Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

MÜCADELEMİZ SÜRECEK
Alt 10.12.2007, 18:59   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Denizlispor maçından sonra hakeme tepki göstererek, "Şampiyon olmayacağız" açıklaması yapan Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, "Maçlarımızda adil bir yönetim istiyoruz. Bunu anlatmaya çalıştık. İddialı konuşarak kendi futbolcularımızı baskı altına almak istemiyorum. Kocaelispor'da oynarken, şampiyonluk şansımız doğmuştu. O dönem birçok futbolcuya daha sezon bitmeden transfer teklifleri geldi. Basının abartısı oldu ve neticede biz şampiyonluğu kaybettik. Burada yaşadığım acı tecrübeyi kendi takımıma yaşatmak istemiyorum. Sivasspor olarak rakamsal anlamda 4 büyüklerle boy ölçüşemeyiz ama mücadelemizi sonuna kadar sürdürmek istiyoruz" dedi.

Uygun, devre arasında Mehmet Yıldız ve bazı oyuncuların gönderilip gönderilmeyeceğinin belli olmadığını ifade ederek, "Biz önemli oyuncularımızı tek bir şart ile satarız. Buradan gelecek para ile şu an tesislerimizin eksiklerini kapatma ve şehir merkezinde kurulacak elişveriş merkezi ile kulübe kalıcı gelir kazandırma adına olabilir. Aksi takdirde futbolcu satmayız" diye konuştu.

Cuma günü oynayacakları Galatasaray maçını da değerlendiren Uygun, "Son derece zor bir karşılaşma olacağının bilinci içerisindeyiz. Biz öncelikle kendi futbolumuzu oynayarak oradan iyi bir netice ile dönme amacındayız" şeklinde konuştu.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: MÜCADELEMİZ SÜRECEK
Alt 10.12.2007, 19:04   #2
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Ya Bülent hocam sen bitanesin. Tam bir Sivaslı, tam bir Sivassporlu. Çok güzel projeler var Sivas için. Alışveriş merkezi çok güzel olur. Hem Sivas kaliteli bir alışveriş merkezi kazanır hemde Sivasspor kazanır. Bizler de taraftar olarak takımımıza azda olsa katkıda bulunuruz. Herşey çok güzel olacak.
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.12.2007, 19:55   #3
sivas_5201
Acemi Yiğido

sivas_5201 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivas_5201 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bülent hocam her zaman yanındayız sen bize çok güzel günler yaşattın allah ta senin ne muradın varsa versin
sivas_5201 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: MÜCADELEMİZ SÜRECEK
Alt 10.12.2007, 19:57   #4
Flavio
Tecrübeli Yiğido

Flavio - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 Flavio ist ein wunderbarer AnblickFlavio ist ein wunderbarer AnblickFlavio ist ein wunderbarer AnblickFlavio ist ein wunderbarer AnblickFlavio ist ein wunderbarer AnblickFlavio ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Gerçekten işini bilen bir teknik adam.Kocelispor'un yaşadığını yaşatmayacağına eminim.

http://img250.imageshack.us/img250/1921/bububuh6.jpg
Flavio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.12.2007, 20:07   #5
holigan
Yiğido

holigan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

132 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 holigan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

HERKES BIR AGIZ OLMUS DILENCILIGE BASLAMIS BASKANI HOCASI YÖNETIMI YETER KARDESIM YETER ARTIK YETER DÜSSÜN KÜMEYEDE BU TAKIM BIRAKALIM ARTIK BU DILENCILIK AGIZLARINI:SEVINCIMIZI KURSAGIMIZDA KOYDULAR HER UZATILAN MIKROFONA YARDIM DIYE BAGIRMAK BIZIM SIVASIMIZIN KÜLTÜRÜNE YAKISMAZ: YAKISMIYOR YETER ARTIK YETER:AVRUPALI SIVASLILAR OLARAK UTANIYORUZ ARTIK SIVASSPORLUYUZ DEMEYE HERKES DALGA GECIYOR: DILENCILER DIYE:NE TAKIMLAR GÖRDÜK BU LIGDE PARASINI HOCALARI CEBINDEN ÖDEDI:PARASIZLIKTAN 1000 KM: YOLU OTOBÜSLE GIDERKEN KAZA YAPIP ÖLENLERI GÖRDÜK: PARASIZLIKTAN AYAKKABISIZ SAHAYA CIKANLARI GÖRDÜK:YETER ARTIK BIZE IKI HAFTA LIDERLIK VERDINIZ AMA BASIMIZI ÖNE EGDINIZ: YETER YETER YETER.SIVAS KÜMEYE ARTIK:SESSIZ SEDASIZ AMA GURURLA SIVASSPORLU OLALIM:
holigan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.12.2007, 10:01   #6
SivasLady
Gast

gidebilidigimiz yere kadar gidecegiz
bunun icinde gereken cabayi gösteriyor takim
insallah sezon sonunda en güzel yerde oluruz
biz simdiden hepsiyle gurur duyuyoruz
Alt 11.12.2007, 11:37   #7
CÜSSKB-Fettah
Yeni Yiğido

CÜSSKB-Fettah - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 CÜSSKB-Fettah Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM... SİZE VE BÜTÜN ÖĞRENCİLERİNİZE BU SİVAS HALKI MİNNETTAR, ŞUNU KESİNLİKLE UNUTMAYIN Kİ KALBİMİZDE YÜREĞİMİZDE HERKESTEN ÇOK SİZE YER VAR...
Alt 11.12.2007, 15:46   #8
karakuş58
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 karakuş58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Süper ligde oynayan bir anadolu takımı taraftar yardımı olmadan nereye kadar gidebilirki?Avrupalı Sivas.lı hemşerime sesleniyorum kendi taraftarından yardım talep etmenin utanılacak yanı neresi anlayamadım.Kendisini biraz insaflı olmaya davet ediyorum.Devamlı şekilde delik büyük yama küçük olursa futbol dedigimiz sektör zor yürür.Bülent hocayı tebrik ediyor başarılar diliyorum.
karakuş58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: MÜCADELEMİZ SÜRECEK
Alt 11.12.2007, 15:53   #9
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

ceza_tolga_rep - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: MÜCADELEMİZ SÜRECEK

ya ben anlamıyorum nedir bu para para para?sanki tüm anadolu kulübleri zaengin?hepsi geberiyor aclıktan?biz hla halimize şükredemiyoruz?hangi anadolunun yerinde var maraton 10 kale arkası 5?artık ağlamasın bu yönetim bıktık.....
ceza_tolga_rep isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: MÜCADELEMİZ SÜRECEK
Alt 11.12.2007, 16:17   #10
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1018 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: --->: MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Alıntı:
holigan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
HERKES BIR AGIZ OLMUS DILENCILIGE BASLAMIS BASKANI HOCASI YÖNETIMI YETER KARDESIM YETER ARTIK YETER DÜSSÜN KÜMEYEDE BU TAKIM BIRAKALIM ARTIK BU DILENCILIK AGIZLARINI:SEVINCIMIZI KURSAGIMIZDA KOYDULAR HER UZATILAN MIKROFONA YARDIM DIYE BAGIRMAK BIZIM SIVASIMIZIN KÜLTÜRÜNE YAKISMAZ: YAKISMIYOR YETER ARTIK YETER:AVRUPALI SIVASLILAR OLARAK UTANIYORUZ ARTIK SIVASSPORLUYUZ DEMEYE HERKES DALGA GECIYOR: DILENCILER DIYE:NE TAKIMLAR GÖRDÜK BU LIGDE PARASINI HOCALARI CEBINDEN ÖDEDI:PARASIZLIKTAN 1000 KM: YOLU OTOBÜSLE GIDERKEN KAZA YAPIP ÖLENLERI GÖRDÜK: PARASIZLIKTAN AYAKKABISIZ SAHAYA CIKANLARI GÖRDÜK:YETER ARTIK BIZE IKI HAFTA LIDERLIK VERDINIZ AMA BASIMIZI ÖNE EGDINIZ: YETER YETER YETER.SIVAS KÜMEYE ARTIK:SESSIZ SEDASIZ AMA GURURLA SIVASSPORLU OLALIM:
senin ne başkanımıza nede hocamıza dilenci deme hakkın yok onlar sadece destek istiyor yok şu kadar sivaslı var yok bu kadar sivaslı var deniliyor bizim başkan ve hocada eğer o kadar sivaslı varsa hepsinin yapacağı kuçuk yardımlar ile buyuk paralar toplanabilir onu dile getiriyorlar en ufak otobus kampanyası sen lidersin 7 milyon taraftarın var 500 bin ytl yi en geç 1 haftada toplamalısın ama nerdeyse 1 ay geçti toplanan para 73 bin ytl buda sivaslıların ayıbı eğer bu takımdan utanıyorsan sivaslıyım deme