Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır.?
Sivasspor Kazanır. 153 91,62%
Kayserispor Kazanır. 7 4,19%
Berabere Sonuçlanır. 7 4,19%
Katılımcı sayısı: 167. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Kayserispor
Alt 01.02.2012, 19:27   #101
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Kayserispor

Hava çok soğuk (-15 ve altı) ve ayaz olacak. En son stadımızda -13ü gördüğüm için kaç kat giyinip gideceğimi biliyorum. İki takım için de maddi manevi önemi olan, ayrıca motivasyona gerek olmayan bir derbi maçı. İnşallah,taraftar gruplarımız ve liderleri,gereken özeni gösterirler de saha kapama cezası almayız. Malum fırsat bekliyor yetkililer ve durumu bu hale getiren de göz göre göre sahaya konfeti vs. atıp, hakemlere küfreden taraftar gruplarının içindeki birkaç işgüzar.
Kayserispor süperligin en genç,en iyi ayağa pas yapan,takım disipliniyle oynayan takımı. Sıralamada yere bakar ve hafife alırsak geçen haftaki gibi 3 puanı teslim ederiz. Yok eğer Sivassporumuzun kendi bildiği oyununu onlara kabul ettirir ve onları oynatmazsak yeneriz. Burada iş taraftara düşüyor. İyi tezahürat,rakip takımı rahatsız eden ıslıklamadır rakibi oynatmayan. Kendi oyuncularımızı da maça 1 saat kaladan 91. dakikaya kadar durmadan desteklemekse kendi oyunumuzu kabul ettirmenin şartlarından biri. 12. adam olarak ben orada olacağım.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.02.2012, 19:33   #102
yasiremrah
Acemi Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 yasiremrah FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sen futboldan anlıyormusun veya futbolu rakiplerini takip ediyormusun.Emin ol ben senden iyi biliyorumdur Kayserisporu.İlk yarıdaki maçta Rıza hoca olanları kanal kanal röpörtajlarında anlattı.Bu da hala zannediyor ki Kayserispor iyi oynadı da kazandılar.

Takım otobüsle kayseriye giderken Ntv Sporda Sivasspor küme düşürüldü diye haber yapılırsa, takım o moralle 6 da yer 16 da...gs iki transfer haberiyle amrabatı darmaduman etti,elinizi ayağınızı kuruttu.

İlk dk da bjk ye bir tane attınız, adamlar 10 kişi kaldı maçı kazandınız.Senin karşında fenerbahçe varken de gördük.O zaman nerdeydi Kayserisporun.Bilip bilmeden takım tutmayın.
Sivasspor otobüsündemiydin ? bak o maçı iyi hatırla ilk yarı dengede gectiydi 2 1 bitmişti, 2. yarının basında sivas baskılı oynadı eneramo kacırdı, sonra kaleci hatasından frikik golü yedi sivas, düğüm orda çözüldü... yani ntvspor haberine bağlamana tebessüm ettim açıkçası..

ve ben besiktası eze eze yendik gibi bir iddaada bulunmadım, sonucta 15 maçlık seriyi bozduk öyle yada böyle, şunuda söylemem gerekir ; o macta şu ana kadar tüm maclarda oynamıs riveros ve zurab kart cezalısıydı, 94 dogumlu OKay(sivasa gol atan ), 90 dogumlu furkan özcal ile çıktık o maça, amrabat afrika kupasında,biseswar sakat... yerine 1990 dogumlu sefa, ve troisi oynadı.. yani sivastan, navratil,kadir,grosicki,erman ı oynatma ve besiktası yen helal olsun diyim sana

Sen rahat ol, hicbir kayserisporlu takımın oyunundan memnun değil, genç oyuncu kazanımları bizi memnun eden kısım. sivasspor taraftarı bulutların üstünde yürüyor şu anda, Hayırlısı
yasiremrah isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.02.2012, 19:37   #103
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

ilk 20 dakika baskılı ve tempolu oyun, alan daraltma yapıp onlara boş alan bırakmazsak ve uyduruk hatalar(!) ve inanılmaz şanssızlıklar olmazsa bu maçı 3-1 alırız diyorum...kayseri bjkyi yenerek morallendi ama aynı zamanda aşırı efor harcadı ve büyük maçlardan sonraki maçlarda bir konsantrasyon boşluğu özellikle kayseride çok var, bu da bizim lehimize olur diye düşünüyorum..
Alt 01.02.2012, 19:39   #104
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

gayserispor'lu futbolcuların ciğerleri sivas'ta futbol oynamaya yetmez,
Alt 01.02.2012, 20:25   #105
Ozan5858585858
Yiğido

Ozan5858585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 Ozan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
yasiremrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor otobüsündemiydin ? bak o maçı iyi hatırla ilk yarı dengede gectiydi 2 1 bitmişti, 2. yarının basında sivas baskılı oynadı eneramo kacırdı, sonra kaleci hatasından frikik golü yedi sivas, düğüm orda çözüldü... yani ntvspor haberine bağlamana tebessüm ettim açıkçası..

ve ben besiktası eze eze yendik gibi bir iddaada bulunmadım, sonucta 15 maçlık seriyi bozduk öyle yada böyle, şunuda söylemem gerekir ; o macta şu ana kadar tüm maclarda oynamıs riveros ve zurab kart cezalısıydı, 94 dogumlu OKay(sivasa gol atan ), 90 dogumlu furkan özcal ile çıktık o maça, amrabat afrika kupasında,biseswar sakat... yerine 1990 dogumlu sefa, ve troisi oynadı.. yani sivastan, navratil,kadir,grosicki,erman ı oynatma ve besiktası yen helal olsun diyim sana

Sen rahat ol, hicbir kayserisporlu takımın oyunundan memnun değil, genç oyuncu kazanımları bizi memnun eden kısım. sivasspor taraftarı bulutların üstünde yürüyor şu anda, Hayırlısı
Kardeşim senin buraya gelip Sivasspor taraftarı bulutların üzerinde yürüyor gibi alaycı ifadeler kullanmanı hiç tasvip etmedim doğrusu.. tabiki düşüncelerini söylemekte serbestsin ama bu kelimelerle düşüncelerini dile getirme şu anda biz sizin forumunuza üye olsak yöneticileriniz onaylamıyor.. ama sen buraya gelip rahatça konuşabiliyorsan haddini bilerek , seviyeli ve düzgün yorumlar yapmanı rica ediyorum..
AATIF CHAHECHOUHE #92# JOHN UTAKA #99#
[center]
Ozan5858585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.02.2012, 20:31   #106
Ozan5858585858
Yiğido

Ozan5858585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 Ozan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sivasın kadrosu kaliteli lafımız yok ama bence fazla abartmayın, kamil grosicki,eneramo,kadir bekmezci,cerny,erman kılıc hepsi kaliteli futbolcular...AMA 6 2 lik macta oynayan kişilerde bunlardı, pembe düşlere , bulutların üstünde gezmeye lüzum yok... sivas biraz daha üstün görünüyor şu anda, çok bariz bi fark yok 2 takım arasında, kayserispor son 2 maçtan 6 puanla cıktı yani karsınızda ankaragücü yok farktan bahsetmeyin
Bulutların Üstündemi yoksa Yere Sağlammı Basıyoruz Yarın Gösterecez Size Kardeşim !!! Siz Sahaya Çıkmayın Hükmen Verin Yoksa Rezil Olacaksınız !!!
AATIF CHAHECHOUHE #92# JOHN UTAKA #99#
[center]
Ozan5858585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.02.2012, 20:41   #107
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

Cebinde sarı kartı olan Prekarik topa smaç vurdu, hakem faulü çaldı ama çift sarıdan atamadı. Hayırlı işler.Hakem adam olup Pekarik'i atsa maçın rengi değişirdi.
Fernandes'e verilen kart, pozisyonun öncesini saymazsan doğru. Ama kart gördüğü pozisyonun öncesi ?Yapılan faulu es geçen bir hakem.Sezonun en kötü bjk karşı oynuyorsunuz gelmiş bana 90 lık bebelerinizin reklamını yapıyorsun.

Bizim maça gelince senin tebessüm ettiğin olayı Rıza Hoca bağıra bağıra söyledi.Haa Rıza ÇALIMBAY ismi bu tarz olayların arkasına sığınacak bir isim mi? Cevap kocaman bir HAYIR!!! O halde hoca tutup da bunu söylüyorsa biz kuşkusuz eminiz bu durumdan kaynaklandığına.Penaltı pozisyonuna kadar kayserispor bizim defans arasında elini kolunu sallaya sallaya gezdi durdu.Haa unutmuşsan eğer özeti izle amrabatın penaltıdan önce yaptıklarını.furkanın golünden önceki kademe hatasını amatör futbolcular yapmazdı.Hafızamı zorladım ama maçta eneramonun kaçırdığı kırılma noktası bir pozisyonunu hatırlayamadım.Ve ardından oynadığımız maçlar da gösteriyor ki aslında bu işin içinde bir durum vardı,Sivasspor bu kadar kötü olamazdı.

Neyse artık yarın ak kara meydana çıkacak...Hayırlısı ne ise o olsun.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.02.2012, 21:29   #108
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

İki takımın taraftarından da sağduyulu mesajlar görüyorum genellikle. Gerçekten iki camiaya yakışan da budur. Umarım centilmence ve güzel bir maç olacak. Komşuluk hukuku var Kayseri ile aramızda en nihayetinde. Her zaman söylerim birbirimizi en iyi biz anlarız diye. Karadenizlilerin yaptığı dayanışmayı aslında İç Anadolu'da bizim göstermemiz lazım. İnşallah ilerleyen yıllarda olur.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.02.2012, 21:33   #109
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

En az 3 gol 3 Puan insallah Sivassporumuzun
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.02.2012, 21:35   #110
yasiremrah
Acemi Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 yasiremrah FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Cebinde sarı kartı olan Prekarik topa smaç vurdu, hakem faulü çaldı ama çift sarıdan atamadı. Hayırlı işler.Hakem adam olup Pekarik'i atsa maçın rengi değişirdi.
Fernandes'e verilen kart, pozisyonun öncesini saymazsan doğru. Ama kart gördüğü pozisyonun öncesi ?Yapılan faulu es geçen bir hakem.Sezonun en kötü bjk karşı oynuyorsunuz gelmiş bana 90 lık bebelerinizin reklamını yapıyorsun.

Bizim maça gelince senin tebessüm ettiğin olayı Rıza Hoca bağıra bağıra söyledi.Haa Rıza ÇALIMBAY ismi bu tarz olayların arkasına sığınacak bir isim mi? Cevap kocaman bir HAYIR!!! O halde hoca tutup da bunu söylüyorsa biz kuşkusuz eminiz bu durumdan kaynaklandığına.Penaltı pozisyonuna kadar kayserispor bizim defans arasında elini kolunu sallaya sallaya gezdi durdu.Haa unutmuşsan eğer özeti izle amrabatın penaltıdan önce yaptıklarını.furkanın golünden önceki kademe hatasını amatör futbolcular yapmazdı.Hafızamı zorladım ama maçta eneramonun kaçırdığı kırılma noktası bir pozisyonunu hatırlayamadım.Ve ardından oynadığımız maçlar da gösteriyor ki aslında bu işin içinde bir durum vardı,Sivasspor bu kadar kötü olamazdı.

Neyse artık yarın ak kara meydana çıkacak...Hayırlısı ne ise o olsun.
sanırım 1. takımın beşiktaş 2. takımın sivasspor ? her yorumunda besiktas macına deginiyorsunda ben böyle algıladım ! rıza calımbayda 6 golden sonra şuurlu bi açıklama yapamazdı... Eneramonun pozisyonunu hatırlayamamışın ; korner sonrası top önünde kaldı bomboş pozisyonada topu yukarı vurdu...

herneyse, hayırlısı olsun diyelim başka birşey söylemek istemiyorum.
yasiremrah isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
kayserispor, sivasspor