Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.08.2015, 23:51   #9
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Öncelikle elinden geleni sahada vermeye çalışan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum,maça gelince müsleranın hatasıyla golü bulduktan sonra ,gs ye fark atacağız diye sevindim,2-0 dan sonrada en kötü berabere kalacağımıza inandım,maçın2-0 dan 2-2 ye dönmesinin en büyük nedeni sergen hocanın oyuncu değişikliklerini doğru yapmaması,takımında 2-0 üstüne yatma isteği gs yi iştahlandırdı,baktığımızda gs nin kaleyi doğru dürüst tutan şutları yok,bu maçı düzgün 1 forvetle enaz 4-1 kazanabilirdik,hakem 2- 0 dan sonra açık açık gs yi kayırmaya çalıştı ,kendisinden beklediğimiz bişeydi hiçbirimizi yanıltmadı,buz gibi penaltıyı vermeyip ,tartışması olmayan ofsayt golü vererek gs ye çalıştı bizim oyunculara gelince,kaleci %100 1 golü önledi,yediği gollerde çok fazla yapacağı bişey yoktuda,genel kanaatim ertuğruldan ve korcandan 1 gömlek daha üstün kaleci değil,batuhan hernekadar geçen sezonun sonuna doğru kendine gelsede ,yine hantallaşmış,94 dakika sivassporu 10 kişi oynattı rakip defansı rahatsız edemedi,bomboş kaleye golü atamadı,bomboş adama 1 pas atamadı sivassporu mutlak 2 golden etti beğenmedim,hakan arkadaşımızdan zaten bundan fazlasını beklemiyorum,düzgün bir adam enaz 2 gol atabilirdi,burhan sanki 21 yaşmış gibi oynadı ,mehdi kaçk güreşti,adem aynı,atıf kaldığı yerden devam ediyor,egoistlik, top kayıbı aynen devam ediyor,cicinyo etkisizdi,erkankaş ziyayı arattı,sergen hocada bu kafayla kolay kolay hiçbir büyütülmüş takımı yenemez,96 dakika sivassporu batuhana mahkum edip 10 kişi oynattı,hamza hoca burak hamlesiyle 1 puanı kurtardı batuhanın yerine eneramo,i akın,abola hangisi oynasa gs öyle son 30 dak tek kale oynamazdı,sivassporda değişen bişey yok,geçen yıl bıraktığı yerden devam ediyor,hiç transfer yapmasakda ilk 10 içinde yer alır,eğer adamgibi stoper,önlibero,forvet,solbek &solaçık alırsak avrupa hedefiyle oynar,bu takım fark yer ,küme düşer diye ümitle bekleyen sivaslı geçinenler utanmıştır sanırım,son sözde sivasda boşa yaşıyan,nefesiyle havasını pisleten sözde bu şehrin insanları,şu maçlarda stadı doldurmayıpta nezaman dolduracaklar ?kimse bilet pahalıydı filan demesin,bu takım bu şehre çok fazla ,sivasda yaşıyanların çoğuda gereksiz yaratık.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı