Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ligde Kalmak İstiyoruz
Alt 22.04.2016, 21:08   #31
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Ligde Kalmak İstiyoruz

Başta Hamza HAMZAOĞLU olmak üzere Bursaspor,Kayserispor'un Lig'de kalması için önüne yatmıştır.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Turan 59'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.04.2016, 21:10   #32
Turan 59
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 776 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Sivasspor'un küme düşmesine katkılarından dolayı,başta Sergen olmak üzere Okan ve Mesut'a en derin muhabbetlerimi iletiyorum.
Bu Konuda Turan 59'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.04.2016, 21:15   #33
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başta Hamza HAMZAOĞLU olmak üzere Bursaspor,Kayserispor'un Lig'de kalması için önüne yatmıştır.
Neye dayanarak neyi delil göstererek söylüyorsunuz bunu ..Bilginiz belgeniz ne yöndedir... ?
Alt 22.04.2016, 21:17   #34
Turan 59
Usta Yiğido

Sen ne demek istiyorsun,her şey ortada değil mi? Boş boş konuşuyorsun.Bi daha her tarafa laf yetiştirme.Rengini belli et.Sivasspor sitesinde yazıyorsun Bursaspor arması koymuşsun.
Alt 22.04.2016, 21:18   #35
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 517 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sezon başlarken eldeki Süper Lig için bariz sekilde yetersiz olan oyunculari (Adem, 2xIbo, Eneramo, ...) yollamayan, buda yetmez gibi felaket oyuncuları alan, bunlara rağmen hatasını anlamayıp, Kabze'yi forvet diye transfer eden yönetime tek sözüm,
"ELLERİNİZE SAĞLIK OLSUN" eseriniz ortada!
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.04.2016, 21:24   #36
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mesele mesut bakkal yada murat market meselesi değil,bir gerçek hikayeyle örnek veriyimde mesutbakkalın neden yanlış tercih olduğunu daha iyi anlasın herkes,adamın teki doğuştan beri gerekli gereksiz yerde gaz çıkartırmış,neticede yaşı gelmiş geçmiş,yine böyle ortamda gaz çıkartmış ,millet noluyo yaw derken,adam kusura bakmayın yaa yaşlılık işte diye kendini savunmuş,onu tanıyan biride demişki bırak yaw benseni 50 yıldır tanıyorum,50 yıl öncede böyleydin,şimdide böylesin kime ne yutturuyon demiş,biz mesut hocanın kendi takımını kurduğu zamanıda biliyoruz,koca sezonda 3 galibiyet aldı takımı düşme hattında bıraktı gitti,tekrar böyle zor zamanda getirlmesi hataydı,yaptığı enbüyük iş mehdiyi oynatması oldu,dediğim gibi düşeriz yada kalırız ancak teksuçlu mesut bakkal olmayacak ,koca sezonu mesut hocanın sırtına yüklemek doğru olmaz,r.carlosun,sergenin,okan ın yapamadığını mesut hoca niye yapmadı demek olmaz,hepimiz ligde kalmayı arzuluyoruz,hermaçtan sonra suçlu arayayacak değiliz ,ancaaaakkkk eğer sivasspor için kritik bir maçta ,fiziği ve kondisyonu ancak 30 dak oynayabilecek hasan kabzeyi 100 dak sahada tutup rakip stoperleri yerinde çakılı oynatan texserayı 1devre bile oynatmıyorsa,adem gibi artık emekli olacak adamı oynatıp etsaz huseni oynatmıyorsa,takımın gaz pedalı arızalıyken ,hoca fren pedalı takıyorsa ,bursa maçında gereksiz şekilde korcan tercihi 3 puana malolduysa pardon yaniii mesut hocayı değilde,morinhoyumu eleştireceğiz?uzun lafın kısası ligde kalacaksak başakşehiri yenmek şart ,hadi bakalım göreceğiz yarın
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.04.2016, 21:31   #37
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen ne demek istiyorsun,her şey ortada değil mi? Boş boş konuşuyorsun.Bi daha her tarafa laf yetiştirme.Rengini belli et.Sivasspor sitesinde yazıyorsun Bursaspor arması koymuşsun.
Anlayamadım söylediklerinizi...Bursaspor logosu vardı zamanı geldiği için onu kaldırıp sevgili kızımla olan fotomu koydum...Son 2 aydırda böyle ...Renk körümüsünüz yoksa sizin monitörünüze hala Bursaspor logosumu yansıyor...;
Şimdi...Sizin üslubunuzla konuşmayı elbette istemiyorum...Ben burada laf yetiştirmiyorum sadece yorum yapıyorum...Sorduğum soruda sizi sinirlendir şeyin ne olduğunu anlayamadım açıklayınız ..Çok basit bir soru sordum ...Benim size bu konuda vereceğim cevap bu değil ..Konu ile alakalı delilinizi ''üslubunuzla'' birlikte veriniz ki o zamancevap vereceğim size.... Unutmadan benim rengim belli aslnda...Bunu sizde biliyorsunuz...''Hatta bana bir kaç evvel Siz Bursasporlu değilmiydiniz çok mantıklı yorumlar yapıyorsunuz demiştiniz...Hatırlatmak istedim ...Şimdi konu ile alakalı cevabınızı bekliyorum
Alt 22.04.2016, 21:31   #38
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Kayserispor'un bugün kazandigina sasira da ben sasiriyorum.
Morelli Kayseri'nin Bursa'dan en kötü ihtimal 1 puan alacagini biliyordum.
Kaldi ki Kayseri bu sezon Bursa'da da yendi.

Öküz altinda buzagi arama yerine, kendi "öküzüne" bakacaksin.
Evinde Eskisehir'e yenil, deplesmanda Mersin'e yenil sonra niye Bursa deplesmanda yenemedi de... oh ne güzel.
Alt 22.04.2016, 21:40   #39
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kayserispor'un bugün kazandigina sasira da ben sasiriyorum.
Morelli Kayseri'nin Bursa'dan en kötü ihtimal 1 puan alacagini biliyordum.
Kaldi ki Kayseri bu sezon Bursa'da da yendi.

Öküz altinda buzagi arama yerine, kendi "öküzüne" bakacaksin.
Evinde Eskisehir'e yenil, deplesmanda Mersin'e yenil sonra niye Bursa deplesmanda yenemedi de... oh ne güzel.
Kaldıki sevgili dostum Bursayla kayseri birbirine düşmandır...Armaızdaki muhabbeti bir bilseniz Bursa Kayseri düşsün diye emin olunuz elinden geleni ardına koymaz...Önceki yıllara bakınız şekerspordan 6 tane yemiştir Bursa Bursada.... Sırf Kayseri düşsün diye...devamındada düşmüştür...Hakikatten bu konuda öküzün altında buzağı aranmamalı neyin ne olduğunu en azından ben taraf olarak biliyorum ...tebrikler..
Alt 22.04.2016, 21:41   #40
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 815 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sen bu kafayla b.......k kalırsın mesut m......I. bize seni izlettirenlere, sana mahkum edenlere de lanet okuyorum. El birliğiyle düşündünüz ya takımı si........ti.........In gidin şimdi.
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
kalmak, ligde, İstiyoruz