Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 21.01.2012, 17:48   #41
babos
Yeni Yiğido

7 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 babos FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

sıvassporu kutluyorum
babos isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı babos'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.01.2012, 17:51   #42
Ozan5858585858
Yiğido

Ozan5858585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 Ozan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
savaş2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
***BAŞKA MACMI YOK ZARA MACINI İZLE***
hemşerim ben yalovada yaşıyorum ve digitürk üyesiyim top bursaya koymuşuz ayağımı uzatıp fenerbahçe-kayserispor maçını izliyeceğim başka maç olsa onu izlerdim
AATIF CHAHECHOUHE #92# JOHN UTAKA #99#
[center]
Ozan5858585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ozan5858585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.01.2012, 17:52   #43
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ÖNCELİKLE BAYBURTTAN SELAMLAR
kolay kazanabileceğimiz maçı ilahi adalet sonucu kazanabildik.
kalede atilla iyi maç çıkardı.
YAĞMURLU, SOĞUK BİR BURSA DEPLASMANINA GİDEN VE TAKIMA DESTEK VEREN BÜYÜK SİVASSPOR TARAFTARINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER...
sağ bekte uğur kendisini toparlamış durumda çok iyi mücadele etti.
defansın ortasında navratil ve rajnoch maça kötü başladılar ancak ilerleyen dakikalarda toparlandılar.
sol bekte timuçin iyi oynamaya devam etti, genç arkadaşımızın oynaması ve başarılı olması gelecek adına çok sevindirici.
orta alanda kadir zaman zaman iyi zaman zaman inanılmaz hatalı oynadı.
erman pek görünmedi ancak yaptığı presle ilkyarı için yeterli katkıyı verdi.
kıvanç karakaş için parantez açmak gerekiyor, çok iyi mücadele ediyor, çok koşuyor, tecrübesini sahaya yansıtıyor. kıvanç'ı takıma kazandıranlara çok teşekkürler.
kamil grosicki %40 ile oynadı, yinede faydalı oldu.
cerny defansa katkı sağladığı için hücumda pek etkili olamadı, ancak görevini yerine getirdi.
eneramo ligin 2. yarısına iyi başladı ve bu maçtada golünü attı. ankaragücü maçındaki kadar konsantre olabilseydi maçı çok erken bitirebilirdi.
pedriel mücadeleci oyunu ile her zaman takımda yer alma mücadelesi içinde olacak.
murat akça genç oyuncularımızdan birisi, geride kalan maçlarda çok iyi maçlar çıkardı. zamanla tecrübe kazandıkça çok iyi olacak. penaltı pozisyonunda biraz hatalı davrandı bunuda kenardan gelmesine, genç olmasına bağlıyorum zira kenardan maçı izleyen birisi mutlaka rakipten etkilenmiş olarak maça başlardı vede öyle oldu.
cihan özkara içinde ayrı bir parantez açmak gerekiyor, 2. devereye oda çok iyi başladı, amatörden gelip burada bu mücadleeyi göstermek çok önemli. kendine güvenide çok iyi zira attığı penaltı ile bunu gösterdi.
rıza hoca bukadar sıkıntının olduğu bir dönemde takımını çok iyi yönetti ve bizi sıkıntılı noktadan uzaklaştırdı ve eski günlerimizdeki heyecanımızı hatırlattı, çok teşekkürler rıza hoca...
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı kakikli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.01.2012, 17:52   #44
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

defans başta olmak üzere çok iyi oynadık.hakem çok iyi yönetti fakat tetteh yerde yatan rajnoh'un karnına bastı KIRMIZI kartı çıkaramadı.görmemiş de olabilir,korkmuş da.Ertuğrul hoca kendi kifayetsizliğini örtbas etmek için maçı gerdi.Bu çabalar da O'nu kurtaramaz çıkışını verecekler eline ,göreceğiz.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.01.2012, 17:53   #45
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

benim gözümde çarşı gurubu neyse teksas gurubuda aynısı, ikiside gözümde beş para etmez.
Alt 21.01.2012, 17:56   #46
Ozan5858585858
Yiğido

Ozan5858585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 Ozan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
bugra5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bugünün en kötüsü Bursa taraftarının yaptıklarıydı.Biz Bursaspor'un şampiyonluğunu kutlamıştık.Centilmen duruşumuzdan taviz vermemiştik.Ama bugünkü toplu halde yaptıkları çirkef tezahüratlarla onlar için beslediğimiz bütün iyi duyguları öldürdüler.Gerçi Bursaspor tribününün çok önemli simalarına maç yasağı geldi.Onlar tribünde olsaydı belki bu çirkeflik olmazdı.Ama her neyse.Bundan sonra Sivasspor ile Bursaspor dost falan değildir.Süper Ligden tek dostumuz Ankaragücüdür...
Dostumuz Yok !!!
AATIF CHAHECHOUHE #92# JOHN UTAKA #99#
[center]
Ozan5858585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ozan5858585858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.01.2012, 17:58   #47
fatih585858
Tecrübeli Yiğido

fatih585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

346 Mesajına 613 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 609 fatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblickfatih585858 ist ein wunderbarer Anblick

Maçın hakkı galibiyetimiz yönündeydi. 1-0 önde iken Eneramo mutlak golleri kaçırdı. Maçı daha önce koparabilirdik. Eskişehirspor gibi Bursaspor'a da kendi sahasında koca 2.yarıda pozisyon vermedik. Murat Akça , Rajnock kademeye gelmesine rağmen yaptığı saçma sapan bir hareketle diğer oyuncularımızın bütün emeğini az daha mahvediyordu. Bursa kalecisi Carson yaptığı bariz penaltıyla, maçı hakeden tarafa vermiş oldu. Nasıl eleştiriyorsak, yeri geldiğindede hakkını yemeden tebrik etmemiz gerekir. Uğur Kavuk gerçekten soğukkanlı, ne yeptığını bilen bir şekilde, çok koştu,iyi kademe yaptı . Bence maçın Eneramo ile birlikte maçın yıldızıydı. Eneramo yine iyi oynayarak bizi şaşırtmadı. Kaygan sahanın azizliğine uğramasa, gol dışında bir gol daha atabilirdi. Yedek kadromuzun darlığına rağmen haftalardır aslanlar gibi mücadele veren oyuncularımız ve takviye istemesine rağmen yönetimden cevap alamayan Rıza hocamız müthiş bir onur ve gurur mücadelesi veriyorlar. Hepsini ayakta alkışlıyorum. Mağlubiyet yada beraberlik halinde yine ilk 8 hedefimizde bir sapma olmayacaktı. Bu maçı kazanarak artık hedefin "ciddi ciddi" ilk 4 olduğunu herkese gösteren hocamızı ve oyuncularımızı tebrik ediyorum.
fatih585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı fatih585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.01.2012, 18:01   #48
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler :süper bir mac oldu bursaya kamyon çarptı artık daha doğrulamaz sırada antalya var inşallah onlardanda 3 puanı alacaz

Maçın en iyisi kimdi : kıvanc eneramo kamıl ugur

Maçın en kötüsü kimdi : ozan ipek

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler :genelde iyi yönetti son anlarda oyunun hakimiyetini kaybetti

Maçın Kader Anıbizim penaltımız macın kader anıydı

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz :cok iyi hamleler yaptı yorulan kadırın yerıne muratı alarak raynoh u lıberoya cektı petrıelı oyuna sürdü sonlarda eneramo yorulunca yerını cıhana bıraktı cok ıyı bır tespıt

SIRADAKİ GELSİN 4. OLDUK BAKALIM ŞAMPIYONLUĞA GİDECEZ Mİ
Alt 21.01.2012, 18:03   #49
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Futbol,dünya'nın neresinde oynanırsa oynansın,kendine has değişmeyen evrensel kuralları vardır.Dakika yaklaşık 80 sen zorlu bir deplasmanda 1-0 galipsin,takıma ne defansif yönden ne de ofansif yönden hiç bir katkısı olmayan Pedriel'i alıp,orta sahadan bir oyuncu çıkaran adamın ben teknik direktörlüğünü her ortamda tartışırım ve eleştiririm.Sayın teknik direktörümüz Sn.RızaÇALIMBAY benim size naçizane bir sorum var.Siz Pedriel'de bu derece vaz geçilmeyecek hangi özelliği buldunuz.Lütfen açıklayınız.Ben bu satırlarda her zaman doğruları yazdığımda futbolun 'F' sinden anlamayanlar beni eleştirmişlerdi.Ben bu yazıyı onlara ithaf ediyorum.Onlar kendilerini bilirler.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.01.2012, 18:09   #50
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Futbol,dünya'nın neresinde oynanırsa oynansın,kendine has değişmeyen evrensel kuralları vardır.Dakika yaklaşık 80 sen zorlu bir deplasmanda 1-0 galipsin,takıma ne defansif yönden ne de ofansif yönden hiç bir katkısı olmayan Pedriel'i alıp,orta sahadan bir oyuncu çıkaran adamın ben teknik direktörlüğünü her ortamda tartışırım ve eleştiririm.Sayın teknik direktörümüz Sn.RızaÇALIMBAY benim size naçizane bir sorum var.Siz Pedriel'de bu derece vaz geçilmeyecek hangi özelliği buldunuz.Lütfen açıklayınız.Ben bu satırlarda her zaman doğruları yazdığımda futbolun 'F' sinden anlamayanlar beni eleştirmişlerdi.Ben bu yazıyı onlara ithaf ediyorum.Onlar kendilerini bilirler.
Sevgili hemşerim,Pedriel'in Eneramoya kafayla indirdiği topu Eneramo atsaydı yine aynı muhalefeti yapacakmıydın?
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı