Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Arkandayız Mecnun Başkan
Alt 03.07.2011, 13:44   #21
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 803 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Arkandayız Mecnun Başkan

Sonuna kadar arkandayız Büyük Başkan,şu trabzonlu köpekleri şampiyon yapmadıkya şike yaptıysan bile bu can yoluna feda olsun.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda muhsin koçak'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.07.2011, 13:45   #22
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

beyler basın birkaç gözaltı oldu mu hemen ortalığı birbirine katar. pireyi deve yapar. eee bu sıcak yaz gününde onlara da malzeme lazım. bu gözaltılara mal bulmuş mağribi gibi atladılar hemen. bakın aha da buraya yazıyorum, iki gün sonra tansiyon düşer, iki hafta sonra da olay iyice unutulur. 7-8 ay evveldi galiba, rıdvan dilmen, bülent uygun filan yine gözaltına alınmıştı, basın yine yaygara çıkartmıştı. sonuç boşşş.

başkanımıza her zaman güvendik yine güveniyoruz. trabzonlu itler ve aramızdaki leş kargaları hemen kafalarını gösterdiler sevinçten ama kursaklarında kalacak!!!!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.07.2011, 13:46   #23
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Başkanımız bu soruşturmadan aklansa bile istifa etmelidir.Ben Fener'in arka bahçesi olmaktan sıkıldım..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Metal Gear'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.07.2011, 13:47   #24
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
muhsin koçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sonuna kadar arkandayız Büyük Başkan,şu trabzonlu köpekleri şampiyon yapmadıkya şike yaptıysan bile bu can yoluna feda olsun.
Al iste mantıga bak...Hey allahım nasil insanlar var su ülkede?Küme düselim tamam mi istermisin?
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı kangallıwert'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.07.2011, 13:50   #25
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başkanımız bu soruşturmadan aklansa bile istifa etmelidir.Ben Fener'in arka bahçesi olmaktan sıkıldım..

Ben de aynı fikirdeyim umarım Sivasspor zarar görmez bu durumdan ama başkanın Fenerbahçe ile bağlantıları ve son maçta yapılanlar şike olmasa bile birçok taraftar için rahatsız edici.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.07.2011, 13:53   #26
sebasteia
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu isteğin iyi niyetli olduğuna kesinlikle inanmıyorum. şuan 7-8 kulübün başkanı göz altında. ne yani hepsi istifa mı etsin? zor zamanda fırsatı bulup tekme atmaya çalışmak yakışmıyor kardeşim, hoş olmuyor, şık durmuyor! kaldı ki ortada belgelenen ispat edilen hiçbirşey yokken bu çağrıda bulunan sen ve senin gibi arkadaşların burada tamamen kötü niyetle buraya geldiklerinizi düşünüyorum!

ispatlanana kadar herkes suçsuzdur, bir anda bütün gözaltıları suçlu ilan etmek ..... yazık!
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.07.2011, 13:55   #27
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu isteğin iyi niyetli olduğuna kesinlikle inanmıyorum. şuan 7-8 kulübün başkanı göz altında. ne yani hepsi istifa mı etsin? zor zamanda fırsatı bulup tekme atmaya çalışmak yakışmıyor kardeşim, hoş olmuyor, şık durmuyor! kaldı ki ortada belgelenen ispat edilen hiçbirşey yokken bu çağrıda bulunan sen ve senin gibi arkadaşların burada tamamen kötü niyetle buraya geldiklerinizi düşünüyorum!

ispatlanana kadar herkes suçsuzdur, bir anda bütün gözaltıları suçlu ilan etmek ..... yazık!
Kardeşim ben art niyetli falan değilim..
Sivas-Fener maçında yazdığım mesajları aratır..
Hep isyan ettim...
-30'da bile statta olan ben,artık Sivasspor maçlarına gitmeme kararı aldım ta o gün.
Ayrıca ben başkana suçlu ya da suçsuz demiyorum.Soruşturma sonucunu beklemek lazım.Ola ki suçsuz çıkarsa bile istifa etmelidir diyorum.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.07.2011, 14:12   #28
coosivaslicoo
Acemi Yiğido

coosivaslicoo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 coosivaslicoo FAZLA SÖZE GEREK YOKcoosivaslicoo FAZLA SÖZE GEREK YOKcoosivaslicoo FAZLA SÖZE GEREK YOK

herşey temiz biz kirliyiz öylemi...kime güçleri yetiyorsa ona saldırıyorlar.lazlar bu işin arkasında.mecnun başkan adam gibi adam,ona gücünüz yetmez sizin..
coosivaslicoo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı coosivaslicoo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.07.2011, 14:14   #29
sebasteia
Usta Yiğido

6-7 yıl evvel mecnun başkan'ı yine gözaltına almışlardı. galiba sedat peker'le alakalı bir durum vardı. başkanımıza sürekli yakıştırmalarda bulunuyorlar ama yine birşey çıkmayacak!!!!
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.07.2011, 14:17   #30
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sonuna kadar arkandayız başkan.bu adamlar fb düşmanı yeni tff malesef zan altına kalmıştır.yeni başkan aklanmak için bizim başkanımızı ve fb camiasını zan altında koymakla bu işin altında kalacagını ıspatladı.bu yönetim ts ve gs ve bjk nın avukatı olmakla işe başlamış gözüküyor yarın bişey bulamayınca insanların yüzüne nasıl bakacaklar bakalım.bu gözdagları tamamen fb karşıtı olan çevrelerin kirli oyunu ama bu camia bu kirli insanların altında kalmaz onlara gereken cevap verilir.anlaşılan bu ts sahada alamadıgını masada almıya kalkışmış bakalım bu işin altından nasıl kalkacaklar.bence şike filan yok varsa karabük ts maçına baksınlar.bu şeref yoksunu kişiler suçsuz insanları karalamakla gerçek yüzlerini ortaya koymuşlardır.sivasspor bu işten güçlenerek çıkar.ts sa bi daha ilk 3 bile giremez.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
&#”, arkandayız, baŞkan, başkanım, bırakılmadılar, destek, geldin, hoş, mecnun, neden, odyakmaza, otyakmaza, senaryosu, seninleyiz, temİzlİg, İstiyoruz, yİĞİd, İşte, Şike