Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 17.01.2016, 21:05   #91
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Hasan Kabze umutsuz bir vaka onun yerine baska bir alternatif bulunmali ve transfer sezonu bitmeden bu is gerceklesmelidir.Aksi taktirde bu ligde tutunamayiz.Bu ligde kalmak istiyorsan puan tabelasinin üstündeki 4 takimdan puan alman gerekiyor.Aatif dün becerikli olsaydi macin gidisati bambaska olurdu.Ayrica I.Akin´i sahada tutan bir zihniyetle maci ister istemez kaybetmis olduk.Sivasspor´da ise yaramayan o kadar cok futbolcu varki.Deli danalar gibi kosan bir Aatif toplara o derece hafif vuruyorsa mac kazanamazsiniz.O pozisyonlar Galatasaray yakalasaydi hepsi goldü.Biz Galatasaray´ dan cok daha net gol pozisyonlari yakaladik.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2016, 21:20   #92
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 829 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

arkadaşlar maçtan önce yazmıştım. eğer okan buruk takımı iyi hazırlarsa iyi kurgularsa biz galatasarayı yeneriz demiştim. hakem hatası fazla yoktu penaltının biri yanlıştı ama başka bir penaltıyıda es geçti zaten. hatayı okan buruk yaptı. zaten galatasaraydan sonra teknik direktör olan futbolculara bakınız. eski takımlarına puan kazandırmak için çalıştırdıkları takımlara hep ihanet etmişlerdir. şimdiye kadar onbeş dakika oynattığın ibrahim akını ne akılla 90 dakika oynattın. hasan kabzeyi nasıl ettinde ilk onbirde oyuna sürdün. senin oturmuş takımın vardı ve buna takviyeleri yavaş yavaş yapman gerekirken sırf galatasaray kazansın diye yanlış oyuncu yanlış taktiik ve sonuş o kötü galatasaray maçı kazanıyor. yazıklar olsun. hiç bir kimseye hakeme falan kabahat falan bulmayın ihanet içerden hocadan.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.01.2016, 21:52   #93
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Açıkcası söylenecek o kadar çok şey var ki...Okan Hoca bu maçı kazanamaya kazanamam ama en azından cesur futbol oynayarak herkese mesaj vermek istiyorum düşüncesi ile bu maçın onbirini yapmış..Atıf-Beykan-Hasan Kabze -İ.Akın ı ilk onbirde oynatarak bence diğer maçlar içinde bazı mesajlar verdi..Diyor ki;2.yarı puan aslanın ağzında ben defans yaparak bu maçlardan istediğim puanları alamam ama aynı R.Carlos un yaptığı gibi ofansif oynayarak ve fazla ofansif oyuncu oynatarak maç kazanabilirim...Bu onun düşüncesi...Futbolun gerçekleri bu mudur onu da tartışmak lazım...Bilhassa içerde oynayacağımız maçlarda Tenase-Atıf-Beykan-Teixseira gibi 4 ofansifle oynarsak hiç şaşırmayacağım..Ben sivassporun bundan sonraki maçlarının oldukça gollü geçeceğini düşünüyorum..Umarım her maçta en fazla golü sivasspor atar...Takımı tek tek değerlendirmeyeceğim;çünkü önceki sayfalarda bu iş bol bol yapılmış;bir çoğuna da katılıyorum..Benim tek tesellim İ.Akın ın uzun yılar sonra yaptığı asist...İ.Akın eğer diğer maçların 2. yarılarında oynatılırsa ben oynatılcağına inanmaya başladım inşallah bu tür asistler yapar..Yapamazsa bir daha da kadroya giremez..Çünkü mevkisinde çok sayıda oyuncu var...Benim en büyük korkum uyum sorunu..İnşallah diğer oyuncularda bu sorunu kısa sürede aşar ve sivasspora goller,puanlar kazandırır.....Gerçek olan bir şey var;o da malesef işimizin çok zr olduğu;sivassporun sadece galibiyetlere değil,şansa da ihtiyacı var..İnşallah Tenase geçen yıl Steau Bükreş'te videolarda izlediğimiz gibi oynayarak takıma büyük katkı yapar..Çünkü sivassporun açıkcası bu tür extra katkı yapacak,asistler yapıp ,goller atacak oyunculara ihtiyacı var...Açıkcası sivassporun defansta oynayan oyuncuların atacağı gole,yapacağı asiste,uzaktan atacağı şuta ,kornerde takıma yapacağı katkıya bile çok çok ihtiyacı var...Lig uzun bir maraton ama bu ligde koşmayan,mücedele etmeyen,tekmeye kafa sokmayan;taraftarı ile bütünleşip maç kazanamayan takımlar malesef yer alamıyor..Bunun çok fazla örneği var...Unutmamalı ki Sivasspor Bitti Demeden Hiçbir Şey Bitmez!
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2016, 22:06   #94
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bence okan hoca düşme potasında olan bir takım kadrosu ve kurgusuyla maça çıkmadı.biz bu maçı kazanamazsak bile 1 puanı çok rahat alırdık.çağatay burhan değişikliği şaka gibiydi.ibrahim akın ile hasan kabze şakanında ötesindeydi.yeni gelen defans oyuncusunu uyum sürecini atlatmadan böylesine zor bir deplasmada ilk 11 de sahaya çıkarması komedi gibiydi.hakemi hiç söylemeye gerek yok görevini iyi yaptı.sonuçta olan taraftara oldu.yine bize hüsran parçasını söylemeye devam.......
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2016, 22:14   #95
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.01.2016, 22:36   #96
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.01.2016, 22:54   #97
omer58
Yiğido

omer58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 omer58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Çocukken maçımızı kızlar izlemeye geldiğinde takım için oynamayı mücadeleyi bırakıp artislik hareket yapma bireysel futbol oynamaya başlardık takımımız yenmiş yenmemiş çokta tınnn kendimize oynardık bizdeki beykanda aynen öyle bu fizik yapısıyla ptt de bile tutunamaz top ayağına gelince bişeyler yapmaya çalışıyor ,ama kendine!!

ibrahim akın abartmıyorum şuanki fizik gücüyle 2 ligde bile tutunamaz ama onu bu takımda tutan etkeni merak ediyorum okan hoca antepte iken devre arasında göndermişti akını şimdi niye tutar kadroda anlamıyorum

Akhisarda kadroya girerecek potansiyel bulamayıp gönderdikleri kabzede bizimkiler ne gördüde aldı anlamıyorum
Fiziksel olarak bu kadar bitik silik oyuncuların 3 ünü birden oyuna süren okan hocaya ne yapmaya çalışıyorsun

Sosyal medyada sivasspor veteran takımı diye dalga geçiyorlar çok zoruma gidiyor takımın şuan ki hali beni kahrediyor
omer58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2016, 23:38   #98
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

sayın Yönetim,

imdat düdüğü sürekli çalıyor Sivassporumuz için, önlem alın, önlem alın diye,
Öyle bir zamandayız ki transfer dönemi de geçti yapılacak bir şey yok da diyemeyiz henüz transfer dönemi geçmeden doğru dürüst nokta transfer yapın lütfen çok iyi bir yabancı forvet alın ....vakit varken.. vakit varken sivas'ın bu şansını da heba etmeyin..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.01.2016, 00:08   #99
kagansenbas
Acemi Yiğido

41 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 334 kagansenbas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takımın en iyisi setkus oldu.. O olmasa gs 5-6 yapardı. Defansın açığını kapattı.

YENİLERDEN;

Ömer: Süper lig de ilk maçı ve uyum sorunu yaşadı. Şanssız yönü Sinan gibi hızlı ve kıvrak bir forvete karşı oynamasıydı. John boye ile iyi uyum sağlar ve daha iyi olur. Hele ki topu ileri taşıması diğer beklerle eşdeğer. Bence ilerde daha İyi olur.

Hüseyin:ilk maçı olmasına karşın birebirde adam eksiltmesi akılcı pasları ve oyunu açması işimize çok yaradı. Hüseyin tam aradığımız adam...

Hasan Kabze: Oyuna 11 başlaması onu da bizi de bitirdi. Yaşı gereği 11 başlayamaz. 65 de girse savunma direnci düşmeye başlayan rakibe zor anlar yaratabilirdi ama 11 başladığı için pili bitti. Alternatifin alternatifi olur fazlasını kaldıramaz...

David: Sivasspor'un forvet anlayışını karşılar bence... Çok teknik ve en önemli özelliği ayaklarının yeter sağlam basması top tutması oldu. Bir an mehmet yıldızın gençliği aklıma geldi ki bu adam Mehmet'ten çok daha hızlı. 45 dakika da bir gol bize hırslı bir oyuncu olduğunu gösterirken iyi günlerin de yakın olduğunu belirtti...

TAKIMIMIZDAN;

Ziya: Beni şaşırttı... Kampı iyi değerlendirmiş resmen yönetime ben bu mevkiye yeterim dedi. Hele sol ayağıyla ceza alanının dışından bir şut vurdu ki rakibe çarpıp korner oldu. Eğer gol olsaydı Fb'li şenerin attığı golü dahi geçer yılın golü olurdu. Böyle yükselmeye devam Sivas'ın evladı...

Aatıf: Yeni transferlere acilen uyum sağlaması ve onlarla hücumu yönetmesi gerek bireyse oynamak bir yere kadar. Büyük takımların büyük forveti oluyor ve aatıf da katkısız kalıyor... Sakatlandı diye korktuk ama bir şeyi yok çok şükür...

Beykan: Bence hala meclisini bulamadı. Takımda bi yabancılık çekiyor. Belki yeni transferlerle daha etkili olur. Çabalıyor hırslı fakat uyum sorunu hala göze çarpıyor. Bide aatıf'a özeniyor gibi geliyor bana...

Kone: Nerede ilk zamanlar da ki kone... Gün geçtikçe kendi tarzından uzaklaşıyor adem gibi geri paslar ve top şişirmeleri yapıyor. İlk geldiğinde ki alan savunması hala aktif yalnız oyun kuruculuk gün geçtikçe azalıyor. Acilen eski koneyi istiyoruz...

İbrahim Öztürk: Eski kafa futbol oynuyor çok telaşlı bu takımda alternatif olur.

Boye varken gözde bakmıyor ama boye yokken resmen ben yedeğim dedi.

Çağatay: Pişecek çok daha İyi olacak ama şimdilik cici'den formayı alması beklenemez. Güzel alternatif..

Adem: Artık ya satılsın yada alternatif olsun.. Adem'in de işi bitmiş 11 çıkamaz...

Ve İbrahim Akın: David'e yaptığı asist dışında top kayıpları, tutarsız koşuları ve çabuk tükenmesi takımın en kötüsü olduğunu resmen açığa çıkardı... Değil 11 de başlamak süper lig formunu kaldıramayan bir oyuncu... Bu ne ısrar hiç anlamıyorum yerine Abalo gibi klas bir adam var ki bu adam iki maç 11 de başladı hücuma katkısı takdiri hak ediyordu. Çapraz paslara verdiği karşılık ve akılcı ara pasları ben bu takımda iş yaparım demekti ama bir türlü 11 şansı verilmedi ki bu adamın oynamamasına karşın bir kafa gölü var ki süper lig de nadir forvetler bu golü atabilir. Açın 11 çıktığı maçlara balım oynadıkça açılan bir oyuncu ve ispanyol oluşu sivasspor'un oyun anlayışına devrim niteliğinde bi değişiklik yapar. İspanya futbolunun yoğun pas trafiğini bu adam sivasa kazandırabilir tabi oynarsa... Sözüm o ki ABALO CANDIR

Sözün kısası bu Sivasspor umut verdi ama hakem de yedi bizi.
DAHA ÇOK ÇALIŞMAK GEREK
kagansenbas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kagansenbas'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.01.2016, 07:16   #100
teknik
Tecrübeli Yiğido

103 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 teknik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
kaplanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bence okan hoca düşme potasında olan bir takım kadrosu ve kurgusuyla maça çıkmadı.biz bu maçı kazanamazsak bile 1 puanı çok rahat alırdık.çağatay burhan değişikliği şaka gibiydi.ibrahim akın ile hasan kabze şakanında ötesindeydi.yeni gelen defans oyuncusunu uyum sürecini atlatmadan böylesine zor bir deplasmada ilk 11 de sahaya çıkarması komedi gibiydi.hakemi hiç söylemeye gerek yok görevini iyi yaptı.sonuçta olan taraftara oldu.yine bize hüsran parçasını söylemeye devam.......
Arkadaşlar. Bu mesajı örnek alıyorum. Lütfen bilerek yorum yazalım. Boye sakat, Yiğit İncedemirde sakat yada cezalı olması lazım.Omaur den başka stoper varda oynatmadı mı hoca. Hadi U 21 Kerem oynadı, bu seferde niye Omar oynamadı diyeceğiz.Takımda hasan kabze den başka pivot santrafor mu var.Sağ bek oynatacak başka biri yok. Ayrıca burhan Çağatay değişikliğinde hoca oyunu döndermek için 3 lü defansa döndü. Kone, İbrahim ve omar. Oyunuda da bence tutturduk.
Hasılı bu hafta inşallah tenasenin lisansıda yetişirse tam kadro göreceğiz. Ozaman Okan Hocayı eleştiririz. Ama eldeki kadroya göre bu hafta böyle olurdu.
teknik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda teknik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı