Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

--->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım
Alt 07.11.2006, 13:07   #11
yiğido 07
Acemi Yiğido

12 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 yiğido 07 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım

PEKİ GÜZEL KARDEŞİM YÖNETİMİ FUTBOLCUYU TEKNİK HEYETİ SUÇLAYIP DURUYORSUN SEN NE YAPTIN BU TAKIM İÇİN İKİ MAÇ MAÇ İZLEDİN DİYE AHKAM KESİYORSUN BU KULUBÜN PARASI VARMI NE ZORLUKLARLA TAKIM OLUŞTURULUYOR FUTBOLCULAR SİVASA GELMEK İSTİYORLARMI HANGİ TEKNİK ADAM SİVASTA BAŞARILI OLUR BUNLARI BİLİYORMUSUN ARKADAŞIM BURADAN AHKAM KESMEKLE OLMUYOR BAZI ŞEYLER ZATEN OLAN OLMUŞ BU SAFHADAN SONRA SİVASI NASIL ÜST SIRALARA TIRMANDIRIRIZ DÜŞÜNÜLMÜYOR YÖNETİM DE GİTSİN HOCADA GİTSİN FUTBOLCULARDA GİTSİN HERKEZ GİTSİN DİYORSUN LÜTFEN BİRAZ YAPICI OL
yiğido 07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2006, 13:42   #12
CK58
Acemi Yiğido

CK58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 696 CK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

troxxo isimli üye arkadaşı kutluyorum güzel yorumlar yapmış eline yüreğine sağlık.
CK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2006, 14:08   #13
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI

Mevcut sitede övgüler,tebrikler kadar eleştirilerde olacaktır.Önemli olan her iki anlamda da bilinçli,bilgili,duyarlı,dikka tli taraftarların olmasıdır.Ne çok övgüler,methiyeler sıralamak-bu durumun aşırısı zaten dalkavukluk olur-ne de sürekli iğneleyerek pasifize etmek doğru değildir.Arkadaşı hassasiyetinden-katılmadığım yerler olsa da-dolayı tebrik ederim.Gönül ister ki kaliteli taraftar sayısı çok olsun ve bu durum stada da yansısın.
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2006, 15:44   #14
troxxo
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 troxxo ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
yiğido 07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
PEKİ GÜZEL KARDEŞİM YÖNETİMİ FUTBOLCUYU TEKNİK HEYETİ SUÇLAYIP DURUYORSUN SEN NE YAPTIN BU TAKIM İÇİN İKİ MAÇ MAÇ İZLEDİN DİYE AHKAM KESİYORSUN BU KULUBÜN PARASI VARMI NE ZORLUKLARLA TAKIM OLUŞTURULUYOR FUTBOLCULAR SİVASA GELMEK İSTİYORLARMI HANGİ TEKNİK ADAM SİVASTA BAŞARILI OLUR BUNLARI BİLİYORMUSUN ARKADAŞIM BURADAN AHKAM KESMEKLE OLMUYOR BAZI ŞEYLER ZATEN OLAN OLMUŞ BU SAFHADAN SONRA SİVASI NASIL ÜST SIRALARA TIRMANDIRIRIZ DÜŞÜNÜLMÜYOR YÖNETİM DE GİTSİN HOCADA GİTSİN FUTBOLCULARDA GİTSİN HERKEZ GİTSİN DİYORSUN LÜTFEN BİRAZ YAPICI OL
Değerli yiğido 07,burada polemik yaratacak bir durum yok, yazıyı sanırım üstün körü okumuşsun tekrar ve tekrar okursan neler demek istediğimi orada net bir biçimde anlayacaksın, cevabonada ters tarftan başlayyarak cevap verecek olursam;

Ben şu gitsin, bu gitsin, onlar kalsın, bunlar kalsın diye birşey yazmadım, zaten bunun yazmak veya bunun dile getirmekle bunların gerçekleşmiyeceğini herkes bilir burada tam yetkili ve tüm yetki Sivasspor Yönetimindedir. Aslında var olan hataları, görünen ve belkide söylenmeyen ,söylenilemeyen hataları dile getirerek, çözümünde hataların içinde saklı olduğunu ifade ettim.

Yazımın başında da sonun da da bu başlık altında Sivasspor için neler yapabiliriz onun tartışılması gerekir diye ifade etmiştim zaten.

Olan olmuş kısmına gelecek olursak; bununuda şuna benzettim kolay yenebilcekleri bir takıma yenilen takımın Futbolcularıyla roportaj yaparlar ve futbolcular şöyle demeçler verirler " bir takım nedenlerden dolayı yenildik, yenilmek istemezdik, artık önümüzdeki maçlara bakacağız" yenildikten sonra, puan kaybettikten sonra önündeki maçlara bakdan ne olur bakmasan ne olur?
Şimdi Sivasspor ligde en alttan 2. dir ve sen diyorsunki olan olmuş; Yönetim, teknik kadro, futbolcular üstüne düşenleri layıkıyla yerine getirmişler ancak olan olmuş, garip ve ilginç bir yaklaşımın var, olanlar herneyse gerekli önlemleri başından alırdın bizde bu başlık altında bunları yazmak zorunda kalmazdık dimi.

Teknik adam ve futbolcu kısmına gelecek olursak; profosyonel sporların tamamında kariyer oldukça önemlidir, kariyerli teknik adamda ve futbolcuda sonuçta profosyoneldir, profosyonelliğin gereğide paradır, ben ne futbolcular ne teknik adamlar gördümmmm siirte , yoktan var olon istanbulspora, adanaspora giden.

Klübün parası yok diyorsun; bende sana eminmisin diyorum ve ekliyorum.
Klüp maçlarda aldığı her puan başına 78.500 Ytl para alır şu anda 12 puanı olduğuna göre 1 milyon Ytl ye yakın para almaya hak kaznmış durumda, sadece Sivasta Ankaraspor ve Denizli spor maçlarını kazanmış olsaydı 18 puanı olur ligde 6. durumda olur ve kasasında da 1.5 milyon YTL si olurdu sen puan kaybedersen parada alamassın Klüp kendi kendine para musluklarını tıkarsa parası olmaz dimi kardeşim. Klüp 2005-2006 sezonunda yayın ve havuz gelirinden yaklaşık 6.672 milyon Ytl almış. Eski para sistemine göre 6 trilyondan fazla, bu parayı etkin ve doğru kullanamassan paran olurmu benim değerli kardeşim bununu da Sivasspor taraftarı olarak sana sorarım.
troxxo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2006, 21:43   #15
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
yiğido 07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Allah Allah çok ilginç bir yorum yapmışsın yigido 07, garip bir çıkış çünkü herkes bu başlıkta sevgili troxxo gardaşımızın yorumlarını beğenmişken böyle gereksiz bir çıkış gerçekten garip. Az önce 4-0 yenildik neden acaba? Merak ediyorumusun tamam ozaman troxxo nun yazdıklarını birdaha oku. Birde demişin ya yukarılara tırmanmak için ne yapmalı işte böyle çalışmalar değerlendirilerek yapılacaklar bulunmalı. Bu yorumlar gayet yerinde ve doğru gibi geliyor bana, en azından tamda aslında senin yaptığın gibi bilmeden ahkam kesmiyor ve istatisliklere dayanarak bilimsel bir çalışma gibi önümüze seriliyor. Bu arada bu kadar düzeyli bir yazıya senin de daha ılımlı bir cevap vermen gerekliydi.
Saygılar

Konu Kibrisli tarafından (07.11.2006 Saat 21:47 ) değiştirilmiştir.. Sebep: imla hatası
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2006, 22:01   #16
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 882 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt

SAYGILARIMLA SİVASLI VE SİVASSPORLU GARDAŞLARIM YİNE İKİ MAÇ YENİLDİ VE YİNE AYNI SENERYOLAR VE AYNI POLİMİKLER EĞER GERÇEKTEN HERZAMAN SİVASLI VE SİVASSPORLUMUYUZ NE OLDİ KİME YENİLDİ DENİZLİ VE ANTEPE BU KADAR TEPKİNİZ VARDA NEDEN ANTEP MAÇINDA BALİLİNİN POZİSYONUNDA PENALTI VERMEYE HAKEMLERİ YÜKLENMEDİNİZ ANTEP MAÇINDA SİVASSPOR KÖTÜMÜYDÜ HAYIR AMA BAZEN NE KADAR ZORLARSAN ZORLA OLMASZSA OLMAZ BUNUN ÖRNEKLERİ ÇOKTUR TÜRKİYEDE GS DEN İNAMOTO VE CARUSCA BEŞİKTAŞTA KALECİ RUUNYE AVRUPDA REAL BU HAFTA KENDİİ EVİNDE YENİLMEDİMİ DAHA BUNUN GİBİ BİRÇOK ÖRNEĞİ VAR NE OLDU VESTELE İKİ HAFTADIR NERDE O KADAR YATIRIM YAPILAN VESTEL GİBİ BİR DEVİN DESTEKLEDİĞİ TAKIM HERŞEY Bİ YERE KADAR BUNLAR İYİ GÜNDE YAZMAK LAZIM ATEŞE BARUTLA GİTMEK DEĞİL ÖNEMLİ OLAN ATEŞİ İYİ GÜNDE EĞLENMEK İÇİN YAKIN Kİ KÖTÜ GÜNDE AKLA GELSİN GEÇEN SENE İLK YARI SÜPER OLAN SİVASSPORUMUZ İKİNCİ YARI KAÇ PUAN ALDI Bİ BAKIN LÜTFEN BUNUN İKİNCİ YARISIDA VAR VE BENDE DİYORUMKİ SİVASSPORUM DÜŞMEYECEK AMA BİZ İÇİMİZDEN DÜŞÜRMEYELİM YETER SAYGILARIMLA GARDAŞLAR
Alt 07.11.2006, 22:24   #17
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SAYGILARIMLA SİVASLI VE SİVASSPORLU GARDAŞLARIM YİNE İKİ MAÇ YENİLDİ VE YİNE AYNI SENERYOLAR VE AYNI POLİMİKLER EĞER GERÇEKTEN HERZAMAN SİVASLI VE SİVASSPORLUMUYUZ NE OLDİ KİME YENİLDİ DENİZLİ VE ANTEPE BU KADAR TEPKİNİZ VARDA NEDEN ANTEP MAÇINDA BALİLİNİN POZİSYONUNDA PENALTI VERMEYE HAKEMLERİ YÜKLENMEDİNİZ ANTEP MAÇINDA SİVASSPOR KÖTÜMÜYDÜ HAYIR AMA BAZEN NE KADAR ZORLARSAN ZORLA OLMASZSA OLMAZ BUNUN ÖRNEKLERİ ÇOKTUR TÜRKİYEDE GS DEN İNAMOTO VE CARUSCA BEŞİKTAŞTA KALECİ RUUNYE AVRUPDA REAL BU HAFTA KENDİİ EVİNDE YENİLMEDİMİ DAHA BUNUN GİBİ BİRÇOK ÖRNEĞİ VAR NE OLDU VESTELE İKİ HAFTADIR NERDE O KADAR YATIRIM YAPILAN VESTEL GİBİ BİR DEVİN DESTEKLEDİĞİ TAKIM HERŞEY Bİ YERE KADAR BUNLAR İYİ GÜNDE YAZMAK LAZIM ATEŞE BARUTLA GİTMEK DEĞİL ÖNEMLİ OLAN ATEŞİ İYİ GÜNDE EĞLENMEK İÇİN YAKIN Kİ KÖTÜ GÜNDE AKLA GELSİN GEÇEN SENE İLK YARI SÜPER OLAN SİVASSPORUMUZ İKİNCİ YARI KAÇ PUAN ALDI Bİ BAKIN LÜTFEN BUNUN İKİNCİ YARISIDA VAR VE BENDE DİYORUMKİ SİVASSPORUM DÜŞMEYECEK AMA BİZ İÇİMİZDEN DÜŞÜRMEYELİM YETER SAYGILARIMLA GARDAŞLAR
Gardaş çok güzel diyonda takım oynamıyor bu sene, nereye kadar susacaz kaldı ki kötü birşey yazmıyok ki burda, gayet doğru yorumlar yapıyorz, herşeye tozpembe bakmak esas bizi biterecek şeydir, eleştirel akılcı olmak lazım, yoksa bir bakmışız hooop yeniden ikinci ligdeyiz.Eleştiriler yerinde ve düzeyli ise sorun yoktur hatta doğruyu bulmamızı sağlar.
Saygılarımla
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım
Alt 07.11.2006, 22:45   #18
M.A.Serhat
Acemi Yiğido

M.A.Serhat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 M.A.Serhat Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: SİVASSPOR: Ben Nerde Yanlış Yaptım

bu sitede sınırlar aşılmadığı sürece herkes fikrini söyleyebilir.troxo bey de fikrini söylemiş kimse kimseye laf atmamalı bence varsa öyle geniş bi açıklaması buyursun yazsın.haklıysa zaten diğer arkadaşlarda desteklerini vereceklerdir.sivassporun bu kötü gidişine dur denmeli artık yoksa allah muhafaza ikinci lige dönüş yapmak takım ve taraftar adına çok üzücü olacak..
abicim teşekkürler (troxo)

samiyusuf58
M.A.Serhat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2006, 22:55   #19
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1227 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Şu bir gerçektir Sivasımızın gerçek değeri bilinmiyor daha doğrusu ne yaptıpımız bilinmiyor. Herkesin canla başla çıkmak istediği süper ligdeyiz ve takımımız ve yönetim bunun farkında değil lig uzunya herkes laylaylom oynuyor alın bugün paf takım ağırlıklı gelen Fenerden dört tane yedik. Bunun bir açıklaması varmıdır. Tabi Bülent Uygunun bir açıklaması vardır. Ya saha zeminiden şıkayet etcek ya karşı takımın futbolcularından şikayet etcek ya sonra aynı tas aynı hamam. Ben Kasım ayında askere gidiyorum ve askerdeyken Sivasımın maçlarını dikkatle takip etceğim ve tabiki sezon sonunda Sivasımı kümeye düşmüş olarak göreceğim ama bunu görmek istemiyorum artık birilerinin buna dur demesi lazım kümeye gidiyoruz ey yönetim
Son sözüm adam gibi adam sivasımız için canını verecek bir teknikdrektörün takımın başına geçmiş olacak olması yoksa bu iş böyle olmaz
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2006, 23:12   #20
troxxo
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 troxxo ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

http://www.ntvspor.net/Pages/4921.ASP

şu sayfanın başlığını bir okurmusunuz

bence sivasspor adına çok şey ifade ediyor.
troxxo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla