Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ÇALIMBAY İSTİFA!!!
Alt 09.05.2013, 00:29   #51
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ÇALIMBAY İSTİFA!!!

riza istifa diyenler akilli olun biraz...
riza hoca mi dedi bana bu oyuncuyu alin aldilar...
riza hoca ile feneri besiktasi istanbulda yenerken iyiydi...
diyelim riza hoca gitti kim gelecek...
var mi riza hocadan daha iyisi...
arkadaslar lütfen kadrolarada bir göz atalim öyle konusalim.
sivasspor öyle show olsun diye oyuncu alamaz taraftar istedi diye oyuncu alamaz... noldu hector cuper geldi istedigi oyunculari aldi borc girtlaga kadar ve sonuc küme düstü, mersin i.y. nobre yattara culio alirsan böyle olur...
lütfen yazarken düsünerek yazin biz fakir bir memleketiz bunu kabul edin bizim sahibimiz yok olanlarada sahip cikin sivasda baska SiVASSPOR yok...
almanyadan slmlar özsivasli bugra yildirim...
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı özsivasli1903'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2013, 00:31   #52
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
özsivasli1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasspor öyle show olsun diye oyuncu alamaz taraftar istedi diye oyuncu alamaz... noldu hector cuper geldi istedigi oyunculari aldi borc girtlaga kadar ve sonuc küme düstü, mersin i.y. nobre yattara culio alirsan böyle olur...
lütfen yazarken düsünerek yazin biz fakir bir memleketiz bunu kabul edin bizim sahibimiz yok olanlarada sahip cikin sivasda baska SiVASSPOR yok...
birincisi rıza ve bjk hayranı olduğunu açıklamaya gerek yok... ikincisi gören de sanacak ki çalımbay gidince süper ligin bu değişmez takımı sivasspor hocasız kalacak...üçüncüsü de sivasspor 2 yıl şampiyonluğa oynatan bülent uygunu bile yollamıştır, çalımbay dünden gider ve KİMSE SİVASSPORDAN BÜYÜK DEĞİLDİR!
Alt 09.05.2013, 00:41   #53
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Bu konuda söyleyeceklerimi ilk yarının bitimine doğru hep söyledim.Şimdi o yorumları çıkarmak istemiyorum.Eğer şu takımın başına uygun zamanda iyi bir hoca gelseydi bu kadronun neler yapabileceğini ve Rızanın ne kadar boş bir TD olduğunu görecektik.Şimdi ne olacak biliyor musunuz sezon sonu iyi oyuncuların çoğu gidecek.Yeni gelen hoca boşluklarını doldurur mu dolduramaz mı muamma.Şuanda yapılan istifa çağrısı boşa kalmış 2 hafta gitse ne olur gitmese ne olur.

Yönetim giderse yerine kim gelecekten sonra şimdide başka TD nereden bulacağız diyerek korku imparatorluğu kurmaya çalışan zavallılar var.Memlekette adam bitti yaaa.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Respect58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2013, 00:47   #54
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

birincisi rıza ve bjk hayranı olduğunu açıklamaya gerek yok... ikincisi gören de sanacak ki çalımbay gidince süper ligin bu değişmez takımı sivasspor hocasız kalacak...üçüncüsü de sivasspor 2 yıl şampiyonluğa oynatan bülent uygunu bile yollamıştır, çalımbay dünden gider ve KİMSE SİVASSPORDAN BÜYÜK DEĞİLDİR!
Herkesin görüsüne saygi duyarim,Riza hocaya gitsin diyende hakli ,kalsin diyende.Birde madalyonun öbür yüzü var.
Oda yönetimin Riza hocaya bakis acisi.Bu yönetim Riza hocadan memnun neden memnun ,cünki oyuncu transferi hususunda yönetimi transfer hususunda zorlamiyor.Yönetim Riza hocadan memnun takimi ligde tutma basarisi gösteriyor basit transferlerle.Sonra yönetim borcumuz yok deyip bunun la gurur duyuyor.
Futbol becerisi olan ve futboldan anlayan usta ayaklar bize bugün Trabzon´da futbol dersi verdiler.Tüm Türkiye zaten belli bir sistemi olmayan Sivasspor´u cözmüs durumda.Eneramo,Grosicki ,Aatifve Erman üzerinde baski kurarak oyundan düsürüyorlar.Bunlarinda kapasitesi bir 90 dakikaya yetmediginden bu farkli alinan sonuclar normal.Karabük´´ü önce yenelim sonra bu konular konusulur.Riza hoca gitsinmi kalsinmi diye.Fakat bir Sivas´li olarak sehrinin takimina verdigi hicbirsey yok bu görülüyor artik.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2013, 01:17   #55
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

Hafta ici surdan burdan transfer teklifi geldi diye röportajlar yapan Eneramoyu nasil olurda ilk 11de oynatirsin hocam??
Piech veya Cihan Özkarayi oynatsaydin keske ama bakiyorumda Piech'i kadroya almamissin bile..
Gider ayak gicik oldugumuz trabzondan 6 yedirttinya helal olsun hemde bu haldeki trabzona 6 yiyorsak vah halimize...
Trabzondan bu kadar yediysek Shelton-LuaLua ikilisinden kac yeriz bilemiyorum...

Biz Sivasspora küsmeyiz, Sivassporu bu hale getirenleri sorgulariz...Riza CalimBYE...
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.05.2013, 02:18   #56
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bilmiyorum kararsizim bu konuda
Alt 09.05.2013, 03:55   #57
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Ben sivasspor macindan sonra 8 saatir ayaktayim , kimsenin hakki yok , ayrica riza hocayi savunmayin yeterrrrrrr.

Onun yaptiklari inatlar, bjk nin poposunu radyolarda tv'lerdi yalamasi, bizleri kahretti . anlayacaginiz dilden-

Hakemlerde cok hata yapti , ama birazda yürekle oynamak gerekir.

Eneramo , Grosicki , Kadir Bekmezci, Ugur Kavuk ,Erhan Güven , Senecky , Pedriel ve Mehmet Nas bu takimdan gitmedi , RIZA HOCAYLA beraber...

Sözlesme devam eden oyuncularda en iyi sekilde satilmali. Ve yerine yüregiyle oynayan , Ziya Erdal gibi, Haegibi, Milan Borjan , Aatif ,Hakan Arslan , Ümit Kurt gibi vs. gibi oyuncular Altyapidan kazandirilmali , ve transfer yapilmali.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.05.2013, 06:00   #58
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rızayı bende savunurdum ama artık kredisi bitti sen nasıl altı yersin ya hiçmi teknik drektörlük yok sende bu kadar olmazki tamam yenilebilirsin ona saygım olur altı ne ya.

Trabzonu hiç sevmem Taraftarınıda Sevmem Onlara karşı bizi ezdinya rezil ettin Boynunu bükük koydun Keşke Kupada guruptan çıkamasaydık elenseydikte bugünleri görmeseydik.
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda H_Turan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2013, 06:37   #59
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Bjk yı feneri yendi,Mersin'e Akhisar'a kaybetti n'oldu şimdi
Alt 09.05.2013, 06:45   #60
yıldızelii8
Acemi Yiğido

47 Mesajına 97 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yıldızelii8 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

abi maçı iyi götürdük sandım ilk yarı la dedik penaltından gol ydk onuda atamadı dönen top gol oldu tamam 2 yarı çeviriz böle oynarsak dedim ikinci yarı başlarken bir mazot ikmiali yaptımm 10 dk bir geldim 3-0 olmus dedim ALLAH belasını versin resmen bunalıma girdim macın tahmini dedim bu ****ler 6/1 yenilecek gene bizi rezil rusva edecekler mac sonucu 6/0 oldu ne olduysa 2 yarı oldu bir bit yeniği var bu işin içinde one ya trabzonzon kimya son 6 maçını toplasan 6 gol atmamışdır yaptığımız işe bek birmaçda bize 6 tane gol atıyolar bu neya dağ gibi admıdım valla hi çöktüm ya üzüntüden gözlerim cukurlaşdı ALLAH belasını versin Hakkımızı yiyenlerden artık nekadar üzüntülü ve düşünceli olarak yattıysam Takımımızn Futbolcuları rüyama girdi ya Kamil'e soryuyom la gardaş diyom bu nasıl maçdı bir şeyde sölemiyorm diyiroum sezon gidecennmi evet diyor hangi takıma gidecen diyorum sölemiyor dedim saten yaşlanmısın saçın basın dökülmüş diyorum bana kızarak gülüyor kaleci borjan el sallıyor yani kısacası rüyamda bile çöktüm
yıldızelii8 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Çalimbay, rezalet, İstİfa