Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: EREN AYDIN SİVASSPORDA
Alt 02.07.2013, 18:08   #21
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: EREN AYDIN SİVASSPORDA

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
aynen Kardesim,
senin Kirimizi yazdiklari 100 de 100 katiliyorum cok kisi öyle Yorum yapiyorlar nedense...
Kardeş ben böyle yazarlar ki ben hayrettine karşıyım.Bu sitenin en eski üyesiyim kombine çıktı çıkalıda kombinemi alırım hatta 2 liğden beride Sivassporumzun elimden geldiği kadarı ile maçalrını kaçırmam Ama maalesef şu şu bir gerçek ki biz Sivasspor taraftarları hala taraftar olmayı öğrenmedik.
Zannediyorlarki eleştiri yapmakla ön yargılı olmakla taraftar olunuyor.
Şimdi ben burdan yazıyorum hocamızın yaptığı transferler sadece ve sadece günü kurtarmak için yapılan transferdir. Hiç kimsede Sivasporun geleceğini kurtarıyor zannetmesin. Bu yıl belkide çok başarılı olabilir ama gelecek yıllar için muamma Eğer Sivassporun gelecğeini kurtarmak için transfer yapılacak ise Kayserisporun izlediği yol izlenmeli onlar gibi geleceğe yatırım yapılmalı
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2013, 18:19   #22
citothehan58
Tecrübeli Yiğido

citothehan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

262 Mesajına 496 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 citothehan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar hemen hemen yönetime yüklenmeyin lütfen..

Mehmet Nasin ve Hayrettin Yerlikayanin gitmesine cok üzüldüm

belkide ikiside kalmak istemiyorlardi takima zarar vermemek icin..

Mehmet Nas yaslandi daha fazla oyniyamiyor Kayseri macinda güzel gol atti
ben yine kalsin derdim 1 sene ara sira oynardi

Hayrettin fazla sakatlik gecirdikten sonra formuna kavusamadi evlendi yigidimiz allah yolunu acik etsin
Alt 02.07.2013, 18:38   #23
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ahwettt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş ben böyle yazarlar ki ben hayrettine karşıyım.Bu sitenin en eski üyesiyim kombine çıktı çıkalıda kombinemi alırım hatta 2 liğden beride Sivassporumzun elimden geldiği kadarı ile maçalrını kaçırmam Ama maalesef şu şu bir gerçek ki biz Sivasspor taraftarları hala taraftar olmayı öğrenmedik.
Zannediyorlarki eleştiri yapmakla ön yargılı olmakla taraftar olunuyor.
Şimdi ben burdan yazıyorum hocamızın yaptığı transferler sadece ve sadece günü kurtarmak için yapılan transferdir. Hiç kimsede Sivasporun geleceğini kurtarıyor zannetmesin. Bu yıl belkide çok başarılı olabilir ama gelecek yıllar için muamma Eğer Sivassporun gelecğeini kurtarmak için transfer yapılacak ise Kayserisporun izlediği yol izlenmeli onlar gibi geleceğe yatırım yapılmalı

Kardesim,
senin dedikleri anliyorum ama ne yapmamiz lazim acaba..

Alıntı:
bu sitedeiklerinin yüzde 80 hayrettinin ve Rıza hocanın gitmesini istedilerr .Ben Şahsen Sivaslı olarak Hayrettine ve Rıza hocaya yapılanlar o günde üzülmüştüm bu günde üzlüyorum şimdi transfer yapılan arkadaşa bakacak olursak ön yargılı olmaya gerek yok kim bilir belkdie daha iyi olur
senin yukarda yazilari katilmam Kardesim cünkü Riza, Hayrettin vs. en elestiren kendim oldu bunu bil bütün hattalari gördük ve biktik..
Yani benim icin Oyncu hatta Hoca olarak nerden geldise benim icin HIC önemli deyil en önemli SIVASSPORA sahip ciksinlar ve Insallah eski günleri geri geliyo.....
BU SENE BIZIM SENE OLACAK

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2013, 18:42   #24
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

hayal kirikligi yine malesef
Alt 02.07.2013, 18:45   #25
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hayrettinin yerine elazigda oynayamatan adam mi? Biri bana saka desin. Tamam hayronun gitmesi uzucu. Futbol duygusal degildir ama Sivasspor vefa takimidir. Hadi gitti eyvallah olur. Yerine hayroyu unutturacak birini bulsalardi. Hayroyu hatirlatacak biri degil
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2013, 18:46   #26
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ne yalan soylim ismini ilk defa duydum. Forumda ismini gorunce tamam dedim cok genc birini bulduk saban kaan gibi. Hayal kirikligi...
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2013, 18:50   #27
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben bu transfere kesinlikle karşıyım. Ziya'ya alternatif diye alıyorsun anlarım ama niye 31 yaşında ki adam yerine daha genç birini almıyorsun ? Niye Hayrettin gibi bir değerini sadece 6 maç oynamış biri için değişiyorsun ? Senin elinde Şaban gibi daha genç biri varken onun RC'nin elinde pişmesine niye imkan vermiyorsun ? Ondan sonra da ağlar dururuz işte alt yapı dan adam çıkmıyor diye.

Ayrıca geçen sezon Rıza Hoca'ya laf edip onun transfer politikasını eleştiren arkadaşlarda görsün bunları. Keşke Rıza Hoca gitmeseydi de bu adamlar yerine daha genç daha kaliteli isimler alsaydı. Rıza Hoca Rize ye Koray diye 21 yaşında bir oyuncu getirdi bu sene iyi izleyin onu bir kaç seneye tüm büyütülmüşler onun peşinden koşacak. Bizde otuz küsür yaşında ki Eren den medet umalım hem de Hayrettin'i harcayarak,gönlünü kırarak...
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2013, 18:51   #28
svsli585858
Yiğido

svsli585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 svsli585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
OLCAY_58_AKKUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya bırakın şu duygusallığı Futbol bu duygusallık kabul etmiyor Hayrettin geçen yıl ne yaptı bize ki bu yıl ne yapsın... tamam eskiden iyidi eyvallah ama artık bitmiş adam zorlamanın anlamı yok.
yuhalatmak daha mı güzel oluyor.geçen sene adamı zorla yuhalattı rıza hoca asıl o zaman yazık oluyor.
tek suç hayrettin in mi adam 2 hata yaptı diye taraftar iyice baskı kurdu her topu aldığında yuhaladı emin ol o yuhalama moralini bozdu o kadar hata yaptırdı sahip çıkıp desteklesek böyle olmazdı..ama bizim taraftar saolsun lafa geldimi esirgemezler desteğe geldimi çıtları çıkmaz
svsli585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2013, 18:53   #29
svsli585858
Yiğido

svsli585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 svsli585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ayrıca konu hayrettinin gitmesinden çok yerine getirilenden dolayı kaynaklanıyor hayrettinde 31 yaşındaydı eren de aynı yaşta ve geçen sene 6 maç oynamış sence yıllarca emek vermiş hayrettini göndermek bu oyuncu için değermiydi ?
svsli585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2013, 18:55   #30
kngal yiğido
Acemi Yiğido

28 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 kngal yiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Trampet çalmayı bırakın hala boş konuşuyosunuz çok güzel transsferler oluyor sivas şaha kalktı seyre devam hiğixolar eskiler mazi oldu
kngal yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kngal yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
aydin, aydın, eren, sivassporda, sİvassporda