Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: FİKRET ÜNSAL YENİ YÖNETİMDE GÖREV ALMAYACAK
Alt 13.05.2011, 20:17   #31
aturk_5834
Acemi Yiğido

aturk_5834 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 aturk_5834 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: FİKRET ÜNSAL YENİ YÖNETİMDE GÖREV ALMAYACAK

Öncelikle Sivasspor a yapmış olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim. Açıklamasına bakıldığında genel olarak taraftarımızın pekte üstünde durmadığı bir konuya değinmiş. Yöneticilere. Çoğumuz yönetim kurulumuzun kimlerden oluştuğunu kimin ne işe yaradığını bilmeyiz. Yönetim deyince ilk alka gelen başkan ve Fikret ünsaldır. Başarısız geçen iki sezona bakıldığında en çok eleştiriyi alan teknik adam ve futbolcular olmuştur ve bu eleştirileri yapanların başında da fikret ünsal gelmiştir şimdi yönetimin kendini sorgulaması gerektiğinden bahsetmiş kendisinin de içinde bulunduğu yönetim kurulunun başarısız geçen iki sezonda demek ki bariz hataları olmuş. özeleştiri yapması güzel ancak neden şimdiye kadar beklemiş yaşanan çarpıklıkların tavan yaptığı zaman nerdeymiş o dönemde topcuları ve hocayı eleştiren basın sözcümüz sorunların asıl sebenini açıklamak için istifa edeceği günümü bekliyormuş. Bir taraftar olarak takımın şampiyonluğu kovalarken bir sezon sonra kümede kalmaya oynamasında kimin parmağı varsa kim sivasspor üzerinden takımın menfaatlerini hiçe sayıp kendi menfaatlerini ön plana alıyorsa hesabını Allah sorsun. Eğer fikret ünsal istifa ederek takım için iyi bir şey yaptıgını düşünüyorsa yönetim kurulununda yanlışlarını açıklasın bizlerde bilelim..
Alt 13.05.2011, 20:39   #32
kanks
Acemi Yiğido

29 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 489 kanks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende bu konu hakkında şöyle düşünüyorum ..
bunca yıldan sonra 1 lige yükselmiş ve 2 sezon şampiyonluga oynamış yaptıgı devrimle anadolu klüblerini cesaretlendirmiş bütün futbol klüblerinin ve ulusal basının sivassporun cok cüzzi miktarlarla bu başarıyı sagladıgını kabul etmiş cok güzel yönetildigini haykırmışlardı biraz hafızamızı zorlarsak hatırlarız sonrasında ki bence bu düşüşün tek sebebi bülent hocaydı ve özellikle geçen sezon büyük bir kabus gördük bütün sivaslılar olarak futbol klübü yönetmek için sadece şehrinizde tanınan veya biraz kalbur üstü adam olmanız yetmez ya siyasi desteginiz olucak yada belediye destegi olucak bizde ikiside yok bizim tek şansımız mecnun başkan bu başarıları kazanmamızdaki en büyük pay onun bana göre eminim bütün hemşerilerimiz böyle düşünüyo o sivasa chelsiyi getiricem dediginde acaba fikret ünsal ve onun gibi bir kaç kişinin ne düşündügünü merak ediyorum ama bence hayal görüyo demişlerdir ama şimdi geldigimiz şu durumda onun emegi varsa teşekkür edip mecnun başkanın vizyonuna uyan insanların yönetimde olması taraftara sahip cıkması ve destek vererek tam bir deplasman havası yaratmaktır sivasta bunu başarıcaz Allahın izniyle inşallah bu pencereden baktıgımda ben fikret ünsal'ın istifasına sevindim cok güzel oldu teşekkürler kendisine
kanks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kanks'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.05.2011, 21:34   #33
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Yıllardır verdiği emeklerden dolayı teşekkür etmek lazım... Çok tepki topladı çok eleştirildi. Küçük bir iğneleme sezinliyorum. İnşallah düşündüğüm şeyler değildir. Fenerbahçe maçı sonrası demeçleri ne olacak şimdiden merak ettim.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.05.2011, 21:39   #34
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

isabet olmuş...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etzel1967'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.05.2011, 21:42   #35
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

Futbol Komitesinin basına Gültekin Onayı getirelim....
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı kangallıwert'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.05.2011, 21:43   #36
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

fikret ünsala hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyupk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.05.2011, 22:21   #37
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: FİKRET ÜNSAL YENİ YÖNETİMDE GÖREV ALMAYACAK

FİKRET ÜNSAL SİVASSPORUN HAKLARINI ELİNDEN GELDİĞİNCE SAVUNMUŞTUR,YÖNETİM İÇİNDE BİRSEYLER İYİ GİTMİYOR,FİKRET ÜNSAL BUNUDA BELİRTMİŞ,KENDİSİNE HİZMETLERİNDEM ÖTÜRÜ,TESEKKÜREDERİM,İNŞALLAH ÇOK KALİTELİ YÖNETİM OLUŞTURULURDA BASARISIZ BİRSEZON GECİRMEYİZ.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.05.2011, 22:37   #38
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

ohhh beee gitmis ya laaaaaaa

tesekurler...
Alt 13.05.2011, 23:28   #39
kanks
Acemi Yiğido

29 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 489 kanks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
FİKRET ÜNSAL SİVASSPORUN HAKLARINI ELİNDEN GELDİĞİNCE SAVUNMUŞTUR,YÖNETİM İÇİNDE BİRSEYLER İYİ GİTMİYOR,FİKRET ÜNSAL BUNUDA BELİRTMİŞ,KENDİSİNE HİZMETLERİNDEM ÖTÜRÜ,TESEKKÜREDERİM,İNŞALLAH ÇOK KALİTELİ YÖNETİM OLUŞTURULURDA BASARISIZ BİRSEZON GECİRMEYİZ.
örnek vererek söylermisin neyi savunmuştur yada neyi savunucak kapasitesi vardır
kanks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kanks'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.05.2011, 23:57   #40
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Muammer kardeşim yapma Allah aşkına,Fikret ünsal sivasspora ne yaptıki bunları yazyorsun,bir arkadaşında dediği gibi bana bir tane yaptığı hizmeti zöyledi. Başkanın gölgesinde yıllarca reklam yaptı,hayatında göremeyeceği şeyleri gördü.Sen onu onu yakından tanıyanlara sor anlatsınlar.
Ne olur biraz bazı şeyleri bilerek yazalım. Ben o şahsı amatör takıma bile yönetici yapmam. Yazıkki yıllarca sivasspora yönetilicik yaptı. zaten çoğunluğun sevineside bu yüzden.
Ayrıca Rıza hocaya geldiği günden beri taktığını biliyormusun.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
almayacak, almayacakk, fikret, fİkret, görev, yeni, yenİ, Ünsal, yÖnetimde, yÖnetİmde