Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 18.09.2010, 19:41   #31
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

of sivasspor offf ömrümü yedin valla artık kendime zarar veriyorum senin yüzünden daha az fanatik olacağım yeter artık.sadece içimde duracaksın fanatik dğeilim.yoksa kendime zarar veriyorum.ARTIK YETER SİVASPSOR.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 19:42   #32
01011984
Acemi Yiğido

42 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 01011984 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yigido yakup ne diyorsun kardesim sen, mehmet yildiza ne yapti diyen angutlar'mis, vay be, asisstmi yapmis, ya peki kacirdigi pozisyonlar,
abi bi asisst yapti diye süpermi oynadi diyelim bumu bizim mehmet yildizimiz bumu ya, elestiririz tabikide, görsünler ve hatalarini düzeltsinler
sanmasinlarki bu taraftar bu duruma göz yumar!!!!!
01011984 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 19:44   #33
denis
Yeni Yiğido

denis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 denis isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Saygi DegerYigido Kardeslerim, Pek degerlendirecek birsey, Su anda eldeki Teknik Heyet+ sahip oldugumuz Futbolcularimizin Kalite ve futbol duzeyine bakarsak, daha kotu sonuclara hazir olmaliyiz, Eger Kume dusme bolgesinden uzakta ortalarda tutunabilirsek bu bizim icin Sampiyonlar Ligi Sampiyonu olmus
kadar buyuk basaridir. Kendimizi Aldatmayalim - Kandirmayalim, Bu Kadro ile kesinlikle bir yere varilmaz - Gorunen koye kilavuza gerek olmaz.

Turkiyede Sivasspor'un basina getirilmesi gereken kisi ABDULLAH AVCI dir, Eger
gelirse ama ben sahsen gelecegini zannetmiyorum.

I-Buyuksehir Belediyeyi Sampiyon yapamaz ama bir Sehir takimini cok rahat Sampiyonluga tasir, Vizyon gerekli mutlaka, Bursa-Ertugrul Saglam biraz gayretle Sampiyon oldu ama, Hepimizinde gordugu gibi Bursa ve Onun yapisinda+Vizyonundaki takimlardan Sampiyonlar Liginde icerde ve disarda sadece averaj takimi olabilir 4-5-6-10 Sifir yenilmek icin, Onlardan once Bizde yasamistik ve gormustuk ki Edirne den sonraki Avrupada Samp. Liginde + UEFA Futbol cok farkli oynanmakta

YEGANE (EKONOMIK- DINAMIK) COZUM GELIRSE ABDULLAH AVCI

Mutlaka ki iyiyimser olalim her zaman, ama iyiyimser olmak demek, Olmayacak duaya amin demek, kendini aldatmak + kandirmak demek degildir.

Gercekleri gec olmadan gorup onlemeli, cabuk ve oncelikle zaman kaybetmeksizin gereken onlemler alinmali. Super Ligde iken alinmali bizce, ikinci
lige dusme asamasinda degil,

Tum Yigido Kardeslerimize Saygilarimi Sunar, Zamaninda uyanip, Korkulu ruyalari gormeye baslamadan Takimimiza Sahip cikalim dusuncesini Sizlerin Takdirler ve Degerlendirmelerine sunmak isterim[/B] Tekrar Saygilarimla, Allaha Emanet Olunuz

YEGANE (EKONOMIK- DINAMIK) COZUM GELIRSE ABDULLAH AVCI
denis isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 19:44   #34
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

Bazi arkadaslar mesut hocanin gitmesini istiyorlar. Gitse ne olucak? takim düzelicek mi? Ne gibi bir degisiklik olucak? ben söyleyim, hicbir degisiklik olmuyacak hatta takim dahada kötü olucak. mesut hoca elinden geleni yapiyor. Bu hafta sansizliktan dolayi kaybettik .. son dakka gol..
Alt 18.09.2010, 19:45   #35
bursalibatu
Yeni Yiğido

bursalibatu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 bursalibatu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçın en kötüsü kimdi=Mehmet Y.

Maçın en iyisi kimdi=A.Dereli

Maçta göze çarpanlar=Mesut hocanın yaptıgı hatalar ve kendisi

Ne gibi eksiklerimiz var=Sayamam

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler=Sivasspor golü bulduktan sonra niye geri çekildi ve defansif oynamaya başladı herkez gibi bunu bende anlayabilmiş degilim Mesut hoca 1 olsun bizim olsun mantıgıyla sahaya oyuncu sürüyor benim fikrim bu.
Alt 18.09.2010, 19:46   #36
izmirliyigido
Gast

Ne yorum yapmaya gerek var, ne eleştirmeye. Eleştirecek birileri varsa hoca ve futbolculardır. Ne yaptıklarını kendileri düşünsünler böyle bir maç nasıl verilir, işte ancak böyle aptalca verilir. Ceyhun, Mehmet Nas laubali davranır golleri kaçırırsa sonucun böyle olacağı son 20 dakika da kendini göstermişti. Yazık oldu, çok yazık. 6 puanlık bir maçtı. Sivasspor adım adım küme düşmemeye oynar. Ben tek birşey söyleyeceğim:

"8. Haftayı beklemeyelim, MESUT BAKKAL İSTİFA !..."

AYK
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.09.2010, 19:46   #37
DaNGeR0uS
Acemi Yiğido

DaNGeR0uS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

54 Mesajına 103 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 DaNGeR0uS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
beyler burda mesut hocayi ve takimi böyle acímasizca elestiriyorsunuz ama bu takim gecen hafta vurgun yedi yenilen golllerin sayisi sivasspor tarihinde cok nadir simdi bu sokla sahaya cikan takimi elestirirken biraz insafli olun.

Mehmet Yildiz ne yapti diyen angutlar golun asistini kim yapti evet Ceyhun cok gol kacirdi bu kadar kacirmasi bir macta olmasi talihsizlikti bugünki macta benim tek elstirebiliecegim insan mac boyu müthis oyun cikaran mac sonunda yenilen golun bas mimari olan mamadou diallo ben kimseye kizamiyorum hele mehmet nas o golu nasil 3kacirdi anlamis degilim futboluda ben bunun icin seviyorum bugün sans tarafi negatif olarak bize dogruydu bu takim hicbir rakibe karsi esir futbol oynamaz vede böyle puan kaybettigi maclarda cok az olacaktir.

bünyami gezer sivasspor a gösterdigi sari kartlardan sadece dennnis sari karti dogruydu gerisi hava civa kartiydi bu kadar kart gösterecegini hic düsünmemistim.

Agır eleştiri yapıyorsunuz diyorsun sen burda hakaret ediyorsun, ayrıca burda mehmet'in yanına adam istiyorlar.mehmet tek başına bişey yapamıyor bence mehmet golcu değil güzel asist yapıyor. sende yorum yazarken biraz daha saygılı ol takımı desteklemene bişey diyen yok ama burda taraftara hakaret etmenede izin vermem
DaNGeR0uS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DaNGeR0uS'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.09.2010, 19:48   #38
01011984
Acemi Yiğido

42 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 01011984 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kiNgSiZe58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bazi arkadaslar mesut hocanin gitmesini istiyorlar. Gitse ne olucak? takim düzelicek mi? Ne gibi bir degisiklik olucak? ben söyleyim, hicbir degisiklik olmuyacak hatta takim dahada kötü olucak. mesut hoca elinden geleni yapiyor. Bu hafta sansizliktan dolayi kaybettik .. son dakka gol..
nemi olacak? bize futboldan anlayan bir adam lazim böyle andik dundik bir antrenör degil, bana bu adamin basarilarini sayarmisin, varmi bi basarisi 6 senedir ?
varsa söyle bilelim!!! kac haftadir hep ayni kadro, hep ayni degisiklikler
birkerede farkli bi kadroyla ciksana, neden 3 haftadir bizi cileden cikartan adami oynatiyor, neden!!

evet yukardaki arkadas dogru demis, bize abdullah avci gibi adam lazim!!!
01011984 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 01011984'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.09.2010, 19:51   #39
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1251 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Mesut Hocaya olan inancım giderek azalmaya başladı. 65'te oyundan düşen Cihan'ı ancak 80 de görebildi.

Mehmet Nas, Kadir , Keita ve Saidou gibi 4 tane kazma orta saha ile oynamak hangi mantığa sığıyor ? Eskişehir'in zaten gücü yok ilerde top tut yeter bu kadar acemilik süper Ligte takım çalıştıran bir hocaya yakışmıyor.

Transfer döneminde hep aynı tip oyuncuyu almak zaten hataların en büyüğüydü. Görünen köy kılavuz istemez zor günler bizi beklıyor...

Bunları berabere kaldık diye yazmıyorum takımın hali ortada takımımızda kendini gösterip bir yerlere gitmek için oynacak oyuncu yok hepsi zaten ya 30 yada 30'a merdiven dayamış...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.09.2010, 19:51   #40
karakaplan58
Acemi Yiğido

karakaplan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 karakaplan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

macın en kötusu mesut bakkal macın yıldızı yıne apdurrah man maca cıkan takım sıvas olamaz ınanmıyom sankı bı dertlerı var bu kulubun bı takım lıge nasıl baslarsa öle gıderrrrrrrrrr sonuc bank asya en ıyı orda oynarız ben guluyorum baskana sadece aldın futbolcu ıse yaramıyordaneden aldın pedrıelı mesut hoca takıma ıyı dıyenler yanılıyor yıne trabzon la oynasaydık 7 1 yenerlerdı bızı es es kötu olunca sıvasta ıyı gözuktu bızım kalecımız suphesız kalecı olamaz petkovıcıcok ararız cokkkkkkkkk
karakaplan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bravo, değerlendirelim, hoca, maçı, mesut