Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Olmuyor Rıza Hocam !
Alt 05.06.2012, 16:39   #311
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Olmuyor Rıza Hocam !

Neyse bizim yönetim koca şehri ve takımı Rıza efendinin ayaklarının altına serdiklerini anlamış sonunda.Bu işin tadı kaçtı bence.Rıza gitse kimse üzülmez eminim.Balili örneği de hocaya kapak olmuştur umarım.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2012, 16:44   #312
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çene ishali olmuş bu adam.

yönetim bile susturamıyor !!
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda akifesk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.06.2012, 20:48   #313
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza Çalımbay Sivasspor'a gelirken Beşiktaş'tan teklif gelirse giderim diye bir şart koymuştu
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 12:53   #314
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza Çalımbay ile görüştük
06.06.2012

Beşiktaş'ın 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, geçen pazartesi günü Rıza Çalımbay'la bir görüşme yaptıklarını söyledi.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın konuyla ilgili sorularını yanıtlayan Çebi, "Teknik direktör arayışlarımız devam ediyor; ancak kafamızı her kaldırdığımızda bir sorunla karşı karşıya kalıyoruz. Ya icraa geliyor ya da ihtarname çekiliyor. Tam teknik direktör meselesine yoğunlaşıp, karar verecekken, bütün dikkatimiz dağılıyor. Dediğiniz doğru. Rıza Çalımbay'la bir görüşme oldu. Pazartesi günü bu görüşmeyi yaptık" dedi.

ANLAŞMA OLASILIĞIMIZ YÜZDE 50'DİR

2. Başkan Çebi, görüşmenin içeriğinin sorulması üzerine, "Karşılıklı düşüncelerimizi ifade ettik. Yeni bir görüşme yapabiliriz. Şu an için bir sonuca ulaşılmış değil. Rıza hocayla da anlaşma olasılığımız yüzde 50'dir" diye konuştu.

2 GÖRÜŞME OLDU

Rıza Çalımbay ise konuyla ilgili olarak, "Görüşme yaptık. Tamer Kıran'la görüştük. Ancak daha önce de görüştük. Bu ilk değildi. 2 görüşmemiz oldu; ama benim beklemeye fırsatım yok. Benim durumum diğer teknik direktörlerden farklı. Sivasspor'u çalıştırıyorum. Sivasspor da benim için çok önemli. Burada transferlerimizi yapacağız. Çalışmalara başlayacağız. Bana son görüşmemizde 1 hafta bekle dendi. Fakat bu içinde bulunduğumuz durumda uzun bir süre" dedi.

MECNUN ODYAKMAZ, BEŞİKTAŞLI İDARECİLERLE GÖRÜŞTÜ

Razı Çalımbay, Sivasspor başkanı Mecnun Odyakmaz'ın da Beşiktaş'la konuyla ilgili bir görüşme yaptığını belirterek, "Mecnun başkan geçen Pazar günü Beşiktaş'lı idarecilerle görüştü. 'Rıza hocayı istemeniz önemli, bizim için gurur verici; fakat biz bir an önce karar vermenizi rica ediyoruz. Biz hocamızdan vazgeçmek istemiyoruz. Kendisi bizden sözleşmesine Beşiktaş'la ilgili madde koyulmasını istedi. Biz de sadece Beşiktaş'tan teklif gelirse sizi bırakmayı kabul ederiz. Başka takımlar için bu geçerli değil, diyerek önerisini kabul ettik. 1 gün içerisinde bu durumu netleştirelim' dedi. Bir sonuç çıkmadı. Biz Sivasspor'u düşünmek zorundayız. Daha dün 3 transfer yaptık. Ben Beşiktaşlıyım, ama burada takımımı yönetmek durumundayım. Zaman kaybedemem" diye konuştu.

Radyospor
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 14:29   #315
MEVLUTHOCAOGLU
Yiğido

97 Mesajına 151 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 MEVLUTHOCAOGLU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SPORX ÖZEL - Beşiktaş'ın teknik direktör adayları arasında ilk sırada yer alan ve bugün yönetici Ahmet Çebi'nin açıklamalarının ardından "Rıza Çalımbay'la görüştük" açıklamalarına tecrübeli teknik adam son noktayı koydu.

Sivasspor teknik patronu Rıza Çalımbay, Sporx.com'a, "Beşiktaş'la görüştüm ama görüşen bir tek ben değilim. Beşiktaş yönetimi adı geçen teknik adamlarla tek tek görüşüyor. Başkanımdan izin alarak benimle de görüştüler. Ama ortada teklif filan yok. Başkaları Beşiktaş yönetiminin bu konudaki kararını bekleyebilir ama benim bekleme lüksüm yok. Ben Sivasspor'un teknik direktörüyüm ve şu andaki tek düşüncem Sivaspor'un geleceği. Bunun için yönetimimizle, başkanımızla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz" dedi.

Çalımbay, ortada kendisine yapılan bir teklifin daha olmadığını belirterek, "Başkanımızda bir anlayış gösterdi ve görüşmeme izin verdi. Bir nevi onlara 'Ya anlaşın ya da Rıza hoca defterini kapatın' dedi. Başka teknik adamlar Beşiktaş yönetiminin karar vermesini bekleyebilirler, ama benim bir işim bir görevim var. Ve yeni sezonla ilgili Sivasspor olarak ciddi planlarımız büyük hedeflerimiz var. Dediğim gibi şu andan itibaren tek bir düşüncem var o da bu transfer dönemini ve kamp sürecini Sivasspor olarak en iyi şekilde değerlendirmek" dedi.

ÖZEL HABER - Eray Emin Aydemir

OLAY BİTMİŞTİR ARKADAŞLAR ARTIK SADECE YAPILACAK OLAN TRANSFERLERE ODAKLANMAK LAZIM RIZA HOCA BEŞİKTAŞ DEFTERİNİ KAPATMIŞTIR......
MEVLUTHOCAOGLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 14:47   #316
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun Otyakmaz: "Rıza Çalımbay'ın bu saatten sonra Beşiktaş'a gitmesi doğru olmaz." (Lig Tv)
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 14:59   #317
kursad1981
Yiğido

118 Mesajına 242 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 kursad1981 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

az evvel radyosporda canlı yayına katılan rıza calımbay bundan sonra tum enerjımı sıvasspor ıcın harcayacam dedı transferle ılgılı soruyu da su sekılde cevaplandırdı dun 1 yabancı ıle anlasmak uzereyken futbolcu baska bı kulubu tercıh ettı bızım transfer calısmalarımız suruyor dedı
kursad1981 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 15:05   #318
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kursad1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
az evvel radyosporda canlı yayına katılan rıza calımbay bundan sonra tum enerjımı sıvasspor ıcın harcayacam dedı

.................
geçmiş ola demek lazım. taraftarın kalbini kır. çık sonrada özür diler gibi açıklama yap. yediler ya. rıza hoca taraftarı da yönetimide üzdüğü için özür dilemeli
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 15:14   #319
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Eee ne oldu şimdi..Sen kendi kulübünü mü düşüneceksin yoksa Beşiktaş'i mı düşüneceksin...
Alt 06.06.2012, 16:19   #320
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

rıza sivassporu bir yerlere götüremez aklı hep beşiktaşta kalacak keşke gönderseler
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
batacakmı, benimde, beşiktaşla, Çalımbay, Çalımbaydan, doĞru, gönderdi, görüşmem, haber, hocam, hocaya, jet, mesajı, mesajım, olmadı, olmazsa, olmuyor, rıza, takım, var, yalanlama, Özel