Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Eski Maç Yorumları

Eski Maç Yorumları Gecmiste Oynadigimiz Maclarin Yorumlarini Merak Edenlere..

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 07.11.2004, 14:41   #1
eker
Acemi Yiğido

eker - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 eker ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Hiç hesapta olmayan Mardin yenilgisi bu maçı çok önemli bir hale getirdi. Mersin süper lig yolundaki rakiplerimizden bir tanesi. Onun için bu maçı kesin almalıyız diyorum. Bu sefer skor tahmini yapmıyorum.
eker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2004, 16:26   #2
fLaSh
Yeni Yiğido

fLaSh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fLaSh isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bende hic bir tahminde bulunmayacagim.Ama Eqer Gecen Macki Gibi Olursa Yenmek soz konusu bile olamaz.
fLaSh isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2004, 16:32   #3
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.514 Mesajına 3.999 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sivassporun bu macta ya berabere yada yenecegine inaniyorum.
Kuvvetli bir rakip oldugunda daha basarili bir mac seyredecegimize inaniyorum. :wink:
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2004, 20:39   #4
KoraySancar
Yiğido

KoraySancar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 KoraySancar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

3 haftada sadece 2 puan alabildik ama hala lideriz.Süper lig için yeter dediğimiz maç başına 2 puan ortalamanın da hala 2 puan üzerindeyiz.Yani umutsuz olacak birşey yok,17-18 puanlı takımlar "kesin şampiyonuz" naraları atarken bizim kendimizi şampiyonluğun en büyük favorisi görmemiz doğaldır.Fakat,puan kayıplarından ziyade son haftalarda(özellikle Mardin maçında)oynadığımız futbol pek iç açıcı değildi.Ben hala iddia ediyorum Sivasspor bir patlama yapacak,Mardin maçında ters patladık,inşaallah Mersin maçında gerçek patlamamızı yaparız da otoriteleri yine şaşkına çeviririz.Bu şaşkın otoriteler benim çok hoşuma gidiyor. :lol:
KoraySancar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.11.2004, 23:17   #5
hakangulac
Acemi Yiğido

hakangulac - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hakangulac isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ben de Koraysancar hemsomuz gıbı dusunmekteyım Sİvasımız kesın bı patlama yapacak bu sadece 2.ligde veya 1.ligde gecerli olan bir durum deil dunyada gecerli olan bir durum maglubıyetsız 9 10 mac gıden takımlar (rekor ıstısnalar harıc) 9.veya 10. macta rehavetın artı yenılmezlıgın verdıgı stresle o macı kesınlıkle kaybederler işte bu hafta İtalya lıgınde Reggıana deplasmanına gıden Juventus cok zayıf rakıbı karsısında 2-1 aynen GS de Dıyarbakır deplasmanda 2-0 kaybetti ancak bundan sonra eger hakkaten kalıtelı bır takımsa bu takım onundekı macı farklı alırlar...

Ben de kalıtelı bir takımımız olduguna ozellıkle defansımızın mukemmel olduguna ınanan bır YIGIDO olarak Mersın macnda 3-4 gol atıp en fazla 1 gol yıyerek macı farklı kazanacagımızı dusunuyorum...
Alt 08.11.2004, 08:11   #6
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1277 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Arkadaşlar Sivassporun mardinde kaybetmesi aslında bir yöndende iyi oldu. Takımın üzerinde olan stres kalktı bence.Sivasspor bundan sonra daha rahat oynayacak ve daha rahat kazanacak hiç şüpheniz olmasın.Biz mardindede iyi oynadık ilk yarı.Hakem golümüzü yedi.Bunların tabiki arkasına sıgınmamak gerekir. Bu arada dostumuzu düşmanımızıda görmüs olduk.Elazığlılar nedense çok seviniyorlar.Bu hafta ben mersin maçına skor tahmini yapmıyorum ama Sivasın rahat bir şekilde yiğidoların destegiyle kazanacagını düsünüyorum. Takımı bayramın 1.günü diye yalnız bırakmamak lazım....HERZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK SİVAS......
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.11.2004, 15:21   #7
wrongway
Acemi Yiğido

wrongway - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 wrongway isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ben bu maç hakkında yorum yapmak istemıyorum ama son 3 maça bakılırsa baya bı kotu top oynamaya başladıgımız gozler onunde egerkı bu maçta oynadıgımız bu fotbolu surdurursek sanırım kendı sahamızda ılk maglubıyetımızı tatmış olacaz(tabı kayserı maçını saymazsak) tum sıvaslılara selam temennım maçı almamız...
wrongway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.11.2004, 20:37   #8
eker
Acemi Yiğido

eker - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 eker ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

wrongway kardeşim yanlış yoldasın :lol: :P Biz bi kere elazığ maçında kötü top oynamadık. sadece forvet hattımız biraz becerikli olsa ilk yarı 3-4 olurdu bu maç. evet mardin maçı kötü oynadık ama onda da hem nağmalup olmanın hem de son iki maçta kaybedilen 4 puanın stresi vardı. İnşallah bu maçı taraftarın desteği ile A L A C A Ğ I Z ! ! !
eker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.11.2004, 21:33   #9
skywriter
Tecrübeli Yiğido

9 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 skywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOK

Wrongway arkadasima katiliyorum. Eger Mardin karsilasmasinin ikinci yarisindaki gibi futbol oynarsak yenilmemiz icten bile degil. Mersin gercekten guclu bir takim ve bu gucunu bu hafta T.Telekom'u rahat bir sekilde yenerek gosterdi. Sivasspor yenilginin verdigi hirsla saldirmaya calisir ve defansinda ve kalesinde Mardin macindaki gibi aciklar verirse Mersin'i yenebilecegini sanmiyorum. Insallah Ismail Kartal gerekli onlemleri alir ve oyuncularina sakin ve mantikli bir futbol oynatir.
skywriter isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.11.2004, 03:23   #10
BROTHERS58
Tecrübeli Yiğido

BROTHERS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 BROTHERS58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

TÜM SİVASLILARIN VE MÜSLÜMAN ALEMİNİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN.SİVASPORUMUZ STRESİ KALDIRAMADI FUTBOLCULARIMIZ KAFA OLARAK YORGUNDULAR FUTBOL SADECE FİZİKİ GÜÇ DEGİL,BİR OKADARDA KONSANTRE İSTER.UMARIZ MERSİNDE BÜTÜN BU ELEŞTİRİLERİMİZ İŞE YARAR VE BİZE GURUR YAŞATAN YÖNETİM, HOCA VE FUTBOLCULARIMIZ TEKRAR HUZURA KAVUŞUR.AMA ŞUDA VARKİ FUTBOLCULARIMIZ BİRAZ DAHA VERİLEN DEGERİ GÖRSÜN.TÜM DÜNYADA ONLARI TAKİP EDEN MLYONLARCA YİĞİT SİVASLI VAR,ONLARI ÜZMESİNLER. :!:
BROTHERS58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır