Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Lindner imzaya kaldı
Alt 13.06.2015, 18:04   #1
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 426 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Lindner imzaya kaldı

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sergen hoca baskanin maasli calisani,yani baskan isveren sende bunu unutma genc.
Bizim başkan aziz gibi kadroya müdahale ediyor olsaydı bu kadar tutunamazdı, taraftar gözünde kahraman olmazdı. Başkanın babasının malı değil o kulüp maaşını veriyorum bunu oynatıcaksın diyemez, başkanın görevi düzeni sağlamak düzeni bozmak değil. Bu tarz bir tartışmayada ilk kez şahit oluyorum mecnun başkanın kadroya müdahale ettiğine şahit olduğunuz bir platform mu oldu ?
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı umitfidan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.06.2015, 18:50   #2
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
umitfidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizim başkan aziz gibi kadroya müdahale ediyor olsaydı bu kadar tutunamazdı, taraftar gözünde kahraman olmazdı. Başkanın babasının malı değil o kulüp maaşını veriyorum bunu oynatıcaksın diyemez, başkanın görevi düzeni sağlamak düzeni bozmak değil. Bu tarz bir tartışmayada ilk kez şahit oluyorum mecnun başkanın kadroya müdahale ettiğine şahit olduğunuz bir platform mu oldu ?
Müdahale etmedigine dair bir platformda bulundunmu sen?.Bu konu burada benim icin kapanmistir Ümitfidan!!!!
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.06.2015, 19:01   #3
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 426 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Müdahale etmedigine dair bir platformda bulundunmu sen?.Bu konu burada benim icin kapanmistir Ümitfidan!!!!
Ünlem falan gerek yok böyle şeylere konuyu açıp başkana sallayan sensin. Adama iftira atacağına saygı duy yaptıkları için, senin gibi boş adama zaten cevap vermem daha kapanabilir konu.
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.06.2015, 19:16   #4
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
umitfidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ünlem falan gerek yok böyle şeylere konuyu açıp başkana sallayan sensin. Adama iftira atacağına saygı duy yaptıkları için, senin gibi boş adama zaten cevap vermem daha kapanabilir konu.
Ne iftirasi ve ne icin saygi duyacagim,Mecnun baskan yasca benden genctir.Ondan yasca büyük olan bir kisinin kücüge SAYGI göstermesi nerede görülmüstür.

Ben Mecnun baskan´a SAYGI göstermem,onunla sadece bir SIVASLI olarak övünürüm.Övünme ve saygi kavramlari cok ayri seylerdir.Senin yasin bunu ayirt edemedigine göre demekki cok toysun.

Bana sen diyecek kadar olgun biri oldugunu sanmiyorum,bu yüzden yazdiklarini ciddiye almadigim gibi bu yazdiklarini gencligine ve tecrübesizligine veriyorum.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
imzaya, kaldı, lindner