Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Milli Takım Hakkında

Milli Takım Hakkında Milli Takım Hakkında Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Sergen Yalçın'dan Haftanın Yorumu!
Alt 17.10.2012, 19:20   #1
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart Sergen Yalçın'dan Haftanın Yorumu!

Sergen Yalçın'dan Haftanın Yorumu!

Sergen Yalçın: "Tunay'a bakıyorum adam kendi takımında ortalarda yok. Sercan'a bakıyorum adamların takımı eksi averajlarda. Mehmet Ekici'ye bakıyorum yarım saat bile oynamıyor Werder'de. Bu ülkenin değerleri varken.. işte atıyorum. Olcan gibi Hurşut gibi ERMAN gibi Antep'deki Muhammet gibi. Neden hala bu oyuncuları istiyoruz?
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sergen Yalçın'dan Haftanın Yorumu!
Alt 17.10.2012, 19:33   #2
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Sergen Yalçın'dan Haftanın Yorumu!

sergen abi dün maçı izlerken içimden geçenleri söylemiş valla helal olsun. tamam erman şimdi formsuz ama çağıran adam sene geçen çağırırdı. hem erman bu moralle bu sezona da bomba gibi girebilirdi. ya arkadaş bu üklede gs fb bjk dan başka takımdan oyuncu almak haram mı ? yasak mı? ayıp mı???
gidiyor bitmiş hamiti alıyor, maçta topa ayağı değmeyen tunayı alıyor, futbol fakiri mevlütü, ruh gibi dolaşan mehmet ekiciyi alıyor. yok mu 75 milyonluk türkiye de 11 tane adam gibi futbolcu ?? gidip almanyanın vasat oyuncularını alıp getiriyorsun. merak ediyorum almanya olmasa bizim takımlardan oyuncu alır mıydın diye ama yok gider istanbul takımlarının A2 sinden oyuncu alırdı bizim yıldızlarımızı yine almazdı bunlar... lanet olsun böyle anlayışa lanet..
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.10.2012, 19:37   #3
münihliyigido58
Tecrübeli Yiğido

münihliyigido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

378 Mesajına 771 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 münihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISI

aynen dediklerim! sagolsun dogrulardan kacmayan, düsündügünü konusan sergen'e. ermani takima cagirilmazsa bile en azindan tunay torun, sercan, mehmet ekici, aydin yilmaz gibi performansi düsük olan veya liglerinde oynamayan adamlari cagirmayin!
gurbetciysen gercekten iki maca ardardina cikman gerekli, ve sen milli takimi garantiledin. anadolu takiminda oynuyorsan ise dönen sike arasinda sampiyon olmaya calis, belki hazirlik macina cagrilip son 10 dakka oynatilirsin.
MENTALITE DEGISMELI
münihliyigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda münihliyigido58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.10.2012, 20:02   #4
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

abdullah avcı göreve geldiğinde bende herkes gibi umutlanmıştım anadolu çoçuğu anadolu takımlarına daha çok ilgigösterir oralardan daha çok oyuncu alır diye baktıkki aynı hamam aynı tas kim gelirse gelsin aynı oldu sonuçta ortada sergen doğruyu konuşmuş formunun zirvesindeki onuru çağırma volkanı çağır olcan gibi alper gibi muhammed gibi adamları yedek kadroya bile çağırma sonuç hüsran bundan sonrada daha iyisi olacağını sanmıyorum taaki bu ülkenin evlatlarını milli yapana kadar
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.10.2012, 20:14   #5
mzahidsahin
Acemi Yiğido

12 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 mzahidsahin FAZLA SÖZE GEREK YOKmzahidsahin FAZLA SÖZE GEREK YOK

valla bende maç bitene kadar olcan ı istedim keşke çağrılsaydı da oynasaydı.tunay sercan kim bunlar ya erman gibi kaleyi görünce affetmeyecek oyuncu lazım ama geçti.daha da nah gideriz dünya kupasına.
mzahidsahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mzahidsahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
haftanın, sergen, yalçından, yorumu