Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gereken Yapılacak
Alt 13.09.2009, 17:56   #41
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Gereken Yapılacak

yapilsin yaf..........................
Alt 13.09.2009, 17:58   #42
KaRiZmA YiĞiDo
Acemi Yiğido

40 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 KaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISIKaRiZmA YiĞiDo COK SEVILEN BIR KISI

Evet ya daha kredinize 8 hafta var siz rahat rahat yenilin hiç önemli değil neden tasa ediyorsunuzki bak takımlar nede güzel averaj yapıyorlar aslında sevaba bile giriyorsunuz en az üç yiyorsunuz millet puan artı gol kazanıyor bundan daha hayırlısı varmı bence Başta siz ve Bülent hocanız gitmeli Sivas spor kurtulur alın henen Rıza ÇALIMBAY'ı veya Samet AYBABA'yı Bülen Uygun yüzünden bayrakları indirdik formaları kaldırdık birde pişkin pişkin önümüğzdeki maçı alıp çıkışa geçecegiz diyorsunuz
KaRiZmA YiĞiDo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2009, 18:02   #43
tuzlugollu
Yiğido

tuzlugollu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 tuzlugollu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

gol atamıyoz yenmeyı beceremiyoz ozaman onbır kişi defans yapsın be yav hç bişey yapamıyosan yenilme be kardeşim bune ya galibiyeti bırak beraberliğe hasret kaldık tek temennim gecen yıllarda son haftalarda şampiyonlug kaybettiğimiz maçlara yandık inşallah busezonda sezon basındakı kaybettıklerımıze yanarızda lıgı ıyı bır yerde tamamlarız ne diyeyim başka .....
Alt 13.09.2009, 18:17   #44
tuzlugollu
Yiğido

tuzlugollu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 tuzlugollu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ben şunu herzaman iddia ettim bulent hoca nın kapasitesi sınırlı kendıyle yarısan bı hoca duygusal metotlarla motıve den bır yapısı var teknık hiç bir anlayısa sahıp degil iyi niyetli olabilir amma yanıldıgı konu dagıttıgı kadrodan aldıgı randımanı topladıgı kadroda uygulayamıyor olması o hala tutturmuş turbulans turbulent saçma sapan taktıklerle takımı mahvedıyo dunyanın en iyi hocaları bıle bır taktık teknık metodu geliştirdim diye böbürlenmezken bizim canı saolasıca hocamız şöhretin bedelini ödüyo ve ödetiyor sivasspora

gitmesininde çözüm olacagını sanmıyorum kendisini en çok eleştırenlerden birisiyim amma gelecek kişi ne yapabilirki takımda ruh yoksa arzu heves yoksa dahada ötesi aldıgının ahkkını vermekden acizlerse ontane bülo olsa ne yazar bence bu iş adam akıllı yaptırımlarla düzeltilir her yönden teknık heyetten malzemecısıne kadar bir reviz yok sart illa defol gitle olmaz bu iş şunuda eklemek istiyorum zırveye oynadıgımız kaç maçta takır takır futbol oynadık bir elin parmaklarını geçmez önce oynamayı ögrenmeli takim biz oynamakdan aciz bir kadrodan oynatmakdan aciz bir teknik heyetten aslında pek fazla şeyler beklıyoruz ve içimizdeki fanatıklıgın verdıgı kazanma hırsıyla agır eleştırıler yapıyoz taraftarlımış tam destekmiş peh bunlarda safsata futbol bir spordan öte artık rant kavgasına dönüştü taraftar her maçta stadyumu ful doldursa ne olacak milyonlarca forma satsak ne olacak mantalite ve düşünce yapısı degişmeli bence traftar stadyumda en fazla etkili olabilir sivaslıda bazı angutların dusundugu gibi sivasspora okadar soguk bakmıyo diyorlarki bir maç bileti kaçlira neden stadyum boş şu mübarek ramazanda bir kaç hayır işine karıştık çalışmalar yaptıkda şimdi daha ıyı anlıyorum üç beş kendını bılmez tuzu kuru taraftar kılıklı dengesizler gelip sivaslıyı eleştşriyo bence yanlış sorun taraftarın stadyuma gitmemesinde degil sorun tarafarı stadyuma çekecek kadroyu oluşsturmkdan aciz yetkililerdedir.......
Alt 13.09.2009, 18:27   #45
YigdoAvrupa
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 YigdoAvrupa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Böse Cevap: Gereken Yapılacak

Jaaa arkadaslar nasil olur fikret ünsal böyle bisey der kadromus bu sene daha iyi allah allah vallah ben anamiyorum.Size bisey söyliyimi Bilica,Balili,Dialo,Herve Tum,Sylla gibi oyunculari satikdan sonraa sivas baticani biliyordum ...yaa siz hic düsünürmüdünüs sivas manisaya karsi 3-1 kaypedecek veye öpür maclar gibi lütfen yaneee biraz su duruma bakin.Ya yeni bi antrönür gelir veyaa transferler yapilir ozaman sunuc biraz daha deyisir !!!

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal
'Bireysel olarak baktığımız zaman, geçen yıldan çok daha iyi bir kadroya sahip olmamıza rağmen, başarısız sonuçlar almamızın nedenlerini yönetim kurulu olarak araştırıyoruz

Neyse cok özüntülyüm hem avrupada hem ligde bu sene cok gütü oldu !!!
Almanyadan Hayrullah
YigdoAvrupa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2009, 18:30   #46
SempaticH
Tecrübeli Yiğido

SempaticH - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 SempaticH isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bekle bekle bekleyen derviş neydermiş onun orasını demiyorum kümede mi olur yoksa düşermi görecez hayırlısı diyelim şimdilik
SempaticH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2009, 18:33   #47
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1083 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Simdi Radikal Karar Alma Zaman Degil
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı subasi29'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.09.2009, 18:35   #48
yigidomurat
Yiğido

yigidomurat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 yigidomurat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tuzlugollu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben şunu herzaman iddia ettim bulent hoca nın kapasitesi sınırlı kendıyle yarısan bı hoca duygusal metotlarla motıve den bır yapısı var teknık hiç bir anlayısa sahıp degil iyi niyetli olabilir amma yanıldıgı konu dagıttıgı kadrodan aldıgı randımanı topladıgı kadroda uygulayamıyor olması o hala tutturmuş turbulans turbulent saçma sapan taktıklerle takımı mahvedıyo dunyanın en iyi hocaları bıle bır taktık teknık metodu geliştirdim diye böbürlenmezken bizim canı saolasıca hocamız şöhretin bedelini ödüyo ve ödetiyor sivasspora

gitmesininde çözüm olacagını sanmıyorum kendisini en çok eleştırenlerden birisiyim amma gelecek kişi ne yapabilirki takımda ruh yoksa arzu heves yoksa dahada ötesi aldıgının ahkkını vermekden acizlerse ontane bülo olsa ne yazar bence bu iş adam akıllı yaptırımlarla düzeltilir her yönden teknık heyetten malzemecısıne kadar bir reviz yok sart illa defol gitle olmaz bu iş şunuda eklemek istiyorum zırveye oynadıgımız kaç maçta takır takır futbol oynadık bir elin parmaklarını geçmez önce oynamayı ögrenmeli takim biz oynamakdan aciz bir kadrodan oynatmakdan aciz bir teknik heyetten aslında pek fazla şeyler beklıyoruz ve içimizdeki fanatıklıgın verdıgı kazanma hırsıyla agır eleştırıler yapıyoz taraftarlımış tam destekmiş peh bunlarda safsata futbol bir spordan öte artık rant kavgasına dönüştü taraftar her maçta stadyumu ful doldursa ne olacak milyonlarca forma satsak ne olacak mantalite ve düşünce yapısı degişmeli bence traftar stadyumda en fazla etkili olabilir sivaslıda bazı angutların dusundugu gibi sivasspora okadar soguk bakmıyo diyorlarki bir maç bileti kaçlira neden stadyum boş şu mübarek ramazanda bir kaç hayır işine karıştık çalışmalar yaptıkda şimdi daha ıyı anlıyorum üç beş kendını bılmez tuzu kuru taraftar kılıklı dengesizler gelip sivaslıyı eleştşriyo bence yanlış sorun taraftarın stadyuma gitmemesinde degil sorun tarafarı stadyuma çekecek kadroyu oluşsturmkdan aciz yetkililerdedir.......
kelimesi kelimesine katılıyorum arkadaşım.ama ben şunuda eklemek istiyorum.emin ol bu bülent gitse çok daha iyisi gelir bu takımın başına ve yine şuna emin ol bizim kadromuz o kadar da kötü bir kadro değil,bence bülenti göndermeye çalışıyorlar,bence bülente tavır alıyor futbolcular kim ne derse desin.kimbilir ne yaptıysa futbolculara kendisinden bile nefret ettirmiş adamları.şu takımın başına seninde dediğin gibi bi samet aybaba bile gelse ALLAHın izniyle bir kaç haftaya düzeliriz.ama benim gönlüm hakan şükürden yana,ama tabi o SİVASA gelirmi gelmezmi orasını bilemem.bekleyelimde görelim bakalım çok bilmiş yönetimimiz ne gibi kararlar verecek denizli ve bursa maçını kaybettikten sonra.
yigidomurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidomurat'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2009, 18:36   #49
yigidomurat
Yiğido

yigidomurat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 yigidomurat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
subasi29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Simdi Radikal Karar Alma Zaman Degil
merak ettim arkadaşım peki şimdi ne zamanı???
yigidomurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2009, 18:46   #50
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1083 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
yigidomurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
merak ettim arkadaşım peki şimdi ne zamanı???
simdin destek zamani once bunu bir becerelim
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı subasi29'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
gereken, yapılacak