Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hata Yaptık !
Alt 19.03.2014, 11:37   #41
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hata Yaptık !

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivasspor-Trabzonspor karşılaşması sonrası kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz hata yaptıklarını söyledi.

Devre arasında yapılan transferlerin, giden futbolcuların yerini dolduramadığını belirten Otyakmaz, "Hata yaptığımızı kabul ediyoruz. Devamında alınan kart cezaları, sakatlıklar bizleri zor durumda bıraksa da bu arkadaşlarımızın kadroya dahil olmaları halinde eski Sivasspora yeniden kavuşuruz" dedi.

Vizyon58 Spor müdürü Nail Sertakan'a özel röportaj veren Otyakmaz, farklı mağlubiyet alınan Sivasspor-Trabzonspor karşılaşmasında 4 Eylül Stadyumunu dolduran taraftarlara teşekkür ederek, "Bizleri yanlız bırakmayan tüm taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Yapılan destek tezahüratlarından dolayı mutluyuz" dedi.

Sivasspor.Com

Malesef Baskanim yine olmadi bu beni yedirmez artik.....

BEN HALA DOGRU DÜZGÜN ACIKLAMA BEKLIYORUM!!!!

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.03.2014, 14:12   #42
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın başkan ,öncelikle kur artışından dolayı kulübün bütçesinde zarara yolaçmanız,takım avrupa yolunda en şanslı durumdayken ,takımın gücünü eksiltmeniz,ara transfer dönemde hiçdeğilse kaliteli bir forvet alamayışınız ,sivassporun avrupa hedefinden uzaklaşmasına ,r.carlosun hocalık deneyiminin burnundan gelmesine,takımın 4 haftada gol manyağı olmasına,taraftarın herhafta eli yüreğinde kaç gol yiyeceğiz diye strsli maç izlemesine, 2 paralık hamsi kafalıların sizinle dalga geçmesine ,velhasıl cümle aleme rezil kepaze olmamıza sebep olmuştur,ligde kalmamız büyük ihtimalle kesingibiyken 700 bin € luk borca girmeye değerdi ,peki tüm bu olumsuzluklar üzüntüler içiin bukadar borca girmemeye değdimi?sizin yaptığınız bu hatalar bir takım dolu dizgin giderken yönetimi tarafından nasıl yolu kesilir diye TEZ konusu olur,maçlarımızda yapılan hakem hataları,hakemler bir takımın elindeki maçı gaspedip rakipe nasıl verir birtakımın önü nasıl kesilir konulu TEZ olur,bu şehrin insanlarının yaptıkları, şehrine ve takımına nasıl ihanet içinde olunur konulu TEZ konusu olur,inşallah öyle yada böyle ligi iyi yerde bitirip avrupaya gideriz ,gelecek sezonda daha donanımlı şekilde elini cebine atacak, futboldan ,futbolcudan anlayan yeni yöneticilerle ,yola devam etmenizi kur zararı olmaması için gerekli önlemleri almanızı yürekten istiyorum, bukadar transfer yapılmamasını kurdan edilen 4 5 milyon € zarara bağlıyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.03.2014, 20:07   #43
okan3336
Acemi Yiğido

27 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 466 okan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekannt

hata mı sağır sultan bile duydu transfer olması gerektiğini küçük çoğuga bile sorsan en az 3 tane iyi transfer lazım derdi burada ben yorumları okuyorum bütün sivassporlular hangi mevkiye ne gerekli olduğunu yazmadı mı ? o zaman demezler mi siz taraftara hiç kulak vermiyormusunuz ? eğer bunun sonunu kestiremiyeceksen neden hala takımın başındasın demezler mi ? mesele yenmek yenilmek değilde hamsi kafalılardan 4 tane yemek çok zoruma gitti herhalde yönetiminde zoruna gitmiki hata yaptık demişler
okan3336 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda okan3336'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.03.2014, 20:51   #44
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 448 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gunaydın hele uyandınız sımdımı hata yaptıgınızı anladınız bu sıteden ara transferde ıkı uc tane duzgn transfer dıye bagıanları hıc duymadınız sımdı hata yaptık dıyorsunuz ptt lıgıne dogru yol alırken yolunuz acık olsun gectı borun pazarı bu saatten sonra hatanızı anlamanız ne ıse yarar bekleyıp gorecegız ben bu yık kumede kalırsak cok buyuk ıs basarmıs oluruz dıye dusunuyorum takım nerede olursa olsun borcumuz yok ya gerısı teferruattır saglık olsun
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.03.2014, 20:56   #45
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Estafurullah o bizim hatamız... Ne suç varsa bizde olur mu öyle şey; siz yeter ki kızmayınız ....Bu 3. transfer hatası .....ÇEKİRGE misali olmayaydı ....tövbeler olsun yarabbiiiimm....
Alt 19.03.2014, 22:14   #46
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başkan da dillendirmiş oldu ve kabul etti yönetimimiz..ne yazıkki üstünden nerdeyse 2 ay geçti ve telefası olmayan puanlar kaybedildi..keşke o zaman lar bir babayiğit çıkıp yok arkadaşlar transfer yapacak para yok borçlanmak istemiyoruz elimizdekinin kıymetini bilecez deseydi , yönetime karşı kimse çıkıp birşey demezdi bir canınız sağolsun Gardaş La derdi ... bu konuyu keşke 2 ay önce kapatsaydık ta şimdi küme düşecek takımların maçını takip etmeseydik..
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etlidöktürek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.03.2014, 09:29   #47
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

her sezon sonunda aynı şeyi sölüyosun sayın başkan ama bi sonraki sezon yine aynı hataları yapıyosun.demekki bu itirafında samimi değilsin.samimi olsan bu lafı her sezon sonunda yada transfer sezonu sonunda sölemezsin.umarım artı bu lafları duymayız cünki en az 5 kez duydum ben bu lafı hata yaptık bi daha aynı hataları yapmayacaz dedinz ama hep yaptınız.artık sizden son kez duymak istiyorum bunları birazda taraftarın lafını dikkate alsanız bu lafları kullanmazsınız çünki taraftar sizin yönetimdekilerin çoğundan daha iyi biliyo futbolu kim takıma faydalı olur kim olmaz taraftara bi bakın biraz dikkate alın lütfen taraftarın önerilerini ve eleştirirlerini
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2014, 17:02   #48
58MySouL
Yiğido

58MySouL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt

AYDIN gibi ruhsuzlar ve sahada gezen topcular oldugu sürece 5 veya 6 fark yememiz normal...... önündeki topa koşmuyor.
58MySouL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2014, 21:29   #49
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Hata yaptık demiş Başkan.Halbuki 2 hafta önce niye homurdanıyorsunuz 2 şanssız yenilgi aldık demişti.Teknik kadroyu değiştirmeyeceğiz demiş.Neden.Boncuk mu bulmuşlar bir yerlerinde.Takımı çok mu iyi antrene ediyorlarmış.Takımın kondüsyonu üst düzeydemiymiş.Disiplinliler miymiş.En fazla izin kullanan takım kim ligde Allahınızı severseniz.Taktik değisikleri mi mükemmelmiş(Oyuncu bile değiştirmiyorlar maçta).Takıma yeni bir genç mi yetiştirmişler.Tam tersi gençleri bile emekliler takımına çevirmişler.Atıf bile bas bas bağırıyor 'Ben forvet değilim arkadaş' diye.Nerdeyse 15 maçtır forvet oynuyor bu adam.Transfer yapmadık diye hiç üzülme başkan.Carlosa danışıp yapacaktın.Bir Aldoniye daha tahamül edemezdik zaten.Netice itibariyle gerçekleri yavaş da olsa görüyorsun.Takım umarım iyi sonuçlar alır.Ama alsa da almasa da seneye Carlos kalırsa bu takım bu seneyi atlatsa bile seneye küme düşer.Lütfen uyanın
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bizim, hata, kadronun, suÇu, teknik, yaptık