdaş.İnşallah bu defa kalıcı olursun
skep06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.05.2011, 08:51   #39
eSrArEnGiZ_
Yeni Yiğido

eSrArEnGiZ_ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 eSrArEnGiZ_ ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sivasspor lu taraftarlar olarak nasıl ki GAYserispor dan nefret ediyorsak...Samsunspor lu taraftarlarda Trabzonspor dan nefret ediyorlardır...Sevmek için İlla bölge gerektirmiyor arkadaşlar tamamen duygusal...
eSrArEnGiZ_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eSrArEnGiZ_'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2011, 09:40   #40
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir karadeniz takımının lige çıkmasına bu kadar niye sevindiniz anlamadım.ts ye destek verirler anca
tsyi desteklemek ve Samsun ? Bu mesajınıza cevabı şu resimlerle vereyim :

Bu resimler tslilerin Bize her yer trabzon diye bağırdıkları ve kendilerini antipatikleştirdikleri slogana ithafen Samsunsporluların yaptıklarıdır...

Etiketler
hoşgeldin, kırmızıbeyaz, samsun