Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...
Alt 29.10.2014, 06:40   #31
atabey58
Acemi Yiğido

47 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 552 atabey58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...

bu konuyu kim açmış ise onun en kalbi duygularla kınıyorum. carlos gibi bir dünya markası sivas a gelmiş onu istemiyor. ben aslında carlos u anlamıyorum sen sivasta kariyerini mahvediyorsun sen Türkiye de istesen bütün takımlarda görev alırsın ne geregi var şu cimri kendi cebini düşünen yönetimin yanında görev yapıyorsun istediğin futbolcular alınmıyor nerde çapma ,carık, sakat beleş oyuncu varsa sana alıyorlar hem seni üzüyorlar hemde biz taraftarı elimdeki kombinemi ve paso kartımı da yakacağım bu cimri yönetim yüzünden gidecekse asıl bu yönetim gitmeli en sonunda benide bıktırdılar................... ...
atabey58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda atabey58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.10.2014, 07:13   #32
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Carlos, eline bir transfer bütçesi verilmediğinde istifa etmeliydi. İbrahimi, Batuhanı aldıkları zaman ben bu işte yokum demeliydi. Sergen aynısını G.antepe söyledi.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2014, 09:46   #33
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Konuya destek vermem ve veremem. Carlos naapsin guzel gardasim ?
Carlos kendisi sahaya girip de oynayamaz artik yasi gecti yoksa kesin oynardi.
Baska hoca gelince bu oyuncular degisecek mi ? Hayir degismez.
Onun icin devam diyorum ve devre arasina kadar duzelmesi lazim bu takimin.
Haa devre arasina kadar degisiklik yoksa ve Allah korusun haalaaa dusme potasinda olursak ozaman bakariz.
Carlosun su anda yapacagi sey bizim oyunculari biraz uyarmak ve daha cok sut ve gol atmaya calistirmak.
Ayrica defansimiz cok basit ve sacma sapan gol yiyor bunu onlemek lazim.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2014, 12:11   #34
umitfidan
Yiğido

90 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 425 umitfidan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasın maçını seyrettiğinde zevk alıyor musun ? Ben oldukça zevk alıyorum. baskılı oyun, seri paslar ve çalımlar bir müsabakada görsel olarak olması gereken her şeyi yapıyor takımımız. Futbolu zevk almak için izlersen Sivas eleştireceğin en son takım bence. Hocayı yada takımı eleştireceğinize neden o maçta 2-3bin taraftar vardı onu eleştirin ! Sağolsun gelenlerde sadece küfür ettiği için takıma yararından çok zararı oluyor. Sivas ligde kalır gönlünüzü ferah tutun izleyip zevk almaya bakın.
umitfidan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2014, 13:45   #35
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
umitfidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasın maçını seyrettiğinde zevk alıyor musun ? Ben oldukça zevk alıyorum. baskılı oyun, seri paslar ve çalımlar bir müsabakada görsel olarak olması gereken her şeyi yapıyor takımımız. Futbolu zevk almak için izlersen Sivas eleştireceğin en son takım bence. Hocayı yada takımı eleştireceğinize neden o maçta 2-3bin taraftar vardı onu eleştirin ! Sağolsun gelenlerde sadece küfür ettiği için takıma yararından çok zararı oluyor. Sivas ligde kalır gönlünüzü ferah tutun izleyip zevk almaya bakın.
Bende senin gibi düsünüyorum yigido ligde en iyi paslari yapan takimlardan biriyiz.
Ama eksik olan son vuruslar ve akil almaz hatalar.
Yani aatif burhanin son dönemdeki etkisiz oyunu zevk vermiyor bizlere.
Takim icin oynamiyorlar kac haftadir hep kendilerine oynuyorlar mesela Aatif müsait pozisyonda burhana pas verse gol olacak ama iste bunu yapmiyorlar.

Ne zaman bu oyuncular takim icin oynarsa eski Sivassporu yeniden izleriz.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2014, 13:55   #36
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Carlos, eline bir transfer bütçesi verilmediğinde istifa etmeliydi. İbrahimi, Batuhanı aldıkları zaman ben bu işte yokum demeliydi. Sergen aynısını G.antepe söyledi.
Ben de bu hareketi bekledim. Yönetimin güzellikle bir şey anladığı yok böyle şeyler olması lazım ki jeton düşsün.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2014, 14:12   #37
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Bence başka açıdan düşünmek gerekiyor.

Ligde en iyi istatistiklere sahip takımız bunun sebebi Carlosun oynatmak istediği sistemdir. Hoca adaylarına bakmak yerine hocaya neden destek verilmedi yönetimce bunun sorgulanması daha doğru olmalıydı. Bunun örneğini bu sene Trabzonda yaşadık. Adam bunları bunları almazsanız giderim, ne haliniz varsa görün dedi. Bizim hocamız ise tam tersi kaderine razı oldu ve istedikleri alınmayınca şapkadan tavşan çıkarmak istedi. Maalesef buda şimdilik gerçekleşmedi. Lakin ben yine bizim takımın bir yerde patlama yapacağını düşünüyorum.

Bu başlık belki çok taraftarımız tarafından uygunsuz görünebilir lakin hoca sorgulanmalı yerine yönetimin nerde yanlış yaptığı bu başlık altında sorgulanabilir. Bu sorgu tamamen kendi bünyemizde doğruları tartışmak amaçlı olmalı, kimseye hakaret yada ağız bozukluğu yapmadan içimizde hallederk yapmalıyız. Kanımca ve tüm taraftar arkadaşlarımızın da ortak söylemleri şu ki; Aldığımız bütün oyuncular şu ana kadar takıma hiç bir katkı sağlamadı. Biz her sene kral olur diyerek aldığımız oyunculardan bir, bilemedin iki tane fos oyuncular aldık. ama bu sene aldığımız oyuncuların hiç birisinden bir ışık göremedik. Peki bu oyunculara verilen bedeller yerine adam akıllı 2-3 futbolcu monte edilemezmiydi. Özellikle yabancı bir orta saha ve yırtıcı bir forvet alınamazmıydı. Özetle bu iki bölge üzerinde taraftarımız durdu. Tabii bunun yanında kalecimizin maçlar başladığı zaman sonunda performans olarak kötü olması ise, birde kaleci üzerinde istek yoğunluğu vardı. Üç aşağı beş yukarı bu halledildi. Ayırca şöyle oynadığımız maçlar ve kaybettiğimiz puanlarıda göz önünde bulundurursak sadece puan değil büyük bir maddi kaybada uğramış olduk. Eminimki bu kayıp çok rahat bir oyuncu bonservisi kadardır. Bu sadece 5-6 haftalık periyotta oluşan tablo. Hem oyuncu almıyorsunuz, hem maddi kayıp yaşıyorsunuz hemde başarısızsınız. Bundan sonra ise Roberto Carlos hocanın oyuncu değişikliklerini eleştiriyorsunuz. Takım bünyesini ondan daha iyi bilen olamaz. Demekki eldeki veriler bunu kaldıracak durumda değil ve değişiklik yapacak verileri çok az. Burdan bir kaçış yolu bulabiliyorsunuz. Ama sadece R.C hocamı, gol haricinde tüm istatistikleri yapan bu oyuncuların kabahati yokmu. İşte bu başlıkta bunlarıda sorgulayabiliriz.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2014, 15:19   #38
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

kesinlikle yanlış bir düşünce carlos hoca ayrılması gereken son kişidir transfer döneminde 3 tane adam gibi futbolcu almayan yönetim batuhandan meded umdu atıfın arkasın oynaycak orta saha aydını yerine en az onun stilinde kanata ve eneramo dan bir gömlek usttun forvet alamazmıydı tek dogru karar ertugrul oldu gerisi hikaye serdar özkanda gelmediği iyi oldu oda hüsran olurdu bize yinede bursadan baslayarak çıkışa gecer ara transfer doneminde gerekli transferler yapılır inş carlos hoca sivasda hedef ilk 3 koydu bunun için gec değil yeterki birlik beraberlik takım ruhu olsun konuda kapansin.
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.10.2014, 15:20   #39
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bırak la bu işleri Sebastian misin nesin kapatın bu konuyu yonetim
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Dark Force'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.10.2014, 15:24   #40
can sivas
Acemi Yiğido

can sivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 can sivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ne kadar saçma ve gereksiz bir konu....

Carlos gibi bi hica bulmuşsunuz halada konuşuyorsunuz

Sayfamızın kalitesi bu kadarmı..

Desteğe en çok ihtiyaçları olduğu zamanda böyle konuları konusmak

Yiğidoluğun neresinde yazıyor......
can sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda can sivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
adayları, carlos, hoca, istifa, muamması, potansiyel, yeni