Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

BAŞARIYA ODAKLANDIK
Alt 12.08.2005, 21:12   #1
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.514 Mesajına 3.999 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart BAŞARIYA ODAKLANDIK

[size=2]Sivasspor Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Oflaz, ''Takımımızın Birinci Süper Lig'de kalıcı ve başarılı olması için başta başkanımız Mecnun Otyakmaz olmak üzere tüm yönetim kurulumuz elimizden gelen gayretin azamisini gösteriyoruz'' dedi.

Mehmet Oflaz, yaptığı yazılı açıklamada, ''Gözbebeğimiz Sivassporumuz'un 38 yıllık tarihinde ilk kez Birinci Süper Lig'de mücadele etmeye hak kazanması ve takımımızın iyi bir başlangıç yapması, yeryüzündeki tüm Sivaslılar'ı memnun etmiştir'' diye konuştu.
[/size]

[size=2]''Sivaslılar olarak son günlerde tarihimizin en onur verici ve en mutlu günlerini birlikte yaşıyoruz'' diyen Oflaz, şunları kaydetti:
''Biz yönetim kurulu olarak, gerek geçtiğimiz yıl ortaya koyduğumuz başarıdan, gerekse bu sezona başlama şeklimizden son derece memnunuz. Takımımızın Birinci Süper Lig'de kalıcı ve başarılı olması için başta başkanımız Mecnun Otyakmaz olmak üzere tüm yönetim kurulumuz elimizden gelen gayretin azamisini gösteriyoruz. Tabii ki bu başarıda yönetim dışında olan şehrimizin büyüklerinin ve taraftarlarımızın da büyük katkısı var. Bundan sonra da desteklerini bekliyoruz.''
Sivasspor'un, Malatyaspor maçıyla lige iyi bir başlangıç yaptığını ifade eden Oflaz, ligde başarılı bir biçimde mücadele etmek için yönetim olarak 2 yabancı futbolcu daha transfer etmeyi kararlaştırdıklarını hatırlatarak, bu kapsamda transfer edilen Kamerunlu savunma oyuncusu Raymond Kalla ve golcü futbolcu Emil Mbama'nın transfer maliyetlerini Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın'ın üstlendiğini kaydetti.
Aydın'ın, bu desteğiyle her zaman Sivasspor'un yanında olduğunu bir kez daha kanıtladığını belirten Oflaz, sözlerini şöyle tamamladı:
''Belediye başkanımız tam da ihtiyaç duyduğumuz bir anda takıma yapılacak 2 transferin maliyetini üstlendi. Bu davranış son derece takdire şayan ve örnek bir davranıştır. Sayın başkanımıza bu davranışından dolayı, bir taraftar, bir yönetim kurulu üyesi olarak kendisine teşekkür ediyorum. Sayın başkanımız şehrimize yaptığı çalışmalar ve Sivassporumuza verdiği destekle tarihe geçecek.''
[/size]

[size=2]Yeniülke[/size]
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2005, 21:14   #2
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Son iki transferimizin maliyetini karşılayan sevgili belediye başkanımıza çok teşekkür ediyoruz...İnşallah bu takım başarılı olacak...

Haydi Sivaslılar Şimdi destk Zamanı...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2005, 21:44   #3
lezgi
Yiğido

lezgi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 lezgi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

belediye başkanımıza teşekkürler herkes elinden geleni üzerine düşeni yapmalı
lezgi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2005, 14:36   #4
HakkıTİMUÇİN
Usta Yiğido

13 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 809 HakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekannt
Daumen hoch

Belediye baskanımıza teşşekkür ediyoruz...ve baskanımızı istanbuldaki manisa maçına bekliyoruz.....

KAYNAĞI GÖNLÜMÜZDÜR
DURDURULMAZ BU NEHİR..
SAZIMDAKİ TÜRKÜ GİBİ
SİVAS DENEN BU ŞEHİR...
HakkıTİMUÇİN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yiğidoya Yakışır
Alt 13.08.2005, 14:44   #5
Dağcı
Usta Yiğido

Dağcı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 862 Dağcı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Daumen hoch Yiğidoya Yakışır

[SIZE=3]Belediye Başkanımız kendisine yakışanı yaptı. Kendisine çok teşekkürler. Darısı diğer zengin işadamlarına diyoruz. [/SIZE]
Dağcı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla