Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hoş geldin “Kanka!”
Alt 21.12.2011, 09:46   #1
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Hoş geldin “Kanka!”

Bağzı arkadaşlar bu yazının başına takılmışlar tamamını okumamışlar galiba. Hata var yok demiyorumda buna takılmamak gerek yazının tamamını okuyun neye kime hitap ediyor ona bakın.Hüseyin Sabancı ya yine görev verilmiş demekki TFF ye göre hata yapmamış dört dörtlük bi maç yönetmiş,Biz ne yaparsak yapalım ne yazarsak yazalım TFF ve MHK hep bildiğini okuyor...Sıcak bölge maçlarını erkene almak ve soğuk Sivas iklimini bilmeyerk geç saate almak hangi mantığa sığıyor bende anlamış değilim..İşin özü bize karşı planlı bi art niyet var eğer gerçekten niyetleri böyleyse yazıklar olsun diyorum başkada birşey demiyorum....
Alt 21.12.2011, 10:33   #2
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1252 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
babayavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Neredeyse çeyrek asırdır lig maçlarında karşı karşıya gelemeyen iki takımın en son maçı, Sivas’ta yine böyle soğuk bir kış günü, ama karlı havada oynanmıştı.
Yazılanı anlamaktan uzak kişileri gördükçe, taraftarımızın ve tribün kültürümüzün neden olmadığı anlamak daha kolaylaşıyor.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2011, 11:08   #3
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yazılanı anlamaktan uzak kişileri gördükçe, taraftarımızın ve tribün kültürümüzün neden olmadığı anlamak daha kolaylaşıyor.
Konuyu biraz daha açarmasın yiğido kardeş
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2011, 11:01   #4
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Habertürk'te bugün çıkan bir haber. Cüneyt Çakır'ın Fb li olduğunu tahmin ediyordum demekki doğruymuş. Bilin bakalım Barış Şimşek ve Abdullah Yılmaz hangi takımlı.

F.Bahçeliler:
Bülent Yıldırım, M.Kamil Abitoğlu, İlker Meral, Cüneyt Çakır, Hakan Özkan, Halis Özkahya, Koray Gencerler, Yunus Yıldırım, Serkan Çınar.

G.Saraylılar:
Bünyamin Gezer, Selçuk Dereli, Gökhan Güneşer, Hüseyin Göçek, Deniz Çoban, Kuddusi Müftüoğlu, Taner Gizlenci.

Beşiktaşlılar: Özgüç Türkalp, Aytekin Durmaz, Süleyman Abay, Fırat Aydınus, Mete Kalkavan, Suat Aslanboğa, Tolga Özkalfa.

Trabzonsporlular: Barış Şimşek, Abdullan Yılmaz.

http://www.htspor.com/futbol/haber/6...kinde-ne-cikti
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2011, 11:26   #5
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Besyocu arkadaş siz olayı yanlış değerlendiriyorsunuz.Dikkat ederseniz; 4 Eylül'de demiyor lig maçlarında diyor.Bu noktaya özellikle dikkat etmenizi öneririm.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2011, 12:40   #6
FANATIK YIGIDO
Tecrübeli Yiğido

130 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 625 FANATIK YIGIDO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

zor mac olacagi kesin samsun en az bir pugan icin oynayacak iki takiminda kadro kalitesine bakacak olursak biz samsundan daha avantajliyiz tabi hakemde maci adil yonetir kirseflik yapmassa bu mac en az 3-0 bizim
FANATIK YIGIDO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2011, 13:21   #7
birdokuzaltiyed
Yiğido

98 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 birdokuzaltiyed Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sürçü lisan olmuş anlıyoruz,fakat neden küçücük eleştirileri bile hemen savunma moduna geçip adam asmak boyutuna getirmişiz gibi yorumluyorsunuz.Neticede O da hatasını anlamış ve ben nasıl unuttum bu olayı demiş ve kendisine şaşırmış.
Sonuç olarak gazetecilerin yazmadan önce iki defa düşünmesi gerekir bunu vurgulamak istiyorum. Hatta Sn. Abdullah Yiğit'ten daha fazla gazetecilik bekliyorum.
  • Takımın antrenmanlarından, sakatlardan güncel haberler
    Hoca ile Yönetim ile periyodik söyleşiler
    Futbolcuları ve tesisleri daha yakın takip etmesi vs. vs.
Sadece hakemlerden dert yanmak ve seyircilerin çekirdek yemelerinden bahsetmek yetmiyor, yetmemeli.
Sonuçta her memleket insanının bir karakteri var, bizim insanımızda gönülden seviyor, derinden seviyor, her şeyini dışına yansıtmıyor, bunu da böyle bilip, bu insanları da böyle sevmeli.
Başkaları gibi değiliz biz sessiz ve içten seviyoruz, gönülden bağlıyız hepsi bu kadar...
birdokuzaltiyed isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda birdokuzaltiyed'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.12.2011, 11:59   #8
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
birdokuzaltiyed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sürçü lisan olmuş anlıyoruz,fakat neden küçücük eleştirileri bile hemen savunma moduna geçip adam asmak boyutuna getirmişiz gibi yorumluyorsunuz.Neticede O da hatasını anlamış ve ben nasıl unuttum bu olayı demiş ve kendisine şaşırmış.
Sonuç olarak gazetecilerin yazmadan önce iki defa düşünmesi gerekir bunu vurgulamak istiyorum. Hatta Sn. Abdullah Yiğit'ten daha fazla gazetecilik bekliyorum.
  • Takımın antrenmanlarından, sakatlardan güncel haberler
    Hoca ile Yönetim ile periyodik söyleşiler
    Futbolcuları ve tesisleri daha yakın takip etmesi vs. vs.
Sadece hakemlerden dert yanmak ve seyircilerin çekirdek yemelerinden bahsetmek yetmiyor, yetmemeli.
Sonuçta her memleket insanının bir karakteri var, bizim insanımızda gönülden seviyor, derinden seviyor, her şeyini dışına yansıtmıyor, bunu da böyle bilip, bu insanları da böyle sevmeli.
Başkaları gibi değiliz biz sessiz ve içten seviyoruz, gönülden bağlıyız hepsi bu kadar...

Kardeş,.sende bir zahmet Sivas'daki diğer basına şöyle bir bak. Bizim iş yerine bir çok gazete geliyor,Hürdoğanda geliyor, futbolculardan,hocadan ve diğer ayrıntılardan tek haber veren Hürdoğan,diğerleri aynı tornadan çıkmış gibi ajans haberleriyle dolu.
Ayrıca,eğer bir şeylerd düzelecekse mücadele etmek gerekir. O ne güzel "Ne yapalım bizim seyircimizde işte böyle" deyip kadirimize razı olacağız. Basının görevi bir yerde uyarmak ve eğitmek değilmi. Bizim seyirci gerçekten "seyirci" olduğu içinde işte böyle rakip takım futbolcuları,yöneticileri, sahada külhanbeylik yapar,hakemler elindeki maçı bağıra bağıra alır rakibe verir.Polislerde işte böyle 500 kişinin içinde " Yeter artık ithal hakem gelsin" panrkartını ve onu açanı alıp götürür.Siz bu kafayla devam edin bakalım....
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2011, 14:26   #9
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

TRANSFER ÇALIŞMALARI
Sivasspor’da gidecek ve gelecek futbolcular aşağı yukarı netleşti. Kulüp, gidecek futbolcuları açıklamak için bugünkü maçı bekliyor. Ama aldığım sağlam bilgilere göre Kerim ve Cihan’la birlikte Sivasspor’da gideceklerin sayısının 4 olacağı söyleniyor, yani 2 futbolcu daha gidecek. Sivasspor devre arasında iki futbolcu almaya hazırlanıyor. Birisi yerli, diğeri yabancı. Yabancı ama Türkiye’de oynayan ve bu ligi tanıyan bir futbolcu. Sivasspor şimdilik bir defans birde orta saha alacak.

Türkiyede oynayan yabanci oyuncunun orta saha oldugunu düsünüyorum..Ve bu ismin Jebrin veya Tisdel'den biri oldugunu tahmin ediyorum....

Not:Herhangi bir kisiden veya kurumdan haber gelmedi...Sadece 6. His

Sizin Hayallerinizin Bittiği Yerde Bizim Gerçeklerimiz Başlar..
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2011, 14:57   #10
ahhguzum
Yiğido

62 Mesajına 88 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 ahhguzum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çok güzel abi sen bakma eleştirilere eline sağlık..... samsun bank asya da iken sol kanat orhan vardı antepli arkadaşımın yiğeni o çocuğa yazık ettiler şimdi bank asya da oynuycak...
ahhguzum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
“kanka”, geldin, hoş