Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > 3. Lig takımları

3. Lig takımları 3. Lig takımları hakkında

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ÜSKÜDAR ANADOLU !!!
Alt 28.07.2010, 08:28   #361
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: ÜSKÜDAR ANADOLU !!!

Sivasspor'un pilot takımı Üsküdar Anadoluspor,kamp çalışmalarını Sivasspor tesislerinde aralıksız sürdürüyor.
Teknik Direktör Ali Eren Beşerler ve yardımcısı Hakkı Hocaoğlu nezaretinde sürdüren Üsküdar Anadoluspor,2 Ağustos'a kadar sürecek kamp çalışmalarının son gününde Yozgat'ta Yozgatspor'la birde hazırlık maçı oynadıktan sonra İstanbul'a dönecek.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Teknik sorumlu Ali Eren Beşerler " İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Amacımız geçen sezon yakaladığımız başarıdan daha fazlasını elde etmek Geçen sezonki başarılı kadrodan 6 futbolcu bu sezon olmayacak,ama onların yerine aldığımız futbolcularla daha iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum"dedi.
Beşerler ayrıca,İstanbul'dada Kartalspor ve Körfez Belediyespor'lada hazırlık maçları yapacaklarını sözlerine ekledi.

Sivas Hürdoğan.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.07.2010, 12:01   #362
esrarengiz
Acemi Yiğido

esrarengiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 esrarengiz ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ben simdi merak ediyorum pilot takimimiz olan uskudar anadolu takiminin teknik sorumlusu ali eren in soylediklerine bakacak olursak gecen seneki basarili kadrodan 6 futbolcu bu sene olmayacak... buraya dikkat lutfen benim sorum bu 6 futbolcu dan kaci sivasa geldi veya alt liglerdeki takimlarami gittiler yoksa onlarda 2.lig takimlarina veya 3. lig takimlarinami transfer oldular?????
sivasa oyuncu kazandirmadilarsa neden hala pilot takimimiz diyoruz????
takimlar futbolcu transfer ederken basarisina mi istikrarinami yoksa parasina mi bakiyor??
basarisina istikrarina bakiliyor benim gorusum eger boyleyse basarili bir takimin basarili oyuncularindan bir tanesi gelmezmi takima....
yoksa ligi kaldiracak kuvvetlerimi yok hala tecrube kazansinlarmi diye baska takimlara transfer edildi.....
bu arada baska bir soru geliyor bu futbolcular bonservisleriylemi verildi yoksa kiralikmi gittiler ben bunlari gercekten merak ediyorum bir taraftar olarak...
Alt 28.07.2010, 18:02   #363
emir1908
Acemi Yiğido

emir1908 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 emir1908 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

oo gardaş özlettin kendini bizde muhalefet nerelerde diyorduk uzun zamandır sallamıyordun üsküdara

6 Kişiden 1 tanesi sivastan gelmeyen birisi 86 lı gaziosmanpaşaya satıydı
Ahmet Turan Tokatspora kiralık gitti
akif , ziya , ibrahim sivasa geldi
kalecininde yaşı tutmuyor oynayamıyor

al sana 6 kişi
emir1908 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emir1908'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.07.2010, 20:38   #364
esrarengiz
Acemi Yiğido

esrarengiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 esrarengiz ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

tesekkurler akifle ibrahimi biliyorumda ben gerisininden haberim yok o yuzden sordum bende sagolasin varolasin...
ve ozlettin kendini derken ben her zaman buradayim muhalefet de degilim benim tek dusuncem sivas sporun gelecegi parlak olsun yeter... bunun icin ne yapildigina bakarim ve ben sozumu saklamadigim icin belki sizlere karsi agir konusuyormus gibi oluyorum bilmiyorum ama kullandigim sozcuklerde hakaret veya asagiliyaci bir durum olursa luften ikaz edin sizde beni ok sevgiler saygilar..
Alt 26.04.2015, 16:59   #365
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Pilot takımımız ÜSKÜDAR ANADOLU 1908 şampiyonluğa çok yakın ,türkiyenin köklü kulüplerinden biri olan üsküdar anadolu 1908 yıllardır bu ülke futboluna nice oyuncular yetiştirmiştir,ziya ve pekin köşnek bunlardan sadece 2 tanesidir,neticede yıllar sonra oyuncu yetiştirmenin yanında hakettiği 2.ligede çok yaklaşmıştır,hatta ŞAMPİY.. diyebiliriz,haftaya şampiyonluk maçı olan ankarademir sporla hayati önem taşıyan maça çıkacaktır,kazandığı takdirde hiçbirmaçsonucuna bakılmaksızın şampiyon olacaktır .yıllarca peşinden birçok maçına gittiğim bu takımı bu önemli maçta yalnız bırakmamak lazım diye düşünüyorum,çünkü üsküdar seyircisi birçok kardeşim sivassporu istanbuldaki maçlarında yalnız bırakmamıştır,4 eylül neyse bizim için ,üsküdarda odur,kendi adıma üsküdarda çocukluk ve gençlik 30 yılımı geçirdiğim ,selimiyenin tozlu,topraklı sahasında ,desteklediğim üsküdar anadoluyu gelecek hafta 2.lige yollamak için beylerbeyi stadında kardeşimle birlikte destek olacağım,maçı büyük ihtimalle kanal 58 de canlı yayınlayacaktırda,başta isder olmak üzere ,üsküdar,kadıköy,beykoz yakınlarındaki ,imkanı olan hemşerilerimizinde hem murat başkanı onure etmek,hemde bizi herortamda destekleyen üsküdarı yalnız bırakmamak adına hemşerilerimizinde destek olmasını bekliyorum,bilmeyenler için söylüyorum,stad 5000 kişiliktir,tıklım tıklım dolmasını temenni ediyor ,şimdiden üsküdar anadolu 1908 takımına 2.ligde başarılar diliyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Üsküdar Anadolu !!!
Alt 27.04.2015, 07:56   #366
şampiyon71
Yiğido

şampiyon71 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 şampiyon71 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Üsküdar Anadolu !!!

Editörün Notu :

Sitemizde büyük harflerle yapılan yorumlar silinmektedir.

Lütfen küçük harfler kullanınız.
şampiyon71 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.04.2015, 12:21   #367
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

34MUAMMER58 arkadaşım ben anadolu yakasını pek bilmiyorum. hangi stadda ve nasıl ulaşılacağını yazarsan çocuğumuda alıp geleceğim.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.04.2015, 19:23   #368
34MUAMMER58
Usta Yiğido

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
34MUAMMER58 arkadaşım ben anadolu yakasını pek bilmiyorum. hangi stadda ve nasıl ulaşılacağını yazarsan çocuğumuda alıp geleceğim.
Güzel kardeşim ,anadolu üsküdar maçlarını beylerbeyi 75. yıl stadyumunda oynuyor,stadyumun yeri 1.boğaz köprüsünün asya ayağının 1.km aşağısındadır,avrupa yakasından metrobüsle gelmek isteyenler ,1.boğaz köprüsünü geçtikten sonra ilk durakta inerse 15 dak yürüyerek stada ulaşabilir,marmarayla yada vapurla gelmek isteyenler üsküdarda inip ,üsküdar vapur iskelesinin karşısındaki duraktan beylerbeyine giden minibüs yada otobüse binip 7 -10 dak yolculuktan sonra ,sabancı polis evi karşısındaki durakta inip 5 dak yürüyerek stada ulaşabilir,özel araçlarıyla gelmek isteyenlerin hedef istikameti beylerbeyi olmalıdır ,stad 5000 kişiliktir,bukadar bilgi yeterli sanırım.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.05.2015, 19:34   #369
34MUAMMER58
Usta Yiğido

PİLOT TAKIMIMIZ Üsküdar anadolu 1908 9 yıl aradan sonra ankarademirsporu 4-0 yenerek şampiyon olmuştur ,yaklaşık 3 bin taraftarının desteğiyle raKibe şut şansı tanımadan hakettiği galibiyetle 2.lige çıkmanın sevincini sahaya giren taraftarlarıyla doyasıya kutlayan futbolcuları ve teknik heyeti ,yönetimi tebrik ediyor başarılarılarının devamını diliyorum,maçta mecnun otyakmaz da protokoldaki yerini alarak üsküdar anadoluya destek oldu 2.ligde başarılar diliyorum
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.05.2015, 20:10   #370
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Her platformda pilot takim diyoruz ama suana kadar bünyemize yeteri düzeyde oyuncu katamadik.

Umarim ileride bu mümkün olabilir.Gecen hafta bir yerel kanalda Bayburt deplasmaninda cok kötü karsilandiklarini antrenörleri anlatmisti.Bu SAMPIYON´lukta o kötü günlerin anisina olsun.

Artik sizler bir üst ligdesiniz,oranin havasi kuskusuz daha baska alt liglere benzemez.Herseyden önce Anadolu Üsküdar´a bir üst ligde basarilar diliyorum.
Umarim seneyede PTT ligine cikarlar neden olmasin.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
anadolu, Üsküdar