Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Taraftarın İki Yüzü
Alt 04.03.2009, 21:29   #1
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1044 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Standart Taraftarın İki Yüzü

2 haftadır taraftarımızın belli bir kesimi Sivasspordan utandıgını vurguluyor. Her zaman aynı sözümü sölerim taraftar dediğin başarıda ve başarısızlıkta takımının arkasında olur. Maçları sorgulamak herkesin en doğal hakkı ama görüyoruz ki bizim taraftar sorgulamıyor Sivaslıyı küçük düşürüyor. NE demek maç satmak ne demek Bülent fener yanlısı ne demek Sivasspor bizi rezil ediyor.Rezil oluyorsan tutma kardeşim zorlamı sana bu takımı tut diyolar

Sivassporun taraftarının belli bi kesimin tek maçta gerçek yüzünü görmüş bulunmaktayız. Gsyi veya diger takımları yendik mi Sivasspordan ve Bülentten iyisi yok yalanmı.

Bilmiyorum fark ettininiz mi olumsuz yorumları hep 10 15 kişi yazıyor parmakla saymak kolay. İsimleri net olarak belli.

Taraftar dediğin Delikanlı olur Sivaslıya yakışan şekilde davranır. Beyler hanginiz delikanlı sorgulayalım mı bunuda?

Herkes aynı konuyu vurguluyor birilerinin bizle dalga geçmesini kabullenemiyoruz diye. Valla ben bugün 50 fenerli içinde maç isledim aslanlar gibide takımımı destekledim isteyen istedigini der nolcak ölüm mü var sonunda.Bence alışın bu duruma o 4 büyük dedikleri takım taraftarları yıllardır birbirleriyle dalga geçiyorlar.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 12 Kullanıcı GokhanTurna'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Taraftarın İki Yüzü
Alt 04.03.2009, 21:31   #2
submarıneyıgıdo
Acemi Yiğido

submarıneyıgıdo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 617 submarıneyıgıdo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Taraftarın İki Yüzü

BÜLENT UYGUNU ELESTIENLER İNANIN FUTBOLUN F SİNDEN ANLAMIYOSUNUZ İNANINN.BÜLENT UYGUNUN YARISI KADAR SİVASLI OLSAYDINIZ BU TAKIM ŞAMPİYON OLURSU ŞİMDİ SİZE SORUYORUM VARMIYDIN ÇORUM MACINDA VARMIYDIN TURHAL MACINDA SEN BİLİRMİSİN 3.LİGİ SİVASSPOR UGRUNA HİÇ COP YEDİNMİ HİÇ TERMEYE GİDİP TARLANIN YANINDA MAÇ SEGRETTINMI SİZLER HİÇ 3.LİG BATAGINDA BU TAKIMIN DÜŞTÜGÜ HALLERİ BİLİRMİSİN SİZLER SİVASSPOR ŞAMPİYONLUKTAN OLDU DİYE HİÇ OTURUP AGLADINIZMI HİÇ ZANNETMİYORUM HİÇ YOKTUNUZ ÇUBUK MACINDA ANKARAYA GİDERKEN SİVAS GARDAN KALKAN 4 EYLÜL MAVİ TRENİNDE HİÇ YOKTUNUZ KOCAELİNDE BEYLER AKILLI OLALIM NERELERDEN NERELERE GELDİK SİVASIMIZ AVRUPADA TOP OYNUYOR ARTIK UEFA SİTELERİ BİZİ YAZIYOR ARTIK BU TAKIMA BU İLKLERİ YASATANDA MECNUN BAŞKANIMIZ VE EKİBİDİR ALLAH HEPSİNDEN YÜZLERCE KEZ RAZI OLSUN BÜLENT HOCAMIZ BİZLERİN HYAL EDEMİYECEGİ MUTLULUKLARI YASATMIŞTIR BİZE BİZİ TARIHE İLK YARIYI LİDER BİTİREN 2.ANADOLU TAKIMI DİYE ÇAKMIŞTIR FENERLE BESİKTASLA BERABER73 PUANIALANDA O 16 ASLAN VE BÜLENT HOCAMIZDIR BASKANIMIZ TAM BİR SİVAS VE SİVASSPOR ASIGIDIR TAM BİR YİGİDODUR LÜTFEN ARTIK BUNLARI BIRAKIP SİVASSPORUMUZU NASIL YUKARILARA TASIRIZ BUNU KONUŞALIM DESTEK OLALIM İKİNCİ MAÇ HENÜZ OYNANMAMIŞTIR BEN BU TAKIMIN FENERİ ELEYECEGİNE SONUNA KADAR İNANIYORUM BU TAKIM HALA SÜPER LİGİN LİDERİDİR ŞAMPİYONLUGUN EN BÜYÜK ADAYIDIR O NEDEMEK YA NEDEN UTANIYOSUNUZ ALDIGIMIZ BAŞARILARDANMI YOKSA 2 SEFER ÜST ÜSTE İLK YARIYI LİDER BİTİRMEMİZDENMİ YADA GS Yİ KUPADAN İTTİGİMİZEMİ ETMEYİN TUTMAYIN AKILLI OLALIM TAKIMIMIZIN ŞU ANDA DESTEGE İHTİYACI OLDUKÇA FAZLA TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKMAMIZ GEREKİRKEN NELER SÖLÜYOSUNUZ UNUTMAYALIM HERKES BİZİM BAŞARISIZLIGIMIZI KOLLUYOR BİZİM DİRİLİP TAKIMIMIZA SONUNA KADAR DESTEK OLALIM HENÜZ KUPADAN ELENMEDİK 2.MAÇI GÖRELİM SONRA TENKİTLERİMİZİ YAPALIM...[/QUOTE]
submarıneyıgıdo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı submarıneyıgıdo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2009, 21:33   #3
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

haklisin kardesim saldirmak yerine üsluplu sekilde elestirmek daha güzel
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karahisarli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2009, 21:34   #4
07reis58
Tecrübeli Yiğido

07reis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

258 Mesajına 624 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 07reis58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gardaşım sivasdan utanan kım bülent hoca buralara gelmemızde büyük pay sahıbı bnu ınkar edecek kadar ş... değiliz... ama neden diğer büyüklerle oynadıgı maçlardakı taktık savaşını 2 fener maçındada göstermedi bu soruma cvb varmı ... balili kamanan musa yedek yenılıyoruz mehmet çıkıyor onur giriyor bunları analamak için prof olmak şart değil.... SİVASSPOR bizim canımız öfkemizin sebebi galibiyet hırsımızdandır....
07reis58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 07reis58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2009, 21:36   #5
Akartuna58
Yiğido

Akartuna58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 Akartuna58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2 haftadır taraftarımızın belli bir kesimi Sivasspordan utandıgını vurguluyor. Her zaman aynı sözümü sölerim taraftar dediğin başarıda ve başarısızlıkta takımının arkasında olur. Maçları sorgulamak herkesin en doğal hakkı ama görüyoruz ki bizim taraftar sorgulamıyor Sivaslıyı küçük düşürüyor. NE demek maç satmak ne demek Bülent fener yanlısı ne demek Sivasspor bizi rezil ediyor.Rezil oluyorsan tutma kardeşim zorlamı sana bu takımı tut diyolar

Sivassporun taraftarının belli bi kesimin tek maçta gerçek yüzünü görmüş bulunmaktayız. Gsyi veya diger takımları yendik mi Sivasspordan ve Bülentten iyisi yok yalanmı.

Bilmiyorum fark ettininiz mi olumsuz yorumları hep 10 15 kişi yazıyor parmakla saymak kolay. İsimleri net olarak belli.

Taraftar dediğin Delikanlı olur Sivaslıya yakışan şekilde davranır. Beyler hanginiz delikanlı sorgulayalım mı bunuda?

2 HAFTADIR GÜVENDIGIMIZ BÜLENT HOCA YOK KESIN ALACAZ YOK INTIKAM ATESI YOK FARKLI BIR SIVASI SAHAYA YANSITACAM DERSE VE SONUC KÖTÜLSIRSE BEN TEPKIMI GÖSTERIRIM KARDESIM !!!!!!
Akartuna58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Akartuna58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2009, 21:37   #6
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1044 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
07reis58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardaşım sivasdan utanan kım bülent hoca buralara gelmemızde büyük pay sahıbı bnu ınkar edecek kadar ş... değiliz... ama neden diğer büyüklerle oynadıgı maçlardakı taktık savaşını 2 fener maçındada göstermedi bu soruma cvb varmı ... balili kamanan musa yedek yenılıyoruz mehmet çıkıyor onur giriyor bunları analamak için prof olmak şart değil.... SİVASSPOR bizim canımız öfkemizin sebebi galibiyet hırsımızdandır....
kardeşim her takımı yencen diye bişi varmı allah aşkına ankarasporuda yenemiyoruz farkındaysan. Bülent ankarasporlu yönetim ankaralalı bu yüzden yeniliyoruz eminim ankrayada
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2009, 21:37   #7
aslımtoprak
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 aslımtoprak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bulent hoca yedek kulubesınde belliki bırıleri takımı oynatma diyor;mecnun bey şeref türübününde(!) gülüyor takımı 3 golü yediğinde...şimdi soruyorum nasıl yiyeceksiniz bunca taraftarın bilet paralarını yazık o topculara ve taraftara.olcaksan 1. olacaksın.sen lider takım ol 20 haftada 12 gol ye fenerden 2 maçta 7 tane ye; ne bu allah aşkına...siz kimi kandırıyorsunuz...nısan ayında kı maçtada eminim yenilecez.göz göre göre bizim boynumuzu büktünüz..bület hocayada diyeceklerim var;ya fenerbahçeye gidemezse ozaman ne yapacak,geriye dönüp batığında acaba başı dik olarak gezebilecekmi,belkide o ve sspor var olan en ıyı tarıhını yasıyor,sspor bu duruma kaç yılda geldi kendisi bu duruma kaç yılda geldi;ne yapacaksan burda yap dik dur kımseye eğilme,taraftarını arkana al bülent hocam;taraftarı olmayan takım kümede oynar,biz SİVASSPORUZ,BURADA KENDİNE VE TAKIMINA VEDE TARIHINIZE-MIZE KÖTÜ BİR İZ BIRAKMA...
aslımtoprak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2009, 21:37   #8
fatihada58
Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İçimizde hala fenerbahçeliler oldukça...Biz Sivas fenere neden böyle oynuyor diye sorgularken ardında bişeyler arayıp bize bu gururu yaşatanın aynı kişiler olduğunu hatırlatan kişiler oldukça...Başkanı fenerbahçe yönetim kurulu üyesi olan,teknik direktörünün tek hayali fener teknik direktörlüğü oldukça...Ben Sivastan önce fenerbahçeliydim onu bir anda silemem diyerek aslında ne kadar gurursuz olupta gururlu numarası yapanlar oldukça...Doğruca çıkıp evet ben fenerbahçeliyim diyemeyip siz kim oluyorsunuz diye eleştirenleri yargılayanlar oldukça...Palmiyenin alt katında 20 tane fenerli gelip avaz avaz bağırığ ana avrat söverken şehrine ve takımına ben ve kardeşlerim haricinde ses çıkarmayanlar oldukça...fenere yenildiğinde büyük takım neticede küçük bir takıma yenilmedik teranesi okuyup bejekeyi geseyi teseyi yeneninde aynı takım olduğunu unutanlar oldukça....O zaman ben Sivassporlu değilim yada sizin tuttuğunuz Sivassporu tutmuyorum...
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fatihada58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.03.2009, 21:38   #9
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

herşeye ragmen yensek de yenilsekde bu takımın patronu bülent hocadır iki yenilgi aldık diye bu kadar işi takımdan utanma seviyesine getirmek olmaz
Alt 04.03.2009, 21:39   #10
07reis58
Tecrübeli Yiğido

07reis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

258 Mesajına 624 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 07reis58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gökhan gardaş ankaraya yenılırken bütün varını yogunu elındekı sılahları zamanında yerınde kullanıor bülent hoca hemde 90 dakıka bagırmakdan gırtlagı şişiyor bu maçda kaç kere bagırdı???????
07reis58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 07reis58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
taraftarın, İki, yüzü