Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Yiğidolar Galibiyetten Emin
Alt 19.12.2015, 08:55   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Yiğidolar Galibiyetten Emin

Medicana Sivasspor, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında pazar günü sahasında Kayserispor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Okan Buruk yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman, koşuyla başladı. Kondisyon çalışmalarıyla devam eden idmana, sakatlığı bulunan orta saha oyuncusu Adem Koçak ve hasta olan İbrahim Akın katılmadı.

Kırmızı-beyazlı ekibin orta saha oyuncusu Erkan Kaş, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ligde geçen hafta Gençlerbirliği'ni 1-0 mağlup ettiklerini anımsatarak, bu hafta ise Kayserispor ile önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarını söyledi.

Gençlerbirliği karşılaşmasından sonra hafif bir sakatlığı olduğunu belirten Erkan, "İki gün idmanlara çıkmadım. İstanbul'da tedavi gördüm. Bugün ise ayağımı denemek için çıktım. İnşallah bir sıkıntı olmaz. Gençlerbirliği galibiyeti bizim için çok iyi moral oldu. Şimdi önümüzde zorlu bir Kayserispor karşılaşması var. Bizim için zor maçlar başlıyor. İnşallah Kayserispor karşısında evimizde galip gelmek istiyoruz. Bu karşılaşmalar bizim çıkış maçları olacak. İnşallah bu karşılaşmaları alır, güzel günler yakalarız" diye konuştu.

Sivasspor taraftarına çağrıda bulunan Erkan Kaş, "Takım olarak bir çıkış arıyoruz. Taraftarlarımız stada gelsin. Onların bize desteği çok önemli, inşallah stadı doldururlar. Bizim için de ekstra motive olur" ifadelerini kullandı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yiğidolar Galibiyetten Emin
Alt 19.12.2015, 09:29   #2
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 821 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiğidolar Galibiyetten Emin

inşallah dolduracağız stadı.

Eğer böyle maçlarla da dolmaz ise bu stat yeni stat ın kapasitesine az derken fazla bile yapmışlar demek zorunda kalacağız...
Alt 19.12.2015, 10:31   #3
Rallim58
Gast

Konu basligini gorunce "Oynanmadan mac kazanilmaz" diyecektim... Ama aciklamanin "davet" oldugunu gorunce vazgectim...
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.12.2015, 19:16   #4
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gurbetelde duadan baskasey gelmiyor elimizden insallah dualarimiz sizin kazanmaniz icin haydi yigidom firsat bu firsat kacirma ayagin sert yüregin bek olsun ve kolaylikla kazanasin duydukki aatif cezaliymis olabilir her yigido aatif sayilir herkes yüregini ortaya koymali baska secenek düsünemiyoruz vira bismillah.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Külhan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.12.2015, 19:29   #5
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Atıf iyi oyuncu ama bu maçta olmaması belkide iyi olacak. Okan hocanın mehdiye fırsat vermesi Burhan ve eneramonun sorumluluk alarak oynaması halinde 3 puan alınır zor değil...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.12.2015, 23:18   #6
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Açıklamada galibiyet işaret ediliyor. 10 Bin taraftar olur...
Alt 20.12.2015, 01:30   #7
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Taltif edilmek, taktir edilmek. başarının anahtarıdır. Sporcunun da taltif ve taktiri seyircidir, seyirci tribünleri doldurur, takımını tezahüratla desteklerse başarı işte o zaman gelir. Sivasspor taraftarı olarak bizler ne yapıyoruz, takım yenildi maçlara gitmeyelim, ondan sonrada başarı bekliyoruz.
Halbuki taraftarlık karşılıksız sevdadır,takım iyide olsa kötüde olsa tribünleri doldurarak desteğimizi sürdürmemiz lazım, işte taraftarlık budur, işte gerçek yiğidoluk budur
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2015, 07:49   #8
baliliiiiii
Yiğido

91 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 baliliiiiii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Emin demeyelimde inşallah diyelim bence daha uygun olur...
baliliiiiii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2015, 09:06   #9
Çılgınlar58
Yeni Yiğido

Çılgınlar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Çılgınlar58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

MUTLAKA OKUYUN
yiğidolar galibiyetten emin haklılar biz ankaradan 4 araba geldik 15 kişiyiz stadyumun kapısına geldik bilet almak için passo lig in 1 yıllık vize ücreti varmış ALLAH belasını versin namussuzlar bilet yükleyemez stada giremezsiniz dedi nerdeyse gişe deki elemanı gişeye gömecektik passo ligi kırdım attım gözünün önünde bir daha ne maça gelirim ne de birşey yaparım lan ankaradan gelmişiz ona mı yanalım yoksa maça giremediğimize mi maddiyat değil sorun olan tek şey 16 lirayı enayi gibi vermek 15 kişinin vereceği 16 şar lira ankaraya gidiş paramız olacak yazıklar olsun sivasspor yönetimini aradık adamlardaki ruhsuzluğa bakarmısınız yapacak birşey yok ödeyin girin ödemek istemiyorum o elimizdeki kalan paralar yol dönüş paramız dedim o zaman yapacak birşey yok diyor iyi o zaman boş tribünlere oynarsınız dedim kaç yıl sonra sivasa geldim ne değişen birşey var ne de fark var yazıklar olsun yönetime de tff ye de belkide canım yandığı için bu kadar sitem karım ama eli boş dönüyoruz yazık saygılar başarılar diliyorum....
Çılgınlar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2015, 09:08   #10
Çılgınlar58
Yeni Yiğido

Çılgınlar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Çılgınlar58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

MUTLAKA OKUYUN
yiğidolar galibiyetten emin haklılar biz ankaradan 4 araba geldik 15 kişiyiz stadyumun kapısına geldik bilet almak için passo lig in 1 yıllık vize ücreti varmış ALLAH belasını versin namussuzlar bilet yükleyemez stada giremezsiniz dedi nerdeyse gişe deki elemanı gişeye gömecektik passo ligi kırdım attım gözünün önünde bir daha ne maça gelirim ne de birşey yaparım lan ankaradan gelmişiz ona mı yanalım yoksa maça giremediğimize mi maddiyat değil sorun olan tek şey 16 lirayı enayi gibi vermek 15 kişinin vereceği 16 şar lira ankaraya gidiş paramız olacak yazıklar olsun sivasspor yönetimini aradık adamlardaki ruhsuzluğa bakarmısınız yapacak birşey yok ödeyin girin ödemek istemiyorum o elimizdeki kalan paralar yol dönüş paramız dedim o zaman yapacak birşey yok diyor iyi o zaman boş tribünlere oynarsınız dedim kaç yıl sonra sivasa geldim ne değişen birşey var ne de fark var yazıklar olsun yönetime de tff ye de belkide canım yandığı için bu kadar sitem karım ama eli boş dönüyoruz yazık saygılar başarılar diliyorum....
Çılgınlar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Çılgınlar58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
emin, galibiyetten, yiğidolar