Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Şampiyonluk İstemiyoruz...
Alt 09.12.2007, 18:26   #1
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1259 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok
Standart Şampiyonluk İstemiyoruz...

Bülent Uygun ne demek istedi?

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, ''Şampiyon olmayacağız, bizim böyle bir iddiamız yok. Bununla ne demek istediğimi anlayan anladı'' dedi.

Bülent Uygun ne demek istedi?

Bülent Uygun, Denizlispor karşısında 2-0 galip ayrıldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, çok zor bir maç olduğunu belirterek, ''Fenerbahçe-Galatasaray maçında Fenerbahçe'nin galibiyeti bizim de burada alacağımız 3 puan bizi burada liderliğe taşıyacaktı. Dolayısıyla bu anlamda çok önemli bir galibiyet almış olduk'' diye konuştu.

Uygun, şunları kaydetti: ''Türkiye'deki sistem anlamında en değişik sistemi oynatan Güvenç hocamızın sistemini çözebilmek için futbolcularımız elinden geleni yaptı. Ve sonucunda da ikinci yarıda özellikle yerinde hamlelerle ve düşünce tarzını sahaya yansıttıktan sonra 2-0 gibi bir skorla kazandık.''

''Mutluyuz, yolumuza devam ediyoruz'' diyen Uygun, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Ben şunu söylemek istiyorum. Bana hep soruyorlar. Şampiyon olmayacağız, bizim böyle bir iddiamız yok. Bununla ne demek istediğimi anlayan anladı. Biz sadece şunu yapıyoruz. Türk futbolunda futbolun gereği neyse bireysel yetenekleri sahaya yansıtan, mücadele eden, agresif oynayan, fair-play'den ödün vermeyen, her maça özenle hazırlanan, yenebilmek için de elinden geleni yapan, yenildiği maçta da alkışlayan ve öbür maçına bakan bir takımız. Biz duruşumuzla, yapımızla, onurumuzla Sivasspor'uz. Biz şampiyon olmak istemiyoruz.''

Maçın hakemini de eleştiren Uygun, şöyle konuştu: ''Futbolun gereği neyse ne görüyorsan onu çalacaksın. Benim kimseden bir beklentim yok. Çıkın gördüğünüzü çalın. Lütfen ya bu kadar da değil ya. Ben şampiyon olmak istemiyorum. Yokum, ben şampiyonlukta falan yokum kardeşim. Ben futbolun gereğini yapmakta varım. Gereğini yaptıktan sonra da sezon sonunda hep beraber bakacağız. Ne kadar, nereye geldiğimizi hep beraber göreceğiz.''

DENİZLİSPOR CEPHESİ

Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar ise Sivasspor'u lider olmalarından dolayı kutlayarak, ''İstediğimiz futbolu oynayamadık. Sivasspor çok hırslı oyuna başladı'' dedi. Girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini anlatan Kurtar, ''Bundan sonra 2 maçımız var. Bu maçları kazanıp 27 puanla ligi bitirmek istiyoruz. Yapacak gücümüz de var. Sivasspor'u kutluyorum'' diye konuştu.

Maçın hakemleriyle ilgili bir soru üzerine Kurtar, ''İlk yarım saat çok iyi götürdü ama ondan sonra biraz tesir altında kaldı diye düşünüyorum. Biz de bugün iyi günümüzde değildik, onun için hakemle ilgili fazla bir şey konuşmak istemiyorum'' diye yanıtladı.

Kurtar, Sivasspor'un, Galatasaray'dan puan alması durumunda ilk yarıyı lider tamamlama şansının olduğunu da söyledi. Sivasspor'un 2. golünü kaydeden İlhan Ummak da galibiyetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, attığı golü eşine ve oğluna armağan ettiğini bildirdi. Sivassporlu futbolcular Devran Ayhan ve Abdurrahman Dereli ise ligde yeniden liderliğe yükselmenin mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı EyüphanAydın'a Teşekkür Ediyor...
'Şampiyonluk istemiyoruz'
Alt 09.12.2007, 18:29   #2
sivas_kangallı
Usta Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

509 Mesajına 806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 931 sivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart 'Şampiyonluk istemiyoruz'

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, 'Şampiyon olmayacağız, bizim böyle bir iddiamız yok. Bununla ne demek istediğimi anlayan anladı' dedi.
9.12.2007

Önemli galibiyet
Bülent Uygun, Denizlispor karşısında 2-0 galip ayrıldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, çok zor bir maç olduğunu belirterek, "Fenerbahçe-Galatasaray maçında Fenerbahçe’nin galibiyeti bizim de burada alacağımız 3 puan bizi burada liderliğe taşıyacaktı. Dolayısıyla bu anlamda çok önemli bir galibiyet almış olduk" diye konuştu.

Anlayan anladı
Uygun, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şampiyon olmayacağız, bizim böyle bir iddiamız yok. Bununla ne demek istediğimi anlayan anladı. Biz sadece şunu yapıyoruz. Türk futbolunda futbolun gereği neyse bireysel yetenekleri sahaya yansıtan, mücadele eden, agresif oynayan, fair-play’den ödün vermeyen, her maça özenle hazırlanan, yenebilmek için de elinden geleni yapan, yenildiği maçta da alkışlayan ve öbür maçına bakan bir takımız. Biz duruşumuzla, yapımızla, onurumuzla Sivasspor’uz. Biz şampiyon olmak istemiyoruz."
Alt 09.12.2007, 18:29   #3
emir1908
Acemi Yiğido

emir1908 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 emir1908 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: Bülent UYGUN Ne Demek İstedi..

önce futbol hemen şampiyonuz dersek düşeriz demek istiyor alt sıralara biz liderliği değil önümüzdeki maçları düşünüyoruz diyor çok açık
emir1908 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Şampiyonluk İstemiyoruz...
Alt 09.12.2007, 18:31   #4
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 941 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein
Standart --->: Şampiyonluk İstemiyoruz...

evet ne demek isteyecek kahpe bizans takımları.. 3 büyütlmüşlere diyor.. üzerimize oyun oynamasınlar diyee.. ama onlara gereken cevabı tokat gibi çarpacağız suratlarına... birde takıma sahip çıkmayan sivaslıyım diye piyasada gezen FB GS BJK kuşu kaldıran sivaslılara diyordur heralde.. birde elini cvebine atmayan iş adam larına...
Alt 09.12.2007, 18:32   #5
sivas_kangallı
Usta Yiğido

sivas_kangallı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

509 Mesajına 806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 931 sivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYORsivas_kangallı SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

ne dmek istediği belli bülent hocamız hedefimiz hemen şampiyonluk değil ilk önce biz futbol oynamak istiyoruz diyo.
Alt 09.12.2007, 18:35   #6
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 833 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

zafer sadece isteyenlerindir .
Alt 09.12.2007, 18:36   #7
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1259 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Bencede Şu Anda Şampiyon Olsak BiLE Avrupada Ne Yapcağız.Maddi Ve Manevi Destek Önemli Biraz Maddiyat Olmalı Şampiyonluğada Az kaldı
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda EyüphanAydın'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.12.2007, 18:36   #8
Buraq58
Usta Yiğido

Buraq58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

353 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Buraq58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivas_kangallı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne dmek istediği belli bülent hocamız hedefimiz hemen şampiyonluk değil ilk önce biz futbol oynamak istiyoruz diyo.
herkes aynı şeyi düşünüyo çok garip
Buraq58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.12.2007, 18:41   #9
KÖYLÜM_58
Acemi Yiğido

KÖYLÜM_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 615 KÖYLÜM_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bugün bülent hoca şapıyonluk istiyoruz desin yarın sivasın önünü keserler hakemler federasyon ve diger şapıyon adayları.
KÖYLÜM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.12.2007, 18:42   #10
TUNA_TNK
Acemi Yiğido

TUNA_TNK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 93 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 TUNA_TNK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
merkez_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
zafer sadece isteyenlerindir .
emre arkadaşımıza katılıyorum zafer sadece isteyenlerindir
ayrıca maddı ve manevı destek gerekli elbetteki
ama suda unutulmamalı sivasspor şampiyon olduktan sonra
lig tvsinden federasyona kadar herkesten
hak ettığı para gelecektir manevi destek isterseniz
biz ölümüne sivassporluyuz hem bide
sivasspor bu sezon şampiyon olmadı dıyelım
ne zaman olacak illaki bi yerden başlamak gerekıyor
şampıyon olan takımlar şampiyonlukla doğmadılar
sonradan şampiyonluğu ellerıne aldılar şimdi şampiyonluğun tam zamanı......