Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gitme Başkan
Alt 03.05.2016, 09:10   #1
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Gitme Başkan

bizlere ilkleri yaşatan başkanın heyacanı kaybolmuş ise gitmesi normal. yerine başka biri başka heyacanla gelir bakarsın takımı uçurur.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2016, 18:05   #2
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bizlere ilkleri yaşatan başkanın heyacanı kaybolmuş ise gitmesi normal. yerine başka biri başka heyacanla gelir bakarsın takımı uçurur.
He sen gelirsin bırakın bu işleri takımı uçuruma ucurmasinlar yeter kime yalakalanirsiniz bilmem ama yapmayın. ......
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2016, 18:39   #3
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor yönetimiyle ilgili düşüncelerim bellidir,benim kimseyle taraftar olarak kinim nefretim yok,mecnun başkanıda severim,yanındaki yöneticileride,mecnun başkan piyasada yokken,diğer yöneticiler sivassporu süper lig kapısına kadar getirdi,şikeye maruz kaldık çıkamadık,sayın başkan bülen uygunla işi bitirdi,sahipsiz kalan sivassporu ortada bırakmadı,bizlere şampiyonluk heyecanı ve Avrupa kupaları heyecanı yaşattı ,hepsine eyvallah,emeklerini inkar edenin gözüne dizine vurur,takımı küme düşürene kadar kredisi vardı,o krediyide son haddine kadar tükettiler,buraya kadar herşey tmm da,onlar takım niye burda geziyor;?neden böyle oldu?nerede hata yaptık,diye kendilerini sorgulamazsa,medya özellikle havuz medyası gibi gazetecilik yapan sivas yerel görsel ve yazılı medyası yönetime hatalarını efendice hatırlatmazsa,bizler efendice takımın niye bu duruma geldiğini söylemezsek,doğruları bulamayız,eleştiriden kimse gocunmayacak,hepbirlikte taraftar olarakda ,yönetim olarakda,takım olarakda hatalarımızı ,günahlarımızı ortaya koyacağızki tekrar etmeyelim,şimdi eleştiri yapmaya kalksak roman olur,bunları halının altına süpürmek ,gerçekleri görmezden gelip sırf yalamalık olsun diye ajitasyon yapmak sivasspor taraftarlığı değildir,bu konular takım kesin olarak düştükten sonra elbetteki masaya yatırılacak,henüz düştük demiyorum,içimde halaa umut taşıyorum,yönetim gitsin mi?kalsın mı,tartışmalarını,lig sonuna bırakmak gerekir,hatta olağan üstü kongreyide ileri tarihe ertelemekte fayda görüyorum,zamanı gelince bu konuyu enine boyuna konuşuruz,dua edelimki takım futbol mucizesini gerçekleştirsinde ligde kalsın,ozaman işler daha kolay olur,ptt lige düşmek öyle milletin zannettiği kadar kolay iş değildir,hele hele oralardan geri gelmek bizim gibi herkonuda gerininde gerisinde kalmış,gelişememiş,geliştirilm emiş,gelişmesine yardım edilmemiş şehirler için daha zordur,şuanda herkes takımı az olan mucizeyi gerçekleştirmeye odaklanmalı,bakın gençler ve kayseriyi bi yenelim son hafta kim düşüyor herkes görür,yönetim son bi çırpınışla futbolculara çok büyük prim vadetmeli ,ligde kalsınlar, gerekirse aldıkları ücretin 2 katını bile vaadetmeliler,ligde kalırsak o paralar ödenir,3 galibiyet sivassporu ligde bırakacaktır.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
baŞkan, gitme