Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İHALE TAMAM
Alt 20.06.2012, 19:23   #41
serkankeskin
Acemi Yiğido

31 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 serkankeskin Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: İHALE TAMAM

Alıntı:
Mustafa58Ağa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tamam anlaşıldı recep tayyip kandırdı bizi
unutsun sivastan oyu unutsun
şehirimize darbe malesef emeklerimiz karşılıksız kaldı
2-3 sene sonra oy vermeye bende başlıyacğım eğer akpye oy veririrsem ALLAH BELAMI VERSİN.
kardeşim akp ye oy vermemekle iş bitmez,biz bakanı olan bir iliz,kulüp başkanımız da bizim gibi 33 bin kişilik statta ısrarcı olup bunu bakana bildirse ve biz kesinlikle 33 bin kişilik stat istiyoruz deseydi bu stat yapılırdı.ama bizim başkanımız taraftarının isteklerini görmezden gelerek 25 bin kişilik stadı kabulleniyorsa asıl tepkiyi kendisine göstermeliyiz.
serkankeskin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2012, 19:55   #42
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1282 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bu stad meselesi iyice "lost"'a bagladi yakinda dizisi çekilir
Alt 20.06.2012, 19:59   #43
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Atletizm pisti olmaz inşallah.Mümkünse Premier Lig'de ki gibi tribünlerin sahaya yakın olması bizim için daha iyi olur..
Alt 20.06.2012, 21:11   #44
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Bu gün ulusal basında bir haber okudum...Özetlemeye çalışacağım Yurdumuzdaki illeri 6 gruba ayırıp bir tablo oluşturulmuş..1. bölgede İstanbul Ankara İzmir Bursa Eskişehir Antalya sınırlandırılıp ayrılacak bütçenin yarısına yakınını bu illere bölmüşler..Bursadan başka beni ilgilendirdiği için Sivasada baktım 4 bölgede yanındada 20 tane il yazılmış...ve ona göre ufak bütçeler ayrılmış..Bunu niye söylüyorum...Mevcut hükümet Anadoluda bir çok ile yatırımlar yapmazken 1 bölgeyi (bir kaç il)ihya etti..Bursanın çehresini değiştirdiler ve hala akmaya devam ediyor...Geçenlerde bilişim adı altında devletten 44 milyon TL bütçe aktarılmış..Teleferiği şehrin göbeğine indirecekler onunla uğraşıyorlar...Politika yapmıyorum ama ben bile benim şehrime bu kadar yatırım yapılırken Anadolunun hiçe sayılarak ellerinin tersiyle itmelerini kaldıramıyorum...Türkiye liginde ligi sallamış Sivasspora bile 25 000 kapasiteyi uygun göreceğine verme basit ödenekleri Anadoluya aktar...Bu o kadar açık ve yapılması o kadar kolay ki 7 yaşındaki bir çocuk bile görebilir...Çok büyük adaletsizlik var....Konuyla alakalı değilmiş gibi görünüyor ama söylediklerimin konuyla epey bir alakası var sanırım...
Alt 20.06.2012, 21:30   #45
serkankeskin
Acemi Yiğido

31 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 serkankeskin Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu gün ulusal basında bir haber okudum...Özetlemeye çalışacağım Yurdumuzdaki illeri 6 gruba ayırıp bir tablo oluşturulmuş..1. bölgede İstanbul Ankara İzmir Bursa Eskişehir Antalya sınırlandırılıp ayrılacak bütçenin yarısına yakınını bu illere bölmüşler..Bursadan başka beni ilgilendirdiği için Sivasada baktım 4 bölgede yanındada 20 tane il yazılmış...ve ona göre ufak bütçeler ayrılmış..Bunu niye söylüyorum...Mevcut hükümet Anadoluda bir çok ile yatırımlar yapmazken 1 bölgeyi (bir kaç il)ihya etti..Bursanın çehresini değiştirdiler ve hala akmaya devam ediyor...Geçenlerde bilişim adı altında devletten 44 milyon TL bütçe aktarılmış..Teleferiği şehrin göbeğine indirecekler onunla uğraşıyorlar...Politika yapmıyorum ama ben bile benim şehrime bu kadar yatırım yapılırken Anadolunun hiçe sayılarak ellerinin tersiyle itmelerini kaldıramıyorum...Türkiye liginde ligi sallamış Sivasspora bile 25 000 kapasiteyi uygun göreceğine verme basit ödenekleri Anadoluya aktar...Bu o kadar açık ve yapılması o kadar kolay ki 7 yaşındaki bir çocuk bile görebilir...Çok büyük adaletsizlik var....Konuyla alakalı değilmiş gibi görünüyor ama söylediklerimin konuyla epey bir alakası var sanırım...
geri kalmış bölgelerin kalkınmasına ve gelişmesine katkıda bulunacaklarına zaten gelişmiş olan bölgelere önem göstermeleri diğer bölgelerin gözden çıkarıldığı izlenimi veriyor.
serkankeskin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda serkankeskin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.06.2012, 23:01   #46
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
kardeş istanbulun nüfusu neden 15 milyon sence?Bunda da en büyük katkıda biliyorsun ki sivaslılara ait.söyleyecek bir şey yok.Sonunda ne olacak 20-30 sene sonra türkiye nüfusu 120 milyon 100 milyonu büyük şehirlerde geriye kalanı diğer şehirlerde.Ülke de tarım 0 hayvancılık 0 onlarda bile dış ülkelere bağlı olacağız.Bizim Sivas'ın köyleri boşaltılacak.İstanbul'da Ankara'da... vs diğer şehirlerde hayat şartları zorlaşmış yaşanmaz hale gelmiş herkes mecbur olduğu için orada yaşamak zorunda kalmış evini barkını memleketini bırakmak zorunda kalmış ama hepsi gözünde tüten bir ülke olacağız.Son söz olarak şunu söylüyorum İstanbul Ankara ne kadar büyürse Türkiye o kadar büyümez Sivas,Erzurum ne kadar büyür gelişirse Türkiye o kadar büyür gelişir.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mühendisburak58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.06.2012, 00:20   #47
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

BU ÜLKEDE tüm şehirler içinde yönetime geçen her zihniyet döneminde sivas harcanan şehir olmuştur olmayada devam ediyor halkımız silkinmezse bu böyle devam edecektir bu ülkede cumhuriyetin kurulmasına en çok faydası dokunmuşken cumhuriyetten payını alamayan buşehir ,osmanlı devrinde sivasın ilçesi konumundaki şehirler bu gün büyük şehir statüsündeyken sivasım margarin gibi eriyor tesisleri ya kapatılıyor ya başka şehirlere kaldırılıyor yeni biçivi çakılmıyor canları isterlerse prokovakosyon yapıp halkı birbirine düşman gözle baktırılıyor ,bu ülkeye en çok şehit veren şehirlerin başında geliyor sivas bunca hain kanı bozuk , sivaslılar teröre prim vermediği için düşmanlar büyük şehirlere göç etmek zorunda kalmış sivaslılar siyasettede harcanıyorki bana göre ekonomik sosyal sportif açıdan geri kalmamızın nedenide budur büyük şehirlerde birçok ilçede nüfus olarak üstün olduğu halde ne belediye başkanlığ nede genel seçimlerde yeteri kadar temsil edilmiyor partilerin yönetim katında sözü geçen hiçbir kimse yok sadece seçimlerde hatırlanan bişehir sivas nereye gelmek istiyorum sivaslı spor bakanı olsaydı A...K...P yönetiminde genel baskan yardımcısı olsaydı 33 bin kişilk stad çoktan bitmişti
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.06.2012, 08:05   #48
ssmh58
Yeni Yiğido

11 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 ssmh58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar avrupa şampiyonasını ızlıyoruz 33 kişilik stadyım gören var mı aranızda kayserinin stadına benzeyen bi stad yok hepsi buyuk en azı 45 bin kişilik şunu unutmayın bu ulke de oyle bı turnuva olursa ıstanbulda su an 3 tane stadyum var 52+52+72 bin kişilik izmir de var inönüye de yapılacak yanı o pastayı ızmır ve ıstanbul yer bosuna ugrasmayın kurtulalım su köhne 4 eylul den
ssmh58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ssmh58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.06.2012, 08:20   #49
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Senin bu yazdıklarının aynısını alıp bizim milletvekillerine kapak niyetine gönderecem migroarmis
Alt 21.06.2012, 14:20   #50
izmirliyigido
Gast

35.000 kişilik olarak yola çıkılan ve spor kompleksi olan tesis, oylara ve siyasete kurban edilerek sadece spor salonları, basket ve voleybol salonları, yüzme havuzları, antrenman sahaları, alış-veriş dükkanları iptal edilerek 25.000 kişilik kapasiteye düşürülerek STAD PROJESİ olarak önümüze konuldu. Sesini çıkartamayan Sivas'a ve Sivas'lıya bu layık görüldü.

Olsun bunun seçim zamanı var. Sandıkta hesaplaşacağız.

.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
tamam, İhale